اولین saltie از سال بازديد دوقلو پورت

فدرال چرچیل یک 656 فوت فله متعلق به مونترال مبتنی بر Fednav به دست آورده اولین کشتی تمایز اتمام فصل اول کامل حمل و نقل از سنت لارنس متلاطم در مسیر به پورت دوقلو.

این کشتی شد بارانداز در Riverland Ag ترمینال به بار حدود 23,000 کوتاه تن گندم دوروم به مقصد ایتالیا.

با توجه به COVID-19 احتیاطی سالانه کشتی اول جشن رویداد برگزار خواهد شد در این سال, اما ثابت از جشن — اولین کشتی مسابقه شرکت-اسپانسر شده از طرف بازدید ردن و ردن متلاطم بندر مقام — تاج یک برنده از بیش از 2 ، 000 مدخل است.

فدرال چرچیل در پرواز است تحت پرچم جزایر مارشال است و کاپیتان های Arnab Roy هند است. کشتی در ساخته شد در سال 2016 توسط Oshima کشتی سازی در ژاپن است.

پروتکل برای کاهش COVID-19 خطرات

با دریانوردان آینده به پورت دوقلو از سراسر جهان, پروتکل ها و اقدامات احتیاطی شده اند در محل قرار داده برای کمک به کاهش خطر گسترش COVID-19.

“همه چیز از تغییرات ساده مثل تهیه کلیدی حمل و نقل اسناد و مدارک از طریق ایمیل به جای کپی دیسک به تغییرات عملیاتی” گفت: Jayson Hron مدیر ارتباطات و بازاریابی برای دلوت متلاطم بندر مقام.

Hron گفت: کاپیتان و رگ اپراتورها ملزم به ارائه فوری و 96 ساعت قبل از هر crewmember بیماری یا علائم مشکوک به گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا و مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبل از ورود به بندر. که فعال کردن یک سری از مراحل را با کسانی که در سازمان های CDC قرنطینه مرکز در مینیاپولیس و محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است.

Hron گفت: دریانوردان می توانید ترک کشتی های خود را تحت شرایط خاصی هر چند بسیاری از شرکت های حمل و نقل در حال مشاوره در برابر انجام این کار است.

“در هیئت مدیره کشتی ، شرکت های حمل و نقل نیز برقرار جدید روش ها و راهکارهایی برای نگه داشتن خدمه خود را امن و بسیار شبیه به خانه ها و دفاتر در سراسر شمال امریکا — فوق العاده مایع مراحل; اجتماعی فاصله هر زمان ممکن است — حتی در زمان, et cetera,” Hron گفت. “دریانوردان در واقع تشکیل یک کاهش خطر جمعیت به صورت COVID-19 چرا که آنها صرف تقریبا تمام وقت خود را در داخل کشتی ها در آب, به دور از جمعیت عمومی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>