خط پایان در نهایت در چشم به صورت بارت جدید Milpitas Berryessa ایستگاه?

خط پایان به نظر می رسد در چشم برای اولین بار دو ایستگاه بارت را مدتها در انتظار به فرمت شهرستان سانتا کلارا که می تواند در نهایت باز این تابستان.

هیچ یک از بارت و یا VTA است که ساختمان پسوند اعلام کرد که تا تاریخ مورد نظر برای وقتی که میلپیتاس و Berryessa ایستگاه می تواند شروع به خدمت سواران.

اما VTA سخنگوی برنیس Alaniz روز جمعه گفت “ما فقط یک زن و شوهر از ماه دور.”

و بارت معاون مدیر کل برای عملیات تامار آلن گفت: هیئت مدیره این سازمان در اوایل این ماه که مقامات “طرح ریزی یک ماه ژوئن باز” برای ایستگاه به عنوان بخشی از بودجه بحث.

پسوند است که انتظار می رود برای رسیدن به یک نقطه عطف در روز دوشنبه هنگامی که بارت آغاز می شود “شبیه سازی سرویس” خط و قطار در حال اجرا بدون مسافر به میلپیتاس و Berryessa متوقف می شود در برنامه به طور منظم.

این پروژه شده است احاطه با تاخیر و از دست رفته مهلت و در اصل قرار است به روی عموم باز در تابستان 2018.

چالش های مشابه تهدید فاز بعدی پروژه — VTA مقامات جمعه اعلام کرد که آنها در حال تجدید نظر در طراحی این تونل که در نهایت به ارمغان بیاورد بارت قطار از طریق مرکز شهر سان خوزه دور انداختن یک ایده مهندسین یک سال را صرف کاوش به دلیل آن ثابت بیش از حد گران قیمت و خطرناک است.

کار در میلپیتاس و Berryessa گسترش است ادامه داد: طی ماه گذشته با وجود منطقه گسترده پناهگاه در محل سفارش کرده است که دیده می شود بارت ridership شاقول بیش از 90 درصد با میلیون ها نفر از مردم محدود به خانه های خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>