FCC را Pai: Rep. Pallone باید صحبت کردن در برابر مطبوعات آزاد دادخواست

FCC رئیس Ajit Pai خواسته است رئیس کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته به صحبت کردن در برابر مطبوعات آزاد اضطراری دادخواست به FCC برای جلوگیری از آنچه که گروه گفت: “جناح راست شخصیت” گسترش دروغ در مورد این بیماری همه گیر.

مرتبط با: FCC, رد دادخواست به بررسی پخش از مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس اظهارات

تشکر. فرانک Pallone (D-N. J.) خواسته بود Pai “برای اطمینان بخشیدن به رسانههای که FCC را لغو نمی کند مجوز برای پخش از نظر قانونی محافظت سخنرانی” درخواست درخواست توسط رئیس جمهور تهمت انتخاباتی که در معرض تهدید-سپس به دنبال کت و شلوار–به شکایت ایستگاه های حمل بیش از یک آگهی انتقادی از رئیس جمهور که گفتند فریبنده بود.

در پاسخ به Pallone Pai به او اطمینان داد که او “همیشه ایستاده بود بصورتی پایدار و محکم در دفاع از متمم اول قانون اساسی برای همه آمریکایی ها” افزود: “در قانون اساسی و ارتباطات عمل پخش ایستگاه های گسترده ای در اختیار برای تصمیم گیری چه برنامه نویسی به هوا در ایستگاه های خود را. وجود ندارد بسیار باریک شرایطی که دولت نمی تواند و نمی باید بررسی ایستگاه ها و یا لغو مجوز بر اساس برنامه نویسی در ایستگاه پخش.”

اما او تبدیل به این موضوع که مطبوعات آزاد دادخواست.

“[T]در اینجا باید سوال که تعهد من به این آرمان” او نوشت Pallone. “در واقع فقط این هفته کمیسیون رسانه های دفتر و دفتر مشاور عمومی را تکذیب کرد اضطراری درخواست ثبت شده توسط ‘Free Press’ خواستار آن است که این کمیسیون اقدام به محدود کردن آزادی مطبوعات و بررسی و یا حداقل راهنمای سرمقاله قضاوت از پخش ایستگاه است.”

مطبوعات آزاد ذکر کرده FCC را جعل قانون به عنوان یک راه برای متوقف کردن آنچه در آن گفته شد ادعاهای دروغین تکرار طوطی وار آن رئیس جمهور است. مطبوعات آزاد سرزنش ایستگاههای رادیو و تلویزیون در بخش “پخش این دروغ” بدون سلب مسئولیت از چارچوب و گفت که توسط FCC حکومت آنها “ممنوع از آگاهانه پخش اطلاعات نادرست در مورد یک فاجعه است که باعث می شود ‘قابل توجهی عمومی آسیب برساند.'”

FCC رد این درخواست با یک علامت تعجب آن را به عنوان شد که Pai سپس پرسید Pallone تکراری. “ایستاده تا برای حقوق اساسی از پخش ایستگاه بدان معنی است که ما باید انجام دهید تا در همه موارد که در آن حقوق خود را به نظر می رسد تهدید” Pai نوشت. “من امیدوارم که شما به توافق برسند. در واقع داده و موقعیت خود را در این قدرتمند کمیته و این فرصت منحصر به فرد شما را به ارسال یک پیام در این مورد خاص من به شدت شما را تشویق به صحبت کردن علنی در حمایت از متمم اول قانون اساسی – و در نتیجه در مخالفت با این گروه گمراه دادخواست.”

در داستان های مرتبط در این هفته Pai را همکار کمیسر جمهوری خواه برندان Carr در ادامه بحث محافظه کار رادیو می گویند مطبوعات آزاد شد “درگیر در یک گسترده و خطرناک تلاش برای تسلیحاتی FCC در برابر بازیگران سیاسی” آن را دوست ندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>