چند آگهی در سال پس از اوکلند نوجوان مفقود شده

اوکلند — پلیس مجدد تماس خود را بیش از آخر هفته برای راهنمایی و یا اطلاعات است که می تواند کمک به پیدا کردن یک اوکلند نوجوان که رفت از دست رفته یک سال پیش.

به گفته پلیس اوکلند را از دست رفته-افراد واحد Jonathan Bandabaila گذشته دیده می شد ترک خانه برای مسابقات فوتبال آوریل 3 2019.

محققان گفت آنها نظارت-تصویری تصویر از Bandabaila نقره 1998 هوندا به عنوان آن را سوار در westbound خطوط در هیوارد-سن متعو پل روز بعد. California Highway Patrol افسران یافت هوندا پارک شده و خالی بر روی پل بعد از آن روز.

پلیس اوکلند مشترک این تصویر 21 مه سال 2019 از جاناتان Faiyah Bandabaila, 19, از اوکلند, کالیفرنیا. (حسن نیت ارائه میدهد اداره پلیس اوکلند)

Bandabaila که تبدیل 20 اکتبر گذشته است که آفریقایی-آمریکایی 5-پا-7 و 175 پوند با متوسط رنگ موی مشکی و چشم های قهوه ای و خاکستری فوتبال گرم کردن دنده.

پلیس گفت که او در شرایط جسمی و روانی با سابقه قبلی از دست رفته گزارش شده است.

Bandabaila خانواده خستگی ناپذیر به دنبال اطلاعات در مورد او canvassing محله و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد او در رسانه های اجتماعی و همچنین حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی در سپتامبر گذشته و در ابتدا ارائه یک 2500 دلار پاداش بود که بعد از افزایش به $10 ، 000 در ماه ژانویه است.

خانواده و دوستان نیز راه اندازی GoFundMe آنلاین صندوق-aising حساب برای جمع آوری پول و آگاهی است.

هر کسی با اطلاعات باید در تماس با پلیس اوکلند را از دست رفته-افراد واحد در 510-238-3641 و مرجع مورد شماره 19-022685.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>