اولین COVID-19 مربوط به مرگ گزارش شده در St. Louis County; 5 مورد جدید

اولین COVID-19 مربوط به مرگ گزارش شده در St. Louis County, با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت.

پنج مورد جدید از coronavirus نیز تایید کرد در شهرستان دوشنبه آوردن تعداد موارد تایید شده به 33.

سنت ان اقامت, تسهیلات زندگی کمک در دولوت در حال حاضر شامل MDH لیست جمع امکانات مراقبت با شیوع. درصد بالایی از 11 جدید آزمایشگاه تایید COVID-19 مورد گزارش دوشنبه در ارتباط بودند به سنت ان را. وزارت بهداشت به امکانات 48 ساعت اطلاع قبل از لیست تسهیلات نام در وب سایت خود را.

یک مورد گزارش شده در Carlton County, آوردن مجموع به 15. ایتاسکا شهرستان دارای دو مجموع موارد; های اخیر خود را مورد تایید شده بود در گزارش آوریل 1. طبخ و دریاچه شهرستانهای هیچ تایید موارد است. دیگر مرگ و میر گزارش شده در Northland.

در سطح ایالت 1,242 مردم باید آزمایش مثبت از 32,294 آزمون تکمیل به 4 p. m. روز شنبه و 675 نفر دیگر نیازی به جدا شده است. در روز پنج شنبه 145 نفر در بیمارستان بستری شدند و 63 از آنها در بخش مراقبت ويژه.

وزارت بهداشت گزارش 11 مرگ و میر بیشتر در مینه سوتا آوردن مجموع به 50 است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>