ترس COVID-19 بیماران در دلوت بيمارستان تاخیر در مراقبت های منجر به بیماری شدید

بلافاصله پس از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صادر اقامت در خانه سفارش در ماه مارس اورژانس شاهد کاهش در حجم حدود 50% St. luke’s پزشک اورژانس دکتر جاناتان Shultz گفت.

“من از ترس وجود دارد یک ادراک است که در بیمارستان است و نه یک مکان امن است و اگر شما به بیمارستان آمده شما در حال رفتن به coronavirus” Shultz گفت. “من تقریبا احساس می کنید مانند بیمارستان است و شاید هرگز به مکانی امن در نظر گرفتن عفونت از آنجا که ما خیلی دقیق در مورد آن در حال حاضر.”

Dr. Jonathan Shultz, a physician in the emergency department at St. Luke’s Hospital in Duluth, shares how the COVID-19 pandemic has impacted his life both professionally and personally during a recent Zoom interview. (Samantha Erkkila / serkkila@duluthnews.com)

دکتر جاناتان Shultz یک پزشک در بخش اورژانس در بیمارستان سنت لوک در Duluth, سهام چگونه COVID-19 همه گیر نهفته است زندگی خود را هر دو حرفه ای و شخصا در طول های اخیر زوم مصاحبه. (سامانتا Erkkila / [email protected])

برای مثال در بین بیماران اتاق ها تمیز بودن و مقادیر با کمک چراغ اشعه ماوراء بنفش که استریل با کشتن ویروس ها و باکتری ها.

در هفته گذشته Shultz گفت: حجم اد بیماران را آغاز کرده است افزایش, اما نه به جایی که از آن استفاده می شود.

نگرانی این است که در حال حاضر هر دو Essentia و سنت لوک در حال دیدن یک بالاتر از حد انتظار در صد از بیماران در آینده کاملا بد نیست با COVID-19 علائم و باید بیشتر مراقبت های ویژه به احتمال زیاد به دلیل آنها را صبر بیش از حد طولانی به دنبال مراقبت از آنها مورد نیاز است.

Shultz گفت: سنت لوک دیده می شود تعدادی از بیماران مبتلا به جبران مزمن شرایط پزشکی مانند کنترل ضعیف دیابت آسم و نارسایی قلبی است.

“بیماران مبتلا به مزمن پزشکی باید بسیار مراقبت” Shultz گفت. “آنها باید در ارتباط با ارائه دهندگان خدمات از طریق تله سلامت بازديد و یا رفتن به کلینیک برای ارائه دهندگان اگر آنها نیاز به طوری که آنها اقامت در بالا از بیماری خود را قبل از آنها decompensate و باد با یک اورژانس پزشکی است.”

دکتر آندریا Boehland یک اورژانس پزشک در Essentia بهداشت گفت: آنها را دیده ام چند مورد از آپانديسيت پاره که چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم دچار آپاندیسیت نیست برای مراقبت از حق دور.

نیز وجود دارد موارد که از مردم انتظار چند روز پس از یک حمله قلبی قبل از رفتن در, که در آن نقطه آنها کاملا بیمار است.

“مثال دیگر این است که ما افرادی را دیده ام با خطرناک ریتم قلب هستند که نگران به در آمده و می آیند کاملا بیمار” Boehland گفت. “اگر آنها می آیند در وهله اول آنها می شده اند و کمتر بیمار است.”

Anecdotally, Boehland گفت که او متوجه شده است که این حجم از بیماران در بخش اورژانس به پایین است که توسط حدود نیمی. او تاکید کرد این کار در حال انجام در بخش اورژانس به نگه داشتن آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است از جمله یک جایگزین جریان برای بیماران مبتلا به COVID-19 علائم.

“کسانی که ما نگران هستند ممکن است COVID نیست و حتی در تعامل با افرادی که ما فکر می کنیم لازم نیست COVID,” Boehland گفت.

در بسیاری از مناطق از اورژانس جریان هوا است که موجود به فضاهای خاصی برای نگه داشتن قطرات تنفسی از ورود به راهروها و اتاق های دیگر.

“این واقعا به عنوان امن به عنوان ما می توانیم آن را” Boehland گفت.

همان را می توان گفت برای تولد مرکز گفت: Essentia OB-GYN پزشک دکتر آندریا Wahman که همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در اپیدمیولوژی بیماری های عفونی.

“من فکر می کنم آن را واقعا مهم است که مردم می دانند که آن را هنوز هم امن ترین برای ارائه در بیمارستان برای مادران و نوزادان” Wahman گفت. “ما انجام داده اند کار بسیار برای همه چیز آماده برای ما ارائه بیماران است.”

هر کسی که می آید در برای تحویل آزمایش با نتایج شناخته شده در 45 دقیقه. تا کنون هیچ یک آزمایش مثبت Wahman گفت: اما اگر آنها می تواند قرار داده شده در اتاق راه اندازی برای جلوگیری از ویروسی شدن به راهرو.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در دولوت آگاه محلی از مواردی است که در آن پدر و مادر انتظار ترس از ابتلا به این ویروس در بیمارستان روشن به در خانه تولد است که باید به پایان رسید در تراژدی.

افسر ارشد پزشکی از سنت لوک دکتر نیکلاس ون Deelen گفت: خوب-کودک بررسی یو پی اس از جمله واکسن نیز نباید با تاخیر به عنوان است که می تواند با قرار دادن کودک در معرض خطر در حال توسعه یکی دیگر از مجموعه ای از بیماری ها.

آن چیزی است که این بیمارستان به عنوان شاهد درمانگاه قرار ملاقات در سنت لوک در حال پایین 50% به عنوان به خوبی. ون Deelen یک پزشک اورژانس توسط آموزش گفت: بیمارستان انتظار یک کاهش خفیف در بازدیدکننده داشته است اما نه به درجه ای که در آن رخ داده است.

“اگر ما نگاهی به شماره های ما و تجربه ما قبل از اقامت در خانه, منظور از سطح افت در موارد فقط معنا ندارد” ون Deelen گفت.

کاهش حجم در هر دو بيمارستان ساخته شده است که وضعیت مالی دشوار است. سنت لوک برای مثال با دیدن 4 میلیون دلار در هفته ضرر و زیان با توجه به تحمیل هزینه ها در حالی که حجم در تمام مناطق پایین حدود 50 درصد گفت: سنت لوک رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کوین Nokels.

به عنوان یک نتیجه, بیمارستان تا به حال به کاهش کارکنان با توجه به ارزش که Nokels گفت: دشوار است استراتژی به تصویب برسانند در حالی که پیش بینی افزایش در بالا نیاز COVID-19 بيمار.

“من می گویند که ما یک مکان بسیار امن باشد” Nokels گفت. “مردم نباید از ترس گرفتن coronavirus آینده به سنت لوک.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>