پنج چیز به ما آموخته در غول HQ: Gabe Kapler اولین سخنرانی بزرگ که می ایستد و بیشتر

SCOTTSDALE, Ariz. — Gabe Kapler ایستاده بود در مقابل همه 72 بازیکن در غول اردوگاه در روز دوشنبه با این فرصت را به خود را برای اولین بار “بیایید شوک جهان” سخنرانی.

به جای دادن پرشور و آتشین آدرس به یک تیم است که در بازسازی فاز Kapler گفت: او خود را نگه داشته پیام “کوتاه و شیرین” و اجازه داد برخی از بازیکنان کهنه به آدرس اتاق بیش از حد.

اولین تمرین تیم ملی است که به طور سنتی یک فرصت برای یک مدیر برای تنظیم صحنه برای بهار آموزش و الهام بخشیدن به خود بازیکنان و معرفی موضوعات اصلی اردوگاه. Kapler تاکید کرد همه کاره رقابت و انرژی به غول و کارکنان مربیگری خود اما احساس نمی مجبور به نوبه خود به باز کردن پیام به نفس دولت از حق رای دادن.

“من فکر می کنم یکی تمرکز این اردوگاه برای ما در حال رفتن به, اگر من تا به حال به استفاده از یک کلمه من می گویند وحدت” جانباز سوم baseman اوان Longoria گفت.

Longoria شد Kapler را تیمی با Tampa Bay Rays از 2009-2010 و گفت: او یکی از بازیکنان که vouched برای Kapler زمانی که غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی خواسته برای ورودی خود را در مورد استخدام او است. پس از Kapler از کار اخراج شد اولین فرفره پس از دو سال از روی لئامت دادن با فیلادلفیا فیلیز او در آورده بود به موفقیت بروس Bochy و منجر به یک غول های تیم را از طریق به چالش کشیدن مرحله انتقالی.

در روز دوشنبه تیم جلسه Kapler ساخته شده یک نقطه به معرفی بازیکنان به اعضای این سازمان در پشت صحنه از جمله جبهه پرسنل دفتر جزئی لیگ مربیان و دیگران به تاکید چگونه غول’ موفقیت بستگی به بیش از فقط آنچه میباشیم در این زمینه در Oracle پارک.

یکی از دلایل اصلی Kapler نگه داشته و در این جلسه به حدود 35 دقیقه بود چرا که او می داند که این تیم را با چهار تا پنج بار در هفته قبل از تمرینات به هر حال و بازیکنان گرسنه هستند به آمار در این زمینه است.

اوایل پنبه حلاجی تمرین برداشت

غول موقعیت بازیکنان در زمان پنبه حلاجی تمرین در زمین اصلی در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه برای اولین بار جمعه بود و آن را آسان ببینید که چرا بسیاری از اعضای این سازمان بر این باورند در Jaylin دیویس’ توانایی.

دیویس که به دست آورد از دوقلوها در سال گذشته تجارت مهلت ضربه 35 خانه اجرا می شود در جزئی لیگ فصل گذشته اما تلاش در فرصت محدود با غول در ماه سپتامبر. قدرت دیویس نشان داد در سال گذشته مشروع است و آن را بر روی صفحه نمایش در طول چشمگیر پنبه حلاجی تمرین دوشنبه. دیویس راه اندازی توپ به عنوان بالا به عنوان چراغ در برج در خود فرود آمد و چند توپ فراتر از درختان در سمت چپ میدان berm.

بزرگترین سوال دیویس روبرو خواهد شد که آیا او می تواند به طور مداوم آمار لیگ برتر تبادل, اما بعید است که هر کسی در غول اردوگاه می توانید توپ را دورتر از rookie outfielder.

“ما بسیاری از ایمان Jaylin توانایی رانندگی بیس بال” Kapler گفت.

یکی دیگر از standout از دوشنبه پابلو Sandoval که چرخش به طور انحصاری از سمت چپ صفحه به عنوان او در ادامه بهبودی خود را از تامی جان عمل جراحی است. Sandoval whacked زمین بیش از همه الماس و نشان داد همه زمینه رویکرد ساخته شده است که او پس از موفقیت در طول زندگی حرفه ای او.

غول گفت: امیدواریم Sandoval آماده خواهد شد به چند در خفاش در کاکتوس بازی های لیگ تا پایان فصل بهار آموزش و بر اساس در روز دوشنبه نشان دادن آن را نمی خواهد تعجب به او ضربه زودتر از انتظار می رود.

آن است که اغلب سخت به نقطه تنظیمات جزئی و بازیکنان در حال ساخت به نوسانات با چشم غیر مسلح اما رایگان-عامل signee شکارچی پنس نوسان به نظر می رسد بسیار جمع و جور تر از آن را در طول فصل 2018 با غول. پنس به نظر می رسد سریعتر از طریق این منطقه و به نظر می رسد که کاهش در برخی از قبل از زمین حرکات او استفاده می شود به در جعبه خمیر را.

