اول نجات پس از آن پیشگیری برای اجتناب از دانه بن حوادث

آن آغاز شده دیل را به یاد می آورد و پس از 13 سال درگذشت نه چندان دور از مزرعه خود را در غربی مینه سوتا است. پسر به خاک سپرده شده بود در دانه یک نوع رایج از حادثه: تغییر دانه داخل سطل smothers کسی که زیر کشیده.

کسانی که قد بلند نقره ای دانه سطل در حال حاضر در مزرعه کشور است. آنها استفاده می شود برای ذخیره پاییز برداشت — اما همچنین می تواند خطرناک باشد. هر سال ده ها تن از دانه بن حوادث اتفاق می افتد در سراسر کشور است. بسیاری از آنها کشنده است.

این Ekdahls را توسعه داده اند یک راه برای نجات افرادی که به سقوط دانه مخازن — و آنها امیدوارند که مقامات وزارت امور خارجه چیزی را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که مزارع در سراسر کشور تجهیزات در دست است که می تواند کمک به جلوگیری از حوادث در دسترس نباشد.

پس از 13 سال از مرگ یک مرکز آتش نشانی محلی خواسته دیل Ekdahl که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک مشاور ایمنی برای ساخت چرخ دنده امدادگران می توانید استفاده کنید برای کمک به نجات کسی به دام افتاده در ریگ روان-مانند دانه.

دیگر دانه bin نجات دنده وجود در بازار, اما Ekdahl کار می کرد با آتش نشانان را به آنچه آنها به عنوان یک سیستم بهتر. او ساخته شده است یک مجموعه ای از منحنی فلزی سپر حدود شش فوت قد است که می توان به دانه تشکیل یک دایره در اطراف فرد به دام افتاده. صاف فلزی سپر ایجاد یک مانع است که اجازه می دهد تا امدادگران به حفاری فرد و جلوگیری از دانه از آنها را پوشش.

آن کار می کرد — و Ekdahl در حال حاضر مبادرت به فروش تجهیزات. او و خانواده اش آموزش دیده اند اولین پاسخ دهندگان از 22 متحده در مورد نحوه رفتار دانه bin نجات.

این زمستان کسب و کار پررونق است. این Ekdahls در حال شنیدن از بخش آتش نگران تمام مرطوب ذرت آورده در سراسر غرب میانه در پاییز هنگامی که خیس زمینه و اوایل برف مجبور اواخر برداشت.

“فقط یک پیش فرض می گیرند. خیس, مرطوب دانه در همه جا” Ekdahl گفت. “ما آن را در کسب و کار ما. ما سفارشات پس از سفارش بعد از سفارش در آینده در حال حاضر. ما هرگز سفارشات این زمان از سال است.”

دانه که در یک بن در حالی که هنوز مرطوب است شایع ترین علت از دانه سیلو حوادث Ekdahl گفت. خیس ذرت می تواند ایجاد توده که آن را دشوار است به بار دانه از بن به کامیون هنگامی که آن را بريدن به بازار است. وقتی اتفاق می افتد که کسی به وارد bin و شکستن تکه. دانه می تواند تغییر به دام انداختن فرد و گاهی خفه کننده آنها است.

با توجه به وزارت کشاورزی حداقل هشت نفر کشته در دانه بن حوادث سال گذشته در مینه سوتا است.

محققان دانشگاه پوردو شده اند پیگیری این حوادث برای چند دهه. مینه سوتا است که در میان سه کشور با بیشترین تعداد موارد همراه با آیووا و ایندیانا است. دانه بن حوادث — که محققان بر این باورند در حال گزارش نشده حداقل 30 درصد — می تواند شامل می افتد, خفگی, از گازهای سمی و گرفتار شدن در ماشین آلات. در مینه سوتا 114 از 193 حوادث محققان ردیابی از سال 1962 درگیر مردم گرفتار شدن در دانه خود را.

وزارت کشاورزی ایالات متحده و مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد این هفته “دانه بن ایمنی هفته” به منظور جلب توجه به این مسئله است.

در مزرعه خود در نزدیکی Erdahl نیم ساعت در جنوب فرگس فالز مدل لباس و دیل Ekdahl ساخته سرپوشیده تسهیلات آموزشی برای تدریس دانه بن ایمنی و نحوه استفاده از تجهیزات نجات. آنها به طور منظم به برگزاری کلاس های خود را برای آتش نشانان و افرادی که برای کار تجاری grain elevators.

داوطلبان به خاک سپرده شد کمر-در یک بی سقف دانه بن. امدادگران عمل از بین بردن آنها را در حالی که دیگران را از گردشگاهها در اطراف سطل.

