بی احساس? اتمام این خستگی-busters برای درمان تب کابین

در حالی که وجود دارد این است که هنوز یک واکسن برای جلوگیری از COVID-19 مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را فراهم کرده است بسیاری از راهنمایی های مفید در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

در خود وب سایت CDC می گوید: بهترین راه برای جلوگیری از بیماری است که برای جلوگیری از در معرض ویروس — که گسترش عمدتا از فرد به فرد از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. کسانی که قطرات زمین در دهان یا بینی از یک رهگذر و یک مورد جدید ایجاد شده است.

شستن دست های خود را حداقل به مدت 20 ثانیه با آب و صابون و یا با استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست خواهد کشتن ویروس و کمک به شما در حفظ امن و اجتناب از دست زدن به صورت خود را کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل کنید که ویروس نیست وارد سیستم شما.

اما بزرگترین عامل در نگه داشتن امن تبدیل شده به یکی از بزرگترین buzz-کلمات است که تمام افراد درونگرا ، شادی: اجتماعی فاصله.

لغو وقایع است که به احتمال زیاد برای جلب جمعیت است اجتماعی فاصله. آن را به عمد باعث افزایش فضای فیزیکی میان مردم برای جلوگیری از بیماری. کار از خانه به در اتاق بسته شدن مدارس و یا تعویض به کلاس های آنلاین و یا تماس با عزیزان به جای بازدید از آنها می تواند کمک به محدود کردن احتمال عفونت است.

اما با تمام این فاصله بین شما و دنیای بیرون شما ملزم به گرفتن یک کمی هم بزنید ، خوشبختانه اینترنت وجود دارد, و آن را بیش از فقط گربه, فیلم ها و استدلال با مردم در Facebook.

مانند بسیاری از جاذبه های, در سراسر جهان, باغ وحش, موزه ها و بیشتر درهای خود را بسته اند به تلاش برای سالم نگه داشتن افراد سالم است.

اما برای کمک به درمان cabin fever برخی از این جاذبه ها در حال ارائه خدمات خود را آنلاین — ارائه سرگرمی در حالی که اطمینان عمومی است نه وسوسه به ترک خانه. و بهترین بخش ؟ بسیاری از گزینه ها به طور کامل رایگان است.

Practice social distancing by enjoying a life stream of the Metropolitan Opera beginning at 7:30 p.m., nightly. iStock / Special to The Forum

عمل اجتماعی فاصله با بهره گیری از یک زندگی جریان از اپرای متروپولیتن ابتدا در 7:30 p. m. شبانه. iStock / ویژه به فروم

برای کسانی که به دنبال یک بیت از فرهنگ Metropolitan Opera ارائه شده است جریان encore سخنرانیها از آن برنده جایزه “Live in HD” سری. این جریان عبارتند از: Bizet را “کارمن” پوچینی را “La Boheme,” وردی “La Traviata” و بیشتر در حال حاضر از طریق مارس 22.

شما همچنین می توانید یک سفر به برادوی در شهر نیویورک است. BroadwayHD ویژه جریان است که به ارمغان می آورد برخی از بزرگترین فیلم های موزیکال مستقیم به اتاق نشیمن خود را. این یکی کمی گران تر — در $8.99 در هر ماه اشتراک — اما آنها در حال ارائه یک هفته تست رایگان برای کاربران جدید است.

نه واقعا احساس opera زندگی ؟ واقعا نمی خواهید را به یک سفر به برادوی? گوگل, فرهنگ و هنر, تیمی با بیش از 2500 موزه ها و گالری های سراسر جهان به ارمغان بیاورد برخی از معروف ترین نمایشگاه های راست به اتاق نشیمن خود را.

