اولین کشتی برنده با تنها 10 دقیقه

برنده سالانه کشتی اول مسابقه بود و تنها با 10 دقیقه در حدس زدن که اولین saltie خواهد وارد دلوت-برتر پورت.

شانا Whiting از پرسکات ویسکانسین حدس زده اولین اقیانوس رفتن کشتی می رسند در 8:05:34 p. m. در مارس 8, فقط 10 دقیقه پس از فدرال چرچیل یک 656 فوت فله متعلق به مونترال مبتنی بر Fednav همسرشان تحت دلوت را پل هوایی آسانسور در چهارشنبه آن ساخت اولین کشتی از سال را به سفر از اقیانوس اطلس به ترین کشور داخلی از طریق پورت سنت لارنس متلاطم.

وجود دارد یک کراوات برای دونده تا با Kari Benesh از Chippewa Falls, ویسکانسین و پگی میلر از Dubuque, آیووا, هر دو حدس زدن 8:08:08 p. m. در مارس 8.

این مسابقه سال که دیدم 2,500 ارسالی در این سال بود co-اسپانسر شده از طرف بازدید ردن و ردن متلاطم بندر مقام. این مسابقه بوده است

فدرال چرچیل در پرواز است تحت پرچم جزایر مارشال است و کاپیتان های Arnab Roy هند است. کشتی در ساخته شد در سال 2016 توسط Oshima کشتی سازی در ژاپن است. همانطور که از پنج شنبه شب بود که لنگر انداخت در Riverland Ag ترمینال در دولوت که در آن انتظار می رود که این بار 23,000 کوتاه تن گندم دوروم به مقصد ایتالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>