آتش علت دیگر آتش سوزی در اوکلند تپه

اوکلند — آتش بازی باعث آتش سوزی اوایل صبح روز پنجشنبه سوخته یک هکتار از چمن و قلم مو خاکستری اوج بلوار در اوکلند تپه, مقامات گفت.

آن هشتم چمن آتش سوزی در Grizzly قله منطقه از ژوئن 1, حداقل نیمی از آن بودند آغاز شده توسط آتش بازی, مقامات گفت.

پنج شنبه به آتش نشانی گزارش شد حدود 12:25 صبح سه شنبه در دامنه کوه در سراسر از یک مواظب منطقه در 2500 بلوک خاکستری اوج در نظر گرفته شده است یک آتش “تهدید منطقه است.”

اوکلند گردان آتش رئیس تریسی چانه در پاسخ گفت: آتش نشانان را دیدم آتش بازی رفتن به عنوان آنها در صحنه وارد شدند و همچنین آتش بازی متعلقات.

چانه گفت: 20 اوکلند آتش نشانان آتش را تحت کنترل در 1:36 a. m. و سپس با کمک East Bay منطقه ای پارک های منطقه آتش نشانان را به مطمئن شوید که هیچ flareups.

بدون آسیب گزارش شده است.

حدود 12:41 صبح یکشنبه آتش بازی باعث تبحر سوخته کمی بیش از یک هکتار در امتداد خاکستری اوج در همان منطقه قبل از آن را تحت کنترل در آورد در 1:09 a. m., مقامات گفت.

به عنوان fire فصل در حال حاضر آغاز شده و مقامات هستند به خصوص در مورد مردم تنظیم کردن آتش در تپه.

آتش سخنگوی وزارت مایکل شکار گفت: این شهرستان در حال حاضر با توجه به گزینه های مختلفی برای کاهش پتانسیل آتش سوزی در Grizzly قله منطقه بین ماهی تگزاس جاده و برکلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>