آتش بازی مجموعه برای ‘Animal Crossing: New Horizons’ تابستان به روز رسانی 2

این “Animal Crossing: New Horizons” تابستان بروز موج 2 در حال آمدن است زودتر از انتظار به عنوان نینتندو اعلام کرد که ارتقاء رایگان خواهد رسید جولای 30.

مطالب جدید نمی تواند به عنوان نمایشی به عنوان یکی از اولین, اما آن را به بازیکنان بیشتر به جویدن. موج 2 معرفی آتش بازی نشان می دهد در 7 p. m. هر یکشنبه. شب واقعه نیز همراه با Redd را در بلیط بخت ازمایی که می توان با چشم انداز دریافت اقلام جشن. این تضمین شده نیست گمان می کنم چرا که ما در حال برخورد با حیله گر Redd بعد از همه. بازیکنان همچنین می توانید آتش بازی که شلیک به آسمان و فاش کردن تصاویر مثل تام گوشه ایزابل و K. K. کشویی. آتش بازی بودند قبلی “عبور از حیوانات” بازی های, اما آنها نگاه حتی بهتر بر روی نینتندو سوئیچ.

مفهوم دیگری از مطالب قبلی خواب است. زمانی که بازیکنان چرت زدن در جزیره خود را در “افق های جدید” آنها می توانید به عجیب و غریب قلمرو که در آن یک شخصیت به نام لونا حمل و نقل آنها را به دیگر بازیکن ایجاد سلیمان. بر خلاف واقعی سلیمان اینها استاتیک همتایان خود که بازیکن می تواند ظروف سرباز یا مسافر در اطراف. این یک راه برای بازیکنان برای به اشتراک گذاشتن خلاقیت خود را بدون ترس از بازدید کنندگان باعث خرابی آنها با حفر کردن گیاهان و یا سفت کردن درختان. این نیز یک ویژگی در “جدید برگ” در نینتندو 3DS و آن را اجازه دهید بازیکنان خود را به اشتراک بگذارید سلیمان از طریق SpotPass. جزئیات خواب ناشناخته است اما آن را نیاز به بازیکنان به نینتندو آنلاین, عضویت, اگر آنها می خواهند به بازدید از جزایر دیگر و به اشتراک گذاری خلاقیت خود را به عنوان به خوبی.

در نهایت نینتندو سوئیچ اعضای آنلاین را نیز دریافت یک جزیره جدید سرویس پشتیبان گیری. این اجازه می دهد تا بازیکنان خود را نگه دارید در بازی کار در ابر در مورد خود نینتندو سوئیچ آسیب دیده و یا به سرقت رفته است. آن چیزی که ممکن است به نظر می رسد مهم است مگر در مواردی که غیر قابل تصور اتفاق می افتد و بازیکنان از دست دادن بالقوه صدها ساعت کار.

بعدی رایگان به روز رسانی در حال آمدن است در پاییز و به نظر می رسد که وجود خواهد داشت یک تم هالووین. مشخصات فنی سقوط سپتامبر شروع می شود. 21 پس به روز رسانی شده است یک راه طولانی ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر