پیدا کردن راه های جدید برای عبادت

“صبح به خیر” اعضای دریاچه Community Church استقبال هر یک از دیگر زمانی که آنها وارد Facebook Live.

نگه داشتن سازمان دیده بان شد کشیش جان Ewton نشسته شومینه در کلیسا ورود به سالن با یک فنجان قهوه و لبخند او ظاهر می شود در نزدیک به 200 گوشی های هوشمند, کامپیوتر و تلویزیون صفحه نمایش در اطراف این منطقه است. به طور معمول او را ایستاده در خارج از کلیسا, دست دادن, اما امروز صبح او گفت: سلام به عنوان او را تماشا نام pop up on Facebook.

“این دلگرم کننده به من برای دیدن بدن مسیح با هم,” او گفت:.

در شهرستان داگلاس که در بقیه ایالت مینه سوتا و بسیاری از کشورهای در شخص اجتماعات کلیسا را متوقف کرده اند و در تلاش برای کنترل گسترش از کروناویروس که باعث COVID-19. آنها به طور داوطلبانه پیوستن به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش در اثر تا مارس 10. رهبران خود را پیدا کرده اند خود را خلاق شدن — و کمک به یکدیگر برای رسیدن به اعضای خود را در راه های جدید است.

در کلیسا در سنبه از 3-4 بعد از ظهر هر روز هفته, اعضای, می توانید درایو را از طریق پارکینگ باقی می ماند و در اتومبیل های خود را در حالی که کشیش جی جانسون و همسرش راشل برای آنها دعا کنید.

در کلیسای سنت مری کارکنان فیلم برداری سه هفته دفاع مقدس خدمات در طی چند ساعت قرار دادن و از بین بردن گیاهان و دکوراسیون مناسب تن از هر یک از خدمات — یادآوری برای جمعه خوب و شاد برای عید پاک. آنها ارسال خواهد شد هر یک از خدمات آنلاین در روز مناسب.

زندگی جدید کلیسای مسیحی را جشن همدلی از راه دور و کاربران با استفاده از آنها چه در خانه به حال به نمایندگی از نان و شراب — با نتایج است که در زمان های غیر منتظره.

زندگی جدید متولی تام باک خود را جستجو کابینت برای چیزی مناسب برای نان; نزدیک ترین چیزی که او می تواند پیدا کردن یک Cheez-It. برای شراب (یا آب انگور که برخی از کلیساها را ترجیح می دهند) او در بر داشت یک بطری V-8 آب.

“سپس من با داشتن یک زمان سخت شدن آن را از بسته بندی. شما تا به حال در مورد آن خنده,” او گفت: با توجه به نبود او در برخورد با عناصر معمول. “کسی فرستاده کشیش یک تصویر آنها فقط به حال یک ریتز ترقه و برخی از آب است. (اما) خدا می داند آنچه را در قلب خود را. خدا است که به افتخار این که در آن قلب خود را است.”

هفته گذشته محلی شبان ملاقات در زوم برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و فن آوری است. یک کلیسا نیاز خاصی آداپتور که کلیسا دیگر قادر به ارائه. یکی دیگر از نیاز 100 دوست جدید خود را در کانال یوتیوب که جامعه قادر به کمک.

“این شیب منحنی یادگیری برای ما” گفت: پاستور داریل Knappen از بنای کلیسا. “این یک چالش برای همه کلیساها. چگونه ما با آنها در تماس با مردم است ؟ نه هر کس Facebook Live. نه هر کس دارای یک اتصال به اینترنت.”

خود را در کلیسا غسل تعمید کسی که یکشنبه گذشته اما تمام اعضای خانواده نمی تواند وجود داشته باشد “که مایه تاسف است, اما این راهی است که همه چیز باید در حال حاضر,” او گفت:.

پر کردن نیازهای

برای رسیدن به کسانی که بدون اتصال به اینترنت کلیساها در حال تماس و یا ارسال پیامک به اعضای خود و درخواست در مورد نیازهای خود را. برای برخی از, آن ممکن است نماز. برای دیگران پوشک و یا کمک به پرداخت اجاره. صفحه اصلی بازديد کردن جدول در حال حاضر برخی از گفت: از آنجا که کارکنان نمی خواهید به گسترش این ویروس به اعضای کلیسا.

پرستش با هم و در عین حال از هم جدا را به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. شبان دیگر دریافت بازخورد فوری از خنده زمانی که آنها یک شوخی و یا دیدن افزایش بهره زمانی که آنها یک داستان بگویم. کمک های مالی مورد نیاز به نگه داشتن کلیسا رفتن نیز موضوع بسیاری از کلیساها در حال آموزش اعضای خود در مورد آنلاین ،

شمال شهر, Kristal و بن Bomstad و نوجوانان خود را پارکر و Tia خواهد توانست به طور معمول رانندگی به کلیسا در روز یکشنبه. به جای آنها خانه با گربه, فلفل, و رز, تماشای پاستور Ewton در تلویزیون خود را روی صفحه نمایش در حالی که گوشت پخته شده در کوره در پشت خود را به عرشه.

هر یک از آنها از دست رفته خود را از روز شنبه روال در راه خود را. پارکر از دست رفته خود را دوستان و Tia از دست رفته دیدن همه بچه های کوچک در حال اجرا در اطراف. بن از دست رفته گروه معارف و Kristal از دست رفته زنده گروه و دیدن مردم چهره به چهره است.

بر روی صفحه نمایش Ewton خواستار توجه به تمام تغییرات.

“ما نوع یادگیری به عنوان ما به” او گفت:. “این بیماری همه گیر.” او grins. بن خنده. همه امیدها و البته آن خواهید بود گذشته است.

کلیسای عهد جدید کشیش پیتر Reishus به نام وضعیت “حقیقی.” در عین حال او و بسیاری از کشیشان گفت: آنها آرزو دارند که پیام خود را ادامه خواهد داد به طنین.

“ما لازم نیست به ترس از” Reishus گفت. “خداوند در حال رفتن به مراقبت از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>