فیجی نقل عمومی نیاز به ‘سرکوب انتقاد’ در مبارزه با COVID-19 همه گیر

فیجی پلیس در پایتخت سووا. عکس از فلیکر کاربر قمقمه قلع (CC BY-SA 2.0)

برید کل Jone Kalouniwai رئیس ستاد جمهوری فیجی نیروهای نظامی نوشت که مقامات ‘دلایل خوبی برای سرکوب انتقاد’ به عنوان بخشی از دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. این نظر به شدت مورد انتقاد قرار آزادی مطبوعات طرفداران. آن را نیز برجسته شده درخواست تجدید نظر از گروه های جامعه مدنی برای رعایت حقوق بشر در اجرای برنامه های مرتبط با سلامت اقدامات است.

در آوریل 22, 2020, فیجی آفتاب روزنامه چاپ نظر قطعه توسط Kalouniwai که استدلال می کرد که چرا از آن است که توجیه برای محدود کردن آزادی بیان در طول یک اورژانس ملی.

…در زمان از جمله ملی اضطراری مانند این جهانی همه گیر و یا جنگ علیه COVID-19 رهبران ما باید دلایل خوبی برای سرکوب انتقاد از سیاست های خود را با محدود کردن آزادی بیان و آزادی مطبوعات.

آنها مناسب را به عمق نگرانی در مورد این دشمن درون که سوخت توسط غیر مسئولانه شهروندان خودخواهانه شکستن اجباری حکومت اجتماعی فاصله مورد نیاز و سوال منطق رهبر ما تصمیم به اعمال چنین محدودیت.

این واکنش زمانی که بدتر پخش در رسانه های اجتماعی می تواند تبدیل به بسیار مسری با ترس و سردرگمی تبدیل شدن به منظور از روز است.

فیجی خورشید درک است به حمایت از نخست وزیر فرانک Bainimarama. زمانی که غربی شهر لوتکا قرار داده شد تحت COVID-19 مستند در اواخر ماه مارس نسخه از فیجی خورشید اجازه داده شد برای توزیع در منطقه اما نه فیجی بار کشور مستقل روزانه.

دولت از بلایای طبیعی اعلام شده توسط دولت در 15 آوریل برای جلوگیری از گسترش ویروس. آن را یک فاجعه برای فیجی که به تازگی به شدت تحت تاثیر Tropical Cyclone Harold یکی از قدرتمند ترین طوفان به آمار اقیانوس آرام جنوبی در سال است.

به عنوان از آوریل 27 فیجی ثبت 18 COVID-19 موارد است.

گزارشگران بدون مرز (RSF) یادآوری Kalouniwai و فیجی دولت در مورد اهمیت حفاظت از آزادی مطبوعات. دانیل ارشد رئیس RSF آسیا-اقیانوس آرام میز نوشت:

هیچ قدرت و قطعا یک افسر نظامی باید استدلال در حمایت از قرار دادن هر نوع محدود کردن در آزادی مطبوعات

ما مصرانه از دولت فیجی به انجام آنچه لازم است برای تضمین حق شهروندان خود را برای اطلاع رسانی و آگاه است که ضروری متحد در مقابله با گسترش ویروس.

Kalouniwai بحث برانگیز op-ed همچنین جلب توجه به نگرانی های مطرح شده توسط گروه های حقوق بشر در مورد افراط دولت در برخورد با بحران.

سازمان ائتلاف برای حقوق بشر به دادگاه تجدید نظر برای انسانی رفتار با زندانیان در نور متعدد بازداشت شده توسط پلیس در برابر به اصطلاح قرنطینه متخلفان:

این COVID-19 همه گیر است نه بهانه ای برای نقض حقوق بشر است. بیش از حد از زور و خشونت غیر قابل قبول از هر یک از ما اجرای قانون و یا نیروهای امنیتی.

این وضعیت بسیار نگران کننده به خصوص در زمانی که صدها نفر از مردم دستگیر روزانه بیش از COVID-19 احتیاط نقض. حقوق خود و عزت باید در همه حال حتی اگر آنها بازداشت شده اند.

همچنین این انتقاد بیش از حد استقرار پرسنل نظامی برای اجرای COVID-19 اقدامات:

عمدی نمایش مسلح پرسنل نظامی اجتماعی را حفظ فاصله سنگین است دست و غیر ضروری آن را به عنوان تنها سوخت عمومی ترس و ارعاب است.

ما درک می کنیم که پرسنل اجرای قانون ممکن است در تلاش برای رسیدن شهروندان به رعایت محدودیت های اجتماعی و فاصله آن باید استفاده نمی شود به عنوان بهانه ای برای افزایش مسلح حضور نظامی در خیابان های ما که غیر قابل قبول است که ما هنوز یک دموکراسی است.

قوانین وجود دارد در جایی که آدرس هر گونه نقض محدودیت اما همچنین تضمین می کنیم که حقوق شهروندان محافظت می شود در حالی که اطمینان حاصل کرد که نظم عمومی است نگهداری می شود.

احزاب مخالف از دولت خواست به گوش دادن و پذیرش انتقاد:

اگر دولت صادقانه در مورد “veilomani” tag-line و یا برای مراقبت از یکدیگر به منظور به ضرب و شتم covid-19 مرکزی که سنتی فلسفه نیز روح “veirogorogoci” یا توانایی که قادر به گوش دادن به یکدیگر و پذیرش انتقاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>