FCC را Carr: سمت چپ است که در تلاش برای تسلیحاتی FCC

FCC کمیسیون برندان Carr گفت KDKA(AM) پیتسبورگ محافظه کار رادیو نمایش میزبان وندی بل چهار شنبه شب (15 آوریل) که گروه هایی مانند مطبوعات آزاد-او به نام آنها اما روشن ساخته است که او صحبت کردن در مورد–“درگیر یک “فراگیر و خطرناک تلاش برای تسلیحاتی FCC در برابر بازیگران سیاسی” آن را دوست ندارد.

در آوریل 6, FCC-در این مورد شامل رئیس, مشاوره عمومی و رسانه دفتر رئیس–صراحت و شدت رد دادخواست توسط مطبوعات آزاد به دنبال یک دولت رسیدگی به پخش که پخش اظهارات رئیس جمهور در طول coronavirus جلسات و “مرتبط با تفسیر.” Pai و شرکت استدلال می کرد که بررسی خواهد خود را محدود کردن مطبوعات آزاد.

FCC را Carr انتقاد توییتر برای تگ در بایدن تصویری

Carr با اشاره به این که گروه (Free Press) ذکر کرده Williams, در میان دیگران, در شکایت است. او گفت که او تا به حال آتش کشیده و پس از نام او شد و قدردانی Carr برای “ضعیف” او در مورد شکایت.

Carr با اشاره به این که “این گروه” (او دوباره نمی تماس رایگان مطبوعات نام) تا به حال نیز تلاش برای امن کردن شبکه بی طرفی قوانین و موفق شد تحت دموکراتیک کنترل FCC قبل از Repbulican-کنترل Ajit Pai, FCC, پشتیبانی شده توسط Carr unwound این قوانین است.

پس گفت: Carr مطبوعات آزاد بود سیگنالینگ حرکت بعدی خود را. او گفت که “زمانی که آنها دریافت رای در اینجا در FCC, آنها در حال رفتن به دادخواست بازگشت درست مثل این یکی در تلاش برای تعطیل محافظه کار صدای.

Carr مجاز نیست به حمایت از رئیس جمهور گشتند اما او گفت که اگر دموکرات ها در اکثر گروه ها مانند مطبوعات آزاد خواهد سعی کنید به تعطیل محافظه کار صدای.

او گفت: “گروه” می خواستم FCC به “وزارت حقیقت به عنوان چپ آن را می بیند” و به نام طومار نوک کوه یخ است و یک هشدار. او آن را به نام یک سیگنال خطرناک و گفت: مردم باید به “صحبت کردن.”

بل که به نام “فراتر از سرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>