خانه ماهی حذف مهلت در مینه سوتا نزدیک

ST. پل — ماهیگیران تفننی در جنوب دو سوم از مینه سوتا باید تا پایان روز دوشنبه 2 مارس برای حذف ماهی خود را از خانه مینه سوتا دریاچه ها. حذف آخرین مهلت برای کسانی که در شمال یک سوم از دولت است دوشنبه, مارس 16.

شمالی و جنوبی و بخش هایی از دولت در حال تقسیم یک خط اجرا می شود که غرب و شرق در امتداد آمریکا 10 بزرگراه شرق در امتداد بزرگراه 34 به مینه سوتا بزرگراه 200 شرق در امتداد بزرگراه 200 به ایالات متحده بزرگراه 2 و شرق در امتداد بزرگراه 2 به مینه سوتا-ویسکانسین مرز.

“ماهیگیران تفننی هستند که مسئول از بین بردن پناهگاه خود مهلت, به طوری که آنها نیاز به برنامه های پیش رو گفت:” DNR حفاظت افسر گرت توماس که مستقر در Eagan. “و فقط به عنوان مهم آنها برای اطمینان از منطقه اطراف خود را در خانه ماهی عاری از زباله است. هیچ بهانه ای برای ماهی صاحبان خانه به ترک چیزی جز یک تصور در برف یا یخ.”

اگر پناهگاه نیست و حذف توسط, مهلت صاحبان خواهد شد اشاره کرد و ساختار ممکن است ضبط و حذف یا تخریب توسط یک افسر حفاظت.

پس از مهلت پناهگاه ممکن است بر روی یخ بین نیمه شب و یک ساعت قبل از طلوع آفتاب, اما تنها زمانی که اشغال شده است. آنها ممکن است به سمت چپ و یا ذخیره شده در عمومی دسترسی دارد. به عنوان ماهیگیران تفننی سرمایه گذاری آنها باید نگه دارید در ذهن است که شرایط یخ ممکن است به طور گسترده ای متفاوت است و یخ است هرگز 100 ٪ امن است.

استثنا به حذف مهلت مینه سوتا-آبهای مرزی کانادا (31 مارس) مینه سوتا-داکوتای جنوبی و داکوتای شمالی مرز آب (5 مارس) مینه سوتا-ویسکانسین مرز آب (1 مارس) و مینه سوتا-آیووا مرز آب (Feb. 20).

اطلاعات بیشتر در مورد ماهیگیری یخ پناهگاه مهلت در دسترس است mndnr.gov/iceshelter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>