پیدا کردن یک استفاده برای همه است که انبار کاغذ توالت با بازدید از این مومیایی ها در موزه بریتانیا در لندن صعود راه پله مارپیچ معروف در موزه گوگنهایم در شهر نیویورک قدم زدن از طریق برخی از معروف ترین تاریخ نقاشی در موزه اورسی در پاریس و کشف بسیاری از مکان ها بیشتر است. برای پیدا کردن دیگر موزه ها و گالری ها را بررسی کنید artsandculture.google.com. برای کمی بیشتر, تاریخ اتمام نمایشگاه مجازی در اسمیتسونین موزه تاریخ طبیعی. شیرجه رفتن در زیر دریا, نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن در پروانه های زیبا و ببینید چه زندگی بود که میلیون ها سال پیش با مجازی نمایشگاه. است هنر خیابانی بیشتر سبک خود را ؟ اتمام این تور از Bansky نقاشی های دیواری در سراسر جهان است.

Step into the great outdoors — right from your living room! Google Earth has created a list of over 30 National Park tours, all for free. iStock / Special to The Forum

گام به خارج از منزل بزرگ — سمت راست از اتاق نشیمن خود را! Google Earth ایجاد کرده است یک لیست از بیش از 30 پارک ملی, تورهای رایگان برای همه. iStock / ویژه به فروم

در حالی که آن را هنوز هم خیلی سرد خارج شما می توانید سرمایه گذاری به خارج از منزل بزرگ — حتی در حالی که با پوشیدن خود را jammies! با تشکر از Google Earth شما می توانید تور بیش از 30 پارک های ملی به صورت رایگان از جمله بزرگترین پارک ملی در داکوتای جنوبی پارک ملی اورگلیدز فلوریدا و پارک ملی یلوستونکه امتداد در سراسر میشیگان مونتانا و آیداهو . برای یک لیست کامل از این تورهای مجازی از کشور ما زیبا ترین مناطق بازدید گوگل زمین.

گام در داخل برخی از معروف ترین در جهان ساختمان ها با Google. بررسي فايلهاي در دفتر بیضی کاخ سفید در واشنگتن, d. C., تور کاخ ورسای در فرانسه و یا کاوش معماری شکوه است یاد Prambanan معبد در اندونزی — همه از نیمکت خود را در خانه.

نگاهی به پیاده روی در سمت وحشی با در نظر گرفتن در نمایشگاه مجازی از باغ وحش ها و آکواریوم. شما می توانید نگه دارید تا با برخی از حیوانات در فارگو با مراجعه به رودخانه سرخ باغ وحش Facebook صفحه. و یا عملا سر به سینسیناتی به بررسی در مورد علاقه هر کس کرگدن, فیونا و یا دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در تمساح و زرافه. سینسیناتی باغ وحش های “خانه صفری” ماجراهای آن در Facebook صفحه و به صورت آنلاین در http://cincinnatizoo.org/. و یا شما می توانید یک زیر آب ماجراجویی با گرجستان آکواریوم کم و Shedd آکواریوم Facebook صفحه!

ورزش مهم است در ماندن هر دو از نظر جسمی و ذهنی سالم است. اما با اجتماعی فاصله در محل می توان آن را سخت به آن را به صورت روال عادی خود را. برخی از ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام هستند و حتی بسته شدن (موقت) برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اما هیچ ترس تمرین متعصب! تناسب اندام استودیو در سراسر کشور در حال بدست گرفتن به Facebook و interwebs شما را به روال و کلاس های راست به خانه خود را. و حتی بهتر است ؟ هیچ کس خود را ببینید, عرق ظروف سرباز یا مسافر!

iStock / Special to The Forum

iStock / ویژه به فروم

مکان هایی مانند سیاره تناسب اندامیکی از بزرگترین کشور های زنجیره ای ورزشگاه در حال گرفتن به Facebook به ارائه آن گیر کرده در داخل یک فرصت برای کار کردن — از طریق Facebook Live. خود را در جریان شروع هر روز در 6 p. m. کسب و کارهای دیگر مانند فقط برای Kix رقص در حال ارائه دیجیتال رقص درس های تصویری به کمک دریافت کنید wiggles ،

به دنبال تمرین کامل برای شما ؟ سریع جستجو در اینترنت می توانید به نوبه خود صدها نفر از گزینه های برای جریان.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>