Fiala را OT هدف سوق وحشی گذشته اردک

آناهایم, کالیفرنیا. – کوین Fiala به ثمر رساند دو گل از جمله این بازی برنده در وقت اضافه در بازی قدرت با 59 ثانیه مانده به عنوان مینه سوتا وحشی رفت به حذفی واجد شرایط با یک 5-4 جاده پیروزی بر Anaheim Ducks یکشنبه, مارس 8.

تشک Zuccarello ویکتور Rask و الکس Galchenyuk نیز به ثمر رساند به عنوان وحشی در زمان نگه دارید از یک کارت نقطه در کنفرانس غرب یک روز پس از آنها خرد شد 7-3 توسط Los Angeles Kings.

یاکوب Silfverberg به ثمر رساند دو گل و ریکارد Rakell تا به حال سه کمک برای اردک سقوط کرد که فقط از خود سه بازی برنده خط خط پس از هفته اول فصل است.

یک اتفاقی وضعیت کمک های وحشی گرفتن در مسیر اولیه. انتهایی 1-0, Zuccarello و Fiala به ثمر رساند 1:31 جدا از هم در دوره اول.

Galchenyuk به نظر می رسد به پاهای اردک دروازه بان رایان میلر به عنوان Zuccarello به ثمر رساند. آناهایم به چالش کشیده هدف اما این بازی لغو نشده, دادن وحشی یک بازی قدرت است که منجر به Fiala نمره.

NHL وضعیت اتاق تعیین می شود که به دلیل تماس بین Galchenyuk و میلر رخ داده در خارج از چین دروازه بان تداخل اعمال نمی شود.

وحشی دروازه بان Devan Dubnyk به حال 22 صرفه جویی در اولین شروع خود را پس از Feb. 23. میلر به حال 25 صرفه جویی برای اردک یک بازی پس از آناهایم شماره 1 دروازه بان جان گیبسون چپ اولیه با آسیب کشاله ران.

Silfverberg به اردک 1-0 شود در 11:18 این دوره برای اولین بار زمانی که او به ثمر رساند از دایره سمت چپ پس از عبور از Rakell. Zuccarello را مورد مناقشه هدف خود را 15 از فصل آمد و 44 ثانیه پس از Silfverberg به ثمر رساند. Fiala هدف به زودی به دنبال.

Danton Heinen به ثمر رساند 11:52 به دوره دوم برای اردک به کراوات نمره 2-2 او گل سوم در هفت بازی با اردک.

Silfverberg هدف دوم و 20 از فصل آمد در 14:55 از دوره دوم به عنوان آناهایم در زمان 3-2 مزیت است. Rakell استفاده می شود برخی بسیار خوب stickhandling را به جن در سراسر خط آبی که در آن او تغذیه Silfverberg.

انتهایی 3-2 در اوایل سال سوم دوره Rask گل تنهاست هدف با بیش از 18 دقیقه مانده به آن گره 3-3. Rask برداشت گردش مالی در مرکز یخ و کار راه خود را از طریق ترافیک به نمره.

اردک کشیده میلر دیر و مسیحی Djoos در زمان استفاده به ثمر رساند با کمتر از دو دقیقه باقی مانده. Rakell خود را به دست آورده سوم کمک در هدف.

جزئیات بیشتر در مینه سوتا وحشی در میدان یخ بازی زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>