“من فکر می کنم این قابل توجه است که بازیکنان که در حال تاسیس و تا به حال طولانی سوابق موفقیت مایل به ایجاد تنظیمات” Kapler گفت.

بیلی همیلتون بدترین لحظه

جدید غول outfielder بیلی همیلتون صحبت می کرد به خبرنگاران گفت روز شنبه برای اولین بار پس از امضای یک جزئی لیگ مقابله با باشگاه این offseason.

همیلتون صدها داستان از وحشت کوزه با خود در کلاس جهانی با سرعت در basepaths اما سابق لیورپول مرکز fielder تصمیم گرفتند برای به اشتراک گذاشتن یک مطلب طنز حافظه وقتی پرسید که آیا او می تواند به یاد داشته باشید هر گونه فعل و انفعالات فعلی غول استارت.

هنگامی که جانباز جف Samardzija تن به تن برای توله همیلتون به یاد می آورد در خفاش که او در آن ثبت شده بدترین نوسان کار خود را.

“هنگامی که او با توله او انداخت زمین و آن را 3-2 در یک نبرد و آن را یکی از کسانی که آنهایی که من فکر کردم می آیند در” همیلتون گفت. “و من فقط کاهش یافته و خفاش. توپ در حال حاضر در میت. من نمی خواهم برای رفتن به پایین با یک عقب K, بنابراین من فقط سعی کردم به پرتاب خفاش پایین.”

همیلتون نوسان بود به طوری که غیر رقابتی است که توله’ پخش تلویزیون نشان داد تکرار از سه زاویه مختلف. آن را نیز به پایان رسید تا در ESPN برای تمام بیس بال جهان را ببینید.

“این خنده دار بود, آنها تا به حال آن را در ESPN برای مثل بعد از سه یا چهار روز” همیلتون گفت: با خنده. “این چیزی است که من به یاد داشته باشید در مورد Samardzija.”

جدید باشگاه وانجمن ویژگی

طول کامل-تیم ملی تمرین غول های برنامه ریزی شده برای ادامه هر بازیکن مورد علاقه بهار سنت تمرین bunt دفاع.

زمانی که بازیکنان وارد در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه در روز دوشنبه از تلویزیون در محل باشگاه وانجمن نمایش یک انیمیشن در کامپیوتر نمایش دقیقا چگونه کارکنان مربیگری می خواست بازیکنان را برای دفاع از bunts. این انیمیشن شامل سناریوهای مختلف از جمله که در آن بازیکن دفاعی خواهد چرخش زمانی که hitters bunted تا اولین خط پایه یا پایه سوم خط و جایی که آنها باید زمانی که پایگاه های مختلف بودند اشغال شده توسط دونده.

این انیمیشن شامل دستورالعمل در زبان انگلیسی و اسپانیایی و در حالی که یک بازی باز صحبت از حباب به نظر می رسد در کنار برخی بازیکنان مانند گیر برای شبیه سازی ارتباطات است که انتظار می رود به جای.

پس از این انیمیشن به پایان رسید, ویدئوها از تیم های لیگ از جمله غول– قرار دادن موفق bunt دفاع در اکشن, بازی های برگزار شده به ارائه بازیکن با دیگر جزء بصری.

Bunt دفاع انیمیشن ها در جزئیات کوچک اما مثال دیگر از راه های جدید کارکنان مربیگری در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی به عنوان یک ابزار آموزشی.

در اطراف الماس

زمانی که غول صف زمین زیر کشت تمرین در زمین اصلی دوشنبه, تمام تیم فعلی شروع و بازگشت بازیکنان به عهده گرفت به طور منظم خود را موقعیت. شکن Posey بود پشت صفحه اوان Longoria تا در صف سوم براندون کرافورد سرنشین دار shortstop و براندون کمربند بازی اول است.

غول بود Mauricio Dubón و غیر فهرستی invitee Yolmer سانچز تقسیم تکرار در پایه دوم در حالی که رایگان-عامل signee Wilmer فلرس و گوشه infielder پابلو Sandoval در زمان تکرار پشت سر کمربند در پایه اول. در نیمه راه از طریق مته سانچز نقل مکان کرد بیش از بازی پشت Longoria سوم در حالی که فلرس همچنین برخی از پایه دوم.

آن را خیلی زود به می گویند غول تاسیس غیر رسمی عمق نمودار اما infielders Abiatal Avelino, Donovan سلنو و کین وانگ تمام شد احتمالا کار بر روی همان مته در یکی از این تیم پشت زمینه.

غول نیست خیلی کار خود در میدان اصلی دوشنبه اما Dubón و مایک Yastrzemski در زمان flyballs در مرکز میدان پس از هر بازیکن آمار در طول تمرین پنبه حلاجی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید