فدرال برنامه های امداد رسانی ارائه خطوط به دلوت کسب و کار تاسیسات آب ” در طول همه گیر

“من تا به حال هر کس در تیم ما در صورت و بگو: من نمی دانم که چگونه بسیاری از شما در حال رفتن به قادر به بازگشت به کار فردا.'”

بسیاری از آنها نمی تواند اما این هفته Hugus قادر به یاد برخی از کارکنان خود را در آوردن سرشماری در لینکلن پارک microbrewery بازگشت تا 13 از جمله 10 full-تایمر با تشکر فدرال چک حفاظت از برنامه و یا PPP. این بخشایش برنامه وام محور Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل اغلب با مخفف آن مراقبت.

$349 میلیارد PPP ثابت شده است چنان محبوب است که بودجه آن بودند خسته فقط چند هفته بعد از راه اندازی آن. یکی دیگر از 250 میلیارد دلار در بودجه پیشنهاد شده برای PPP اما تخصیص باقی مانده گیر کرده در کنگره روز جمعه به عنوان قانونگذاران wrangled برای اضافی دیگر اشکال COVID-19 کمک برای بیمارستان ها و متحده است.

احساس فوریت برای درخواست PPP وجوه قابل لمس بود از همان ابتدا با توجه به شاون Wellnitz مدیر عامل شرکت کارآفرین صندوق, یک سازمان است که کمک Northland کسب و کار.

“این بدیهی است که یک پا مسابقه,” او گفت:, و اشاره کرد که مشخص بود این بودجه نمی خواهد آخرین.

Ursa Minor employee Mike Franklin (left) listens as CEO and co-founder Ben Hugus talks in the brewery Thursday afternoon. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

Ursa Minor کارمند مایک فرانکلین (سمت چپ) و گوش به عنوان مدیر عامل و بنیانگذار شرکت بن Hugus مذاکرات در آبجوسازی پنج شنبه بعد از ظهر. (استیو کوچرا / [email protected])

Tim Allen, که عمل A. G. تامسون House B&B با همسرش, انجی گفت: او ملاقات برنامه ریزی شده با بانک های غربی خود را قرض دهنده حق دور شوخی که “ما گفتن آنها اگر این می رود بیش از حد طولانی شما ممکن است در نهایت داشتن یک B&B, این که آیا شما آن را دوست دارم یا نه.”

حتی اگر خود bed-and-breakfast مجبور شد به آلن گفت: مرور برنامه های مختلف ارائه کمک به مبلغ یک شغل تمام وقت در زمانی که هر دو او و همسرش شد و مبارزه با آنچه که به خوبی ممکن است یک مورد از COVID-19.

اگر چه آنها محروم بودند آزمایشات برای بیماری آلن گفت: آنها خود قرنطینه در خانه.

“بود که بدحال من تا کنون بوده است,” او گفت:. “من نمی توانستم تا پرواز از پله ها.”

اما این کار پرداخت می شود با تصویب بودجه برای Allens.

با وجود داشتن هیچ مهمانان پس از فرماندار به او تحویل داده اقامت در خانه, بخشنامه آلن گفت: او را نگه داشته و تمام کارکنان خود را در حقوق و دستمزد از جمله دستیار مهمانخانه دار زندگی می کند که در محل خود پاره وقت کارکنان خانه داری.

کارن Tonnis از بنیانگذاران خم دست و پا زدن Brewing Co., یکی دیگر از دلوت آبجوسازی گفت: بل بانک توصیه خود را در مورد چه نوع از اطلاعات این امر نیاز به فایل برای PPP وام.

“ما تا به حال نرم افزار کامل با تمام اسناد مانند یک سال از حقوق و دستمزد سه ماه از آب و برق و سه ماه از اجاره و همه از آن — و آن زمان ما در مورد من می گویند 2½ ساعت برای تکمیل همه چیز,” او گفت:, و اشاره کرد که آنها تا به حال برنامه خود را برای PPP کمک به بل بانک حدود 3:30 بعد از ظهر جمعه, آوریل 3.

زیر است سه شنبه و چهارشنبه Tonnis گفت که او شنیده کاربرد آنها تاييد شده بود و پول وارد شده در کسب و کار خود را حساب روز بعد.

این بخشایش وام ارائه خواهد شد بسیار مهم برای حمایت از آبجوسازی در زمانی که فروش آن شده است در مورد به نصف کاهش دهد گفت: Tonnis ذکر است که درآمد حاصل از فروش off-فروش آبجو از طریق خم دست و پا زدن را taproom و از طریق فروشگاه ها مشروب شده است فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کار شناور.

“اما از دست رفته است که در محل کسب و کار است یک ضربه بزرگ” او گفت:, و اضافه کرد که حدود ده پاره وقت سرور باقی می ماند از کار به عنوان یک نتیجه از taproom را مجبور به بسته شدن برای همه اما خاموش-فروش وانت سفارشات.

PPP کمک مجاز است خم شده و دست و پا زدن برای حفظ حدود 30 کارمند تمام وقت, با این حال.

Tonnis آلن و Hugus تمام اعتبار وام دهندگان خود را برای کمک به آنها دسترسی PPP کمک.

Deb اتو از برمر بانک گفت: موسسات مالی مانند خود او تا به حال برای مقابله با مشکلات فنی مانند زمانی که E-Tran سیستم مدیریت کسب و کار کوچک با استفاده از به تصویب وام غرق شد و تا به حال به طور موقت تعطیل. وجود دارد همچنین سردرگمی بیش از چه نوع سفته بانک ها باید برای استفاده از PPP وام.

اما او گفت: Bremer تیم مشغول به کار در سراسر ساعت برای نگه داشتن سرعت با تکامل PPP مورد نیاز کمک به مشتریان امن $1.28 میلیارد دلار بودجه برای 3,300 کسب و کار در غرب میانه بالا و حفظ حدود 124,000 شغل در این فرآیند است.

“برای من شخصا آن را واقعا احساس خوبی قادر به قادر به کمک به مردم به می دانم که وجود دارد چیزی است که من می تواند انجام دهد در این بسیار فوق العاده ای زمان قادر به کمک به مردم” اتو گفت.

“قادر به تماس با یک مشتری و بگو: وام خود را تایید شده است و برای شنیدن فقط شادی در انتهای دیگر از تلفن بود واقعا چیزی” اتو گفت. “این بسیار عاطفی برای من به عنوان به خوبی.”

Wellnitz گفت: بسیاری از بانک های محلی رفته بالا و فراتر از آن برای کمک به Northland کسب و کار.

“بسیاری از آنها را گرفته اند خطرات قابل توجهی را به مطمئن شوید که منطقه ما داره تخصیص آن نیاز دارد,” او گفت:. “آنها هنوز هم لازم نیست که مقدار زیادی از وضوح در مورد چگونه آنها در حال رفتن به دریافت این وام را ببخشند.”

در علاوه بر این به PPP SBA نیز ارائه کرده است کم بهره اقتصادی آسیب فاجعه وام, اما که 10 میلیارد دلار از برنامه نیز در حال حاضر تخلیه شده است. موفق متقاضیان قادر به دست آوردن $10,000 پیشبرد و وام به عنوان بزرگ به عنوان $2 میلیون نفر است.

Tonnis گفت: خم دست و پا زدن و بارها سعی کردم به درخواست فاجعه وام وجوه اما فایده ای نداشت.

“اولین هفته شما می تواند اعمال می شود ما سعی و وب سایت خود را به پایین بود. و پس از آن ما دوباره تلاش بود اما glitchy. ما رو از سیستم خارج و شما را بر روی چیزی کلیک کنید و آن را به چرخش. بنابراین وجود دارد قطعی مشکلات فنی چند هفته اول,” او گفت:.

با وجود hitches Wellnitz گفت: EIDL بودجه شده اند برخی از اولین امداد دلار برای ضربه زدن به خیابان.

از طریق هفته از آوریل 6 به تنهایی او گفت: کارآفرین صندوق کمک نزدیک به 40 Northland کسب و کار به دست آوردن دسترسی به وام در مجموع حدود 1.2 میلیون نفر است.

“آنها به نوعی از ایجاد این را به عنوان ما. پس با اقتصادی آسیب فاجعه وام فرآیند اول آنها بیرون آمد این بود که واقعا طولانی و دست و پا گیر. اما آنها ساده است و آن را بسیار ساده تر” Wellnitz گفت.

Wellnitz به ذکر است که تجدید نظر را به زور برخی از متقاضیان به عقب برگردید و فایل اصلاح فرم های نو ،

آلن گفت: او را تحمل بالا برای کارهای اداری و بوروکراسی پس از 23 سال خدمت در نیروی هوایی ایالات متحده, اما هنوز هم نا امید زمانی که تغییر مورد نیاز او را مجبور به فایل جدید مجموعه ای از اشکال به جای آنهایی که در حال حاضر را مشاهده کنید.

اما آلن گفت: تلاش های خود را دوباره پاداش با تایید فاجعه وام.

Hugus گفت: آن را سخت به غلو اهمیت فدرال کمک برنامه هایی مانند PPP و EILD وام به عنوان ناقص به عنوان آنها ممکن است.

“این برنامه بزرگ و نورد آنها را در مقدار زمان است که آنها بسیار موثر است. اما گرفتن وجوه مختلف داستان,” او گفت:.

“برای کسب و کار مانند رستوران ها و دیگران در صنعت مهمان نوازی این بودجه ها نجات است. آن را مانند ما در حال غرق شدن در دریا و ما می تواند پرتاب یک نجات دهنده زندگانی. اما شما نمی دانید که هنگامی که کاپیتان کشتی در حال رفتن به آن را پرتاب. بنابراین شما در حال تاسیسات آب تاسیسات آب تاسیسات آب و متاسفانه این بودجه نمی خواهید برای آمدن به زودی به اندازه کافی برای همه. وجود دارد ممکن است حتی نمی تواند به اندازه کافی برای همه” او گفت:.

Tonnis گفت که در حالی که خم شده و دست و پا زدن را دریافت فدرال کمک او می داند که بسیاری از کسب و کارهای دیگر هنوز هم نیاز به کمک.

“ما بسیاری از دوستان خوب به خصوص در اینجا در Duluth که اجرای کسب و کارهای کوچک و آنها را دریافت نمی PPP یا فاجعه وام. بنابراین هنوز هم وجود دارد قطعا نیاز به خارج وجود دارد و آن راه را بزرگتر از فقط جامعه ما است. آن را در همه جا” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>