در حالی که صنعت کروز طول می کشد ضرب و شتم بیش از coronavirus برخی از مسافران پیاده کارناوال پانوراما در صبح روز یکشنبه گفت که آیا به کتاب دیگری سفر خواهد بود آسان تماس بگیرید.

بله. و هیچ.

“این می توانست بدتر” گفت: سیندی Turchin که شانه ای بالا انداخت چهار روز صبر کنید برای دریافت cruiseliner. “ما آن را در زمان دانستن این می توانست اتفاق افتاده است.”

پانوراما, مسافران مجبور شدند صرف یک روز اضافی پر از سوراخ در کشتی در حالی که یک مسافر در نظر گرفته شد به یک ساحل طولانی در بیمارستان و آزمایش ویروس. نتایج اواخر شنبه برگشتم منفی است.

رایان هادسون و شاون Burke, 46, هر دو از ساکرامنتو فکر می کنم دو بار قبل از آنها کتاب دیگری کروز.

“ما تقریبا شروع به پریدن کرد بود و پنجاه بار گفت:” هادسون 42.

برک گفت که او خواهید بود لغو سفر آینده. “من قرار بود در یکی دیگر از کروز در حدود یک هفته از میامی,” او گفت:. “من فکر نمی کنم من قصد دارم.

“مشکل نیست در برخورد با این ویروس گفت:” برک 46. “این ویروس در همه جا. شما در حال رفتن به آن را دریافت و یا شما نمی. آن را مانند ابولا بنابراین بسیاری از مردم در حال رفتن به خوب. اما من نمی خواهم به در گیر یک کشتی است.”

در نزدیکی بندر لس آنجلس, Princess Cruises در روز شنبه لغو یک سفر دریایی سلطنتی شاهزاده خانم پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های صادر شده “بدون بادبان سفارش” به دلیل نگرانی در مورد یکی از اعضای خدمه که قبلا خدمت در شاهزاده بزرگ و منتقل شد به شاهزاده خانم سلطنتی بیش از دو هفته پیش.

شاهزاده بزرگ شد عنوان از هاوایی به سان فرانسیسکو که از آن برگزار شد خاموش سواحل کالیفرنیا یکشنبه پس از 46 نفر با امکان coronavirus علائم می تواند آزمایش می شود. تست شد و دستور داد پس از 71 سال بود که در فوریه سفر از همان کشتی به مکزیک قرارداد ویروس و درگذشت این هفته در یک بیمارستان در Placer County در شمال کالیفرنیا.

دیگران که بودند در آن سفر نیز باید آزمایش مثبت در شمال کالیفرنیا و مینسوتا, ایلینوی, هاوایی, یوتا, و کانادا است.

شاهزاده Cruises گفت: از شاهزاده خانم سلطنتی: “این اواخر بعد از ظهر CDC اطلاع ما از تصمیم خود را به موضوع” بدون بادبان نظم ” تا زمانی که عضو خدمه مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19. متاسفانه ما قادر به دست آوردن این آزمون با توجه به lateness درخواست است.”

“عضو خدمه گذشته است حداکثر جوجه کشی از COVID-19, ارزيابی شده است و هرگز توسعه هر گونه علائم تنفسی یا تب. عضو خدمه تا به حال شناخته شده تماس بگیرید و یا قرار گرفتن در معرض دیگر مهمانان و خدمه بودند که بیمار در بزرگ شاهزاده خانم. عضو خدمه دریافت پیشگیرانه و غربالگری توسط کارکنان پزشکی بر شبانه روزی شاهزاده خانم رویال به آزمون برای علائم تنفسی از جمله تب. با توجه به ناشناخته زمان اخذ آزمون و نتایج و یا پیش بینی پاسخ ما لغو کروز” این شرکت در بیانیه ای گفت.

بالا خط کروز مدیران ملاقات روز شنبه با معاون رئیس جمهور مایک پنس در بندر باتلاقی در فورت لادردیل فلوریدا پس از آن پنس اعلام کرد: “تغییر قابل توجهی” به صنعت به جلو رفتن داد اما هیچ نشانه ای چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی با Grand شاهزاده خانم.

پنس های کروز گفت: مقامات توافق کردند که به افزایش ورود و خروج قراضه و برای ایجاد کشتی برای تست ویروس همراه با قرنطینه استانداردهای ایجاد شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. صنعت نیز خواسته شده بود به آمده تا با سرمایه گذاری در یک طرح جدید در مورد چگونه به حمل و نقل مسافران کروز که قرارداد این بیماری است.

شاهزاده خانم گفت: مقامات جدید پروتکل های شامل تمامی مسافران به نشانه سلامت اعلام و متوسط قراضه به عنوان مسافران را ترک کنند. هر کسی که از یک “منطقه در معرض خطر بالا نیز تحت یک ارزیابی پزشکی” دکتر گرانت Tarling, افسر ارشد پزشکی برای کارناوال شرکت به خبرنگاران گفت:.

وجود دارد هیچ کلمه ای در شاهزاده خانم سلطنتی خدمه اعضای نتایج آزمون از صبح روز یکشنبه.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de