بر روی یک تخته سفید در این است که یک لیست از 22 مورد در طول دهه گذشته است که در آن Ekdahls می گویند مردم با موفقیت نجات توسط اولین پاسخ دهندگان با استفاده از تجهیزات خود را.

اما Ekdahls سرخوردگی هستند. آنها ترجیح می دهند برای رسیدن به یک نقطه که در آن شیوه های ایمنی بسیار استاندارد است که وجود دارد بدون نیاز به دانه bin نجات — و بدون نیاز به نجات خود تجهیزات. و آنها امیدوارند دولت و مجلس آغاز شد که از سال 2020 قانونی در جلسه هفته گذشته به توافق برسند.

“ما در حال انجام کافی نیست چرا که آنها نگه داشتن حوادث مردم در حفظ و در حال مرگ” دیل Ekdahl گفت. “چیزی که ما انجام داده ایم تا کنون کاهش یابد نرخ مرگ.”

سیندی Ekdahl گفت: او از دست می دهد و خواب هر بار که او می شنود در مورد کسی که در حال مرگ در یک دانه بن زیرا آنها با استفاده از محافظ ایمنی دنده.

“بسیاری از بار, من, گریه,” او گفت: “از آنجا که زمانی که آن را فقط گوشه برش — بنابراین پیشگیری — آن را فقط باعث می شود من غمگین است.”

بسیاری از دانه بن میر اتفاق می افتد در مزارع و نه در دانه آسانسور. دانه بزرگ-شرکت های حمل و نقل ملزم به پیروی خاص روش های ایمنی. اما دیل Ekdahl گفت: فردی کشاورزان نیست به کسانی که مقررات و اغلب گوشه های برش: ورود یک دانه bin تنها زمانی که شرایط خطرناک هستند; نه با پوشیدن یک مهار ایمنی; به طناب متصل به نگه داشتن آنها را از وارد شدن به خاک سپرده شد در دانه.

بنابراین Ekdahls در حال گسترش تمرکز خود را برای قرار دادن تاکید بیشتری بر جلوگیری از موقعیت هایی که نیاز به نجات. آنها می خواهند برای دریافت تجهیزات ایمنی در دست کشاورزان زیرا در مزرعه است که در آن بسیاری از دانه بن حوادث اتفاق می افتد. آنها می خواهند قانونگذاران ایالتی برای ایجاد انگیزه برای کشاورزان به خرید تجهیزات ایمنی و کشاورزی-کسب و کار به تعهد برخی از هزینه.

“ایمنی ندارد به گران است. آن را ندارد به وقت گیر است. شما فقط مجبور به استفاده از عقل سلیم خود را” سیندی Ekdahl گفت.

دیل Edkahl گفت که او معتقد است راه حل این است که آموزش و پرورش — و تشویق کشاورزان به امن تر در اطراف دانه سطل. خود شرکت مونتاژ یک مزرعه کیت ایمنی با لوازم مانند یک مهار ایمنی یک طناب و یک ماسک و یک دستگاه مخابره ترانزیستوری به برای کمک تماس بگیرید. فروش آنها را برای حدود $300 در هر.

Ekdahl می خواهد محصولات کشاورزی و دولت برای ارائه برخی از انگیزه برای کشاورزان به خرید و استفاده از تجهیزات ایمنی اعم از شرکت خود و یا هر جای دیگری.

این Edkahls اذعان این حرکت می تواند به معنای کسب و کار بیشتر برای آنها. اما دیل Ekdahl گفت: او مراقبت می کند که در آن کشاورزان خود را به تجهیزات ایمنی — شرکت او نیست تنها کسی که مبادرت به فروش آن — تا زمانی که آنها آن را داشته باشد و از آن استفاده کنید.

زن و شوهر در مورد آماده به بازنشستگی او گفت: — و در این نقطه سیندی Edkahl که صاحب کسب و کار خسته است از آموزش امدادگران پس از یک فاجعه است. او می خواهد به تغییر تداوم کشنده دانه بن حوادث سال پس از سال, در سراسر کشور است.

“با آنچه ما انجام می دهیم ما همیشه در آمده است ، این امر فقط می تواند به خوبی به انجام کاری برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد,” او گفت:.

دیل اصرار او مراقبت می کند که در آن کشاورزان ایمنی دنده اما او می خواهد آنها را به فکر می کنم در مورد هزینه برش گوشه ها وقتی که می آید به دانه بن ایمنی.

“اگر آن را موجب صرفه جویی در یک زندگی, فقط, یک, آن را به ارزش داشتن 10 ، 000 از آنها در خارج وجود دارد” دیل Ekdahl گفت: “اگر شما فقط می تواند نجات یک زندگی است.”

Ekdahl شهادت جمعه قبل از مینه سوتا, سنا, کشاورزی, توسعه روستایی و مسکن کمیته سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید