FCC را Pai گسترش اتصال تعهد

گفت: Isp ها پوشش بسیاری از کشور در حال حاضر موافقت به انجام این کار

FCC صندلی Ajit Pai ساخته شده است آن را رسمی. او تمدید FCC را داوطلبانه نگه داشتن آمریکایی ها متصل تعهد تا 30 ژوئن.

آن را یکی از بدتر-راز نگهداری از یک میزبان از بازیکنان بزرگ شده بود اعلام آنها گسترش تعهدات خود را تا 30 ژوئن و حتی نشانه های آن FCC را از تعهد جدید آن بود/است.

مرتبط با: T-Mobile گسترش اتصال تعهد

چرا که رئیس رو بر روی گوشی با Isp ها در اوایل این هفته به رله درخواست خود را به صورت فرمت. در حالی که ملی stay-at-home بخشنامه برداشته شود امروز (30 آوریل), متحده به دنبال برنامه های خود را برای اجازه دادن به مردمی بازگشت به کار و به جمع آوری هر چند با اجتماعی فاصله.

مرتبط با: Comcast گسترش اتصال تعهد

Pai گفت: دوشنبه (30 آوریل) که Isp ها به نمایندگی از “اکثریت” از پهنای باند و تلفن subs در حال حاضر توافق به فرمت.

بازگشت در ماه مارس Pai خواسته Isp ها به تعهد برای متعاقب آن 60 روز “به (1) خاتمه خدمات به هر مسکونی یا کوچک کسب و کار مشتریان به دلیل عدم توانایی خود را به پرداخت صورتحساب خود را به دلیل اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس; (2) صرف هر گونه هزینه های اواخر که هر مسکونی یا کوچک کسب و کار مشتریان متحمل به دلیل شرایط اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس; و (3) خود را به باز کردن نقاط فای برای هر آمریکایی که به آنها نیاز دارد.”

مرتبط با: Cox Altice گسترش تعهد

اما که بود که رئیس جمهور تهمت بود سیگنالینگ اقتصاد ممکن است باز پشت در اواسط آوریل که اتفاق رخ نداد.

FCC نیز گسترش های مختلف چشم پوشی آن را به عنوان روشن شد جدید غیر طبیعی خواهد بود در اطراف برای مدتی طولانی تر است.

مرتبط با: FCC است و نظارت بر رعایت تعهد

“صدها نفر از ارائه دهندگان را به شدت به بشقاب برای حفظ آمریکایی ها متصل به سرویس های ارتباطی در این زمان نیاز گفت:” رئیس. “این شامل بزرگترین و کوچکترین ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور است. سلام من آنها را برای ساخت پهنای باند در دسترس برای آمریکایی ها که به طور فزاینده تکیه بر آن برای کار و مدرسه و بهداشت و درمان و ارتباط با عزیزان. و با توجه ملت ما به وضعیت فعلی من اصرار این شرکت برای گسترش این مهم ارائه بدون وقفه خدمات waiving از هزینه های اواخر و ادامه داد: در دسترس بودن از نقاط مهم فای—تا 30 ژوئن.”

مرتبط با: Verizon گسترش اتصال تعهد

در حالی که FCC تشویق همه Isp ها به گسترش خود وعده آن را به رسمیت شناخته شده است که برخی از ارائه دهندگان به خصوص کوچکتر و در مناطق روستایی ممکن است قادر به انجام این کار با توجه به “چالش های مالی.”

مرتبط با: AT&T گسترش اتصال تعهد

FCC خواسته آنها را به تماس با FCC به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها امید بستن به خارج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>