ماهی پوست استفاده می شود به عنوان تجربی پيوند پوست به صورت زخمی در ایالت مینه سوتا سگ

جک راسل تریر, میکس اجرا شد بیش از یک بابکت ترمز ماشین هدایت در پاییز گذشته ترک او را با چارپایان و پوست خود را به طوری که آسیب دیده آن را کشته و پوست کنده.

زمان لیز Gigler مدیر غیر انتفاعی نجات حیوانات خانگی فوق العاده او را در بر داشت در ماه دسامبر او تا به حال هیچ پوست در پشت او را از شانه خود را به لگن و گریه در همه زمان ها.

“به طور معمول زمانی که چیزی شبیه به این در می آید کسی می گوید: “فقط euthanize او’,” او گفت:. “من می خواستم به سعی کنید و او را نجات دهد.”

Gigler که همکاران با بلین, خانواده, بیمارستان دامپزشکی, سعی کرم های مراقبت از زخم و پانسمان. پوست در حال رشد بود اما بسیار به آرامی.

در اوج ناامیدی به یاد او درمان تجربی برای بیماران سوختگی — پوست ماهی — و مجموعه ای از تلاش برای رسیدن Petey آنچه او به نام “عمده hail Mary.”

شور و شوق برای حیوانات خانگی

Gigler پیوست RPAW در سال 2004 زمانی که او فقط 16. او در حال حاضر مدیر آن و تنها پرداخت کارکنان. 20-به همراه دیگر اعضای هیات پرورش حیوانات خانگی و یا داوطلب.

Gigler دیده است تعداد pet rescue رشد سازمان از یک تعداد انگشت شماری به بیش از 100 در مینه سوتا در 16 سال گذشته. با بیشتر گروه های مصرف رها شده در حیوانات خانگی, RPAW تصمیم گرفته است به تخصص در آن با مشکل موارد پزشکی.

Gigler پنج سگ در خانه همه با ویژه پزشکی نیاز دارد مانند یک چیهواهوا با پاهای جلویی.

او چهار سال در رشته انسانی در آموزش و پرورش و مدیریت سرپناه. و در حالی که او را مجذوب پزشکی طرف او آرزو هرگز به یک دامپزشک.

“من همیشه پناهگاه اشکال,” او گفت:. “من فقط سعی کنید برای یادگیری همه چیز, من احتمالا می تواند در همه زمان ها است.”

جستجو برای ماهی تازه

نا امید Petey را آهسته بازیابی Gigler شروع به تحقیق در مورد گزینه های دیگر و آمد در سراسر کار کالیفرنیا دامپزشک جیمی Peyton که پیشگام استفاده از ماهی تیلاپیا پوست برای درمان سوخته حیوانات از جمله کسانی که به تازگی زخمی در آتش سوزی در استرالیا.

“من شروع به فکر می کنم که چرا نمی پوست ماهی برای او کار می کنند?” او گفت:.

تیلاپیا پوست حاوی مقادیر زیادی کلاژن پروتئین است که کمک به درمان پوست است. بر خلاف سنتی بانداژ پوست نیز مرطوب و انعطاف پذیر و مجبور به تغییر به عنوان اغلب کمک می کند که در کاهش درد و سرعت بخشیدن به بهبود است.

به نظر می رسید مانند یک ایده قابل قبول اما که در آن برای پیدا کردن تازه تیلاپیا در مینه سوتا در زمستان ؟

Gigler سعی در فروشگاه های مواد غذایی و بازارهای آسیایی اما این ماهی تا به حال هم بوده است filleted و یا یخ زده آن را از بین می برد کلاژن.

مصمم او به نام یک موجود محافظت در دیترویت که اشاره او به یک aquaponics مزرعه ای در ویسکانسین.

شرکت نلسون و Pade افزایش ماهی تیلاپیا و با استفاده از فاضلاب به رشد تولید در گلخانه. این شرکت گفت: این یک درخواست غیر معمول اما ارائه شده به کمک ماهی اگر او می تواند آن را انتخاب کنید.

“من در دفتر من و من شروع به جیغ,” او گفت:. “من قصد دارم برای گرفتن ماهی!”

او را از یک درخواست در Facebook و در فوریه. 7, Kellie ممکن است چوین و جولی Osterberg داوطلب به درایو چهار ساعت به Montello, Wis., انتخاب کنید تا به ماهی است.

پشت در درمانگاه Gigler و دامپزشک techs کوچک و filleted ماهی شستشو داده و آن را در شور و کلرهگزيدين قرار داده شده آن را در یک گلیسیرین مخلوط و دامپزشک Krista Steffenhagen جراحی متصل شده و آن را به Petey ،

Gigler حتی مرتب برای اهدای گوشت به خانواده و اسکلت به حیات وحش مرکز علوم در Stacy, Minn.

“نه هر اونس از این تیلاپیا تلف خواهد شد,” او گفت:.

صبر کنید و تماشا کنید

در حال حاضر آنها صبر کنید اگر ماهی پوست کمک خواهد کرد Petey پوست رشد کند. ماهی پوست خواهد شد و در نهایت خشک کردن و سقوط کردن امیدوارم آشکار پوست جدید زیر. آن را به نگاه مانند یک زخم او گفت: به این دلیل که مو را رشد نمی.

“آن کار خواهد کرد ؟ من هیچ نظری ندارم” او گفت:. “اما با توجه به مقدار زخم موارد ما باید در آینده این خواهد بود که یک تعویض بازی اگر آن کار نمی کند.”

به عنوان Gigler مشترک Petey داستان, نشستن در درمانگاه هفته گذشته Petey غم زوزه شنیده میشد که از لانه خود در پشت. به این خاطر نبود که او در درد. که موفق بودن با دارو و مراقبت از زخم. آن بود که این حادثه نیز آسیب دیده و او را از لحاظ عاطفی و او را از ترس و نیازمندان است.

در نهایت او به او اجازه دهید در اتاق آمد و او whimpered خوشبختانه تلاش را doggie بوسه بر لبه پلاستیکی موجود در اطراف گردن خود را که نگه داشته و او را از آزار او زخم.

او امیدوار هنگامی که او را شفا داد و او خواهید بود به تصویب رسید و توسط یک بازنشسته و یا کسی که با زمان را به نشستن و اطمینان بخشیدن به او.

برای کمک به Petey را علت رفتن آنلاین به Facebook جمع آوری کمک با عنوان “عمده Hail Mary مورد!” و یا به لینک پی پال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر