اوکلند — ماه پس از او منتشر شد از دولت زندان برای یک تیراندازی اعتقاد اتهام لس آنجلس عضو باند مواجه است فدرال به اتهام در اختیار داشتن مهمات به عنوان یک جانی.

با توجه به شکایت کیفری اتهامات بنیادی از دستگیری در ژانویه گذشته در سن پابلو که در آن پلیس بازیافت یک تپانچه لود شده با تمدید مجله.

متهم دانیل آندرس پیازچه-مارتینز 24 ساله متهم شده بود در دادگاه فدرال در هفته گذشته با توجه به تازگی-unsealed شکایت. با توجه به شکایت پیازچه-مارتینز به تازگی منتشر شده است از چهار سال حبس مربوط به یک سال 2016 تیراندازی در سن رافائل.

با توجه به شکایت پیازچه-مارتینز شات سن رافائل قربانی بیش از باند های دیواری; دو باندهای شد tagging بیش از یک دیگر در یک دیوار در وردی خیابان و پیازچه-مارتینز معتقد بودند که قربانی یکی از افراد مسئول اسپری نقاشی بیش از باند خود را moniker.

سن پابلو پلیس دستگیر پیازچه-مارتینز در Jan. 14 پس از پاسخ به یک گزارش مشکوک ، افسران یافت پیازچه-مارتینز و فرد دیگری در یک ماشین نورد ماری جوانا به یک سیگار برگ شکایت می گوید.

تپانچه بازیافت شد در طول یک بعدی جستجوی ماشین. پلیس با استفاده از پیازچه-مارتینز خالکوبی و همچنین به عنوان یک توجه داشته باشید در اختیار خود را که گفت: “من بانگ زنبور عسل حتی زمانی که im not in da hood (sic)” پیوند او را به لس آنجلس مبتنی بر باند شناخته شده به عنوان Barrio بد شکایت می گوید.

در حالی که در زندان برای عکسبرداری پیازچه-مارتینز برداشت اضافی به اتهام در اختیار داشتن سلاح در داخل یک زندان مرکز شکایت می گوید.

پیازچه-مارتینز بود remanded به زندان در دادگاه اول ظاهر اما وارد نشد یک درخواست. این در حالی است که در دادگاه بعدی در روز چهارشنبه دادگاه سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im