مبارزه با شبکه همکاران با گلابی برای محافظت از خود را در همه زمان ها,’ جدید سری میزبانی شده توسط Adrian کلارک

مبارزه با شبکه, یک شرکت تابعه از سرود Sports & Entertainment Inc. و جهان, شبکه ورزش رزمی برتر امروز اعلام کرد با همکاری Everlast در سراسر جهان—جهان پیشرو تولید کننده ، فروشنده و صادر كننده مجوز بوکس MMA و تناسب اندام—حفاری نام تجاری منحصر به فرد ارائه حامی همه جدید محافظت از خود را در همه زمان برنامه. هفتگی سری مجموعه برای اولین بعدها در سال و هوا خواهد در مبارزه با شبکه در آمریکا و کانادا و در سطح جهانی در سراسر اروپا, آفریقا و شرق میانه. این شبکه در دسترس است در بسیاری از ایالات متحده تصویری ارائه دهندگان خدمات و همچنین به عنوان تلویزیون اپل Roku آمازون آتش و Fubo تلویزیون.

مبارزه با شبکه در حال توسعه جدید محافظت از خود را در همه زمان ها (PYaAT) سری در رابطه با مشاور Adrian, Clark, چند نویسنده با استعداد ورزشکار نماینده و کارآفرین که در اصل راه اندازی این طرح به عنوان یک کتاب, پادکست و ویدیو وبلاگ در سال 2016. میزبانی شده توسط کلارک 30 دقیقه سری را در خدمت به عنوان یک ابزار قدرتمند برای آموزش و اطلاع رسانی به مبارزان و خانواده خود را در طبیعت از کسب و کار در بوکس, زوج با بینش ارزشمند از انواع مهمانان ویژه صنعت و خودی.

“ما هیجان زده به شریک با Everlast برجسته با نام تجاری در بوکس از سال 1910 در توسعه و راه اندازی حفاظت از خود را در همه زمان هاگفت:” آریل Shnerer GM از مبارزه با شبکه. “علاوه بر این مجموعه حمایت ما مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با تیم با تجربه در Everlast در توسعه و ترویج بوکس محتوا در مبارزه با شبکه جهانی است. محافظت از خود را در همه زمان ها است که واقعا یک سرمایه گذاری برای آینده بوکس با تمرکز بر روی جنگنده های آموزش و پرورش و دانش و تعارف مهم دیگر خیریه و آموزشی باعث پیشگام گلابی و مبارزه با شبکه از جمله به جرات دفاع از برنامه و گلابی را اولین بار در مبارزات انتخاباتی.

رابطه بین مبارزه با شبکه و گلابی نیز شامل teaming تا با مبارزه با شبکه های اجتماعی و وب سایت سیستم عامل به فروش Everlast محصولات که در حال ضربه زدن به بالاترین رکورد فروش به مردم تعامل مجدد با ارزش بوکس مهارت های خود را در برنامه های تناسب اندام و این دو شرکت نیز همکاری در بیشتر توسعه محتوا..

“ما مفتخر به همکاری با شبکه مبارزه در مرحله بعدی محافظت از خود را در همه زمان ها” گفت: Chris Zoller VP Everlast. “ورزشکاران در ورزش عمده داشته لوکس داشتن منابع مانند آموزش و پرورش و خدمات در طول و پس از ورزشی خود را استخدام. آدریان کلارک و مبارزه با شبکه را به ایجاد یک پلت فرم با PYaAT برای پر کردن جای خالی که در بوکس Everlast هیجان زده می شود بخشی از آن است.”

“قیمتها شده است حمایت از حفاظت از خود را در همه زمان ها پس از آن آغاز مراحل” گفت: Adrian, Clark, بنیانگذار محافظت از خود را در همه زمان ها. “من خدا را شکر برای ادامه حمایت خود. ما باید برخی از چیزهای شگفت انگیز در افق در مبارزه با شبکه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>