آتش نشانان را “پیشرفت قابل توجهی’ حاوی خدمه آتش

گیلروی – آتش نشانان در روز سه شنبه همچنان به نبرد لجبازی خدمه آتش در گیلروی افزایش مهار 50% با توجه به کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش.

این آتش سوزی مصرف کرده 5,400 هکتار از 7 بعد از ظهر بدون تغییر از شب گذشته بود.

در انتشار اخبار Cal, آتش, آتش نشان گفت: “پیشرفت های قابل ملاحظه” حاوی فروغ اما هشدار داد که “به چالش کشیدن زمین دارای پتانسیل برای ایجاد آتش اضافی رشد است.”

“سرکوب تلاش خواهد شد در زندگی ایمنی و حفاظت از اموال,” کال آتش گفت. “خدمه خواهد کار را از طریق شب به تقویت کنترل خطوط و پاک کردن.”

آتش مشتعل خدمه در نزدیکی جاده و روشن اوکس دادگاه فقط قبل از ساعت 2 بعد از ظهر یکشنبه و دارای عقاید به 1500 هکتار آن شب با توجه به کال آتش. توسط دوشنبه شب آن را مصرف کرده 5,400 هکتار است.

بدون آسیب گزارش شده است اما فروغ را نابود کرده است حداقل یک ساختار و آسیب های دیگر.

این آتش سوزی ادامه دارد به تهدید 30 سازه و تخلیه در محل باقی می ماند از بزرگراه 152 شمال به گیلروی چشمه های آب گرم و جنوب شرقی به پروندل خیابان. علاوه بر این کانادا جاده بسته است از بزرگراه 152 به گیلروی چشمه های آب گرم.

کریسمس هیل پارک نیز همچنان بسته است. آتش نشانان با استفاده از این پارک به عنوان منطقه عملیات.

علت آتش سوزی در دست بررسی است.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>