FCC: ایستگاه Coronavirus پوشش های معاف از گزارش قوانین


روشن است که در حال انجام اضطراری رویداد واجد شرایط برای شکستن اخبار معافیت

FCC گفت که ad hoc اخبار های موافقت نامه های بین ایستگاه های تلویزیونی در طول coronavirus همه گیر ندارد و به بالا کشیده و قرار داده شده در ایستگاه های’ آنلاین فایل های عمومی.

“این کمیسیون را به رسمیت می شناسد که رسانههای نقش مهمی در کمک به آمریکایی ها ایمن ماندن و آگاهانه در طول COVID-19 شیوع” این کمیسیون گفت.

انجمن ملی رسانههای جمهور گوردون اسمیت با اشاره به در یک C-SPAN مصاحبه که رقبا با هم می آیند برای به اشتراک گذاشتن منابع به رله اطلاعات حیاتی برای جوامع خود.

مرتبط با: Covid-19 داستان از یک عمر

FCC عمومی پرت مورد نیاز برای خدمات مشترک موافقت نامه میان ایستگاه های تلویزیونی, اما همچنین معافیت به صورت on-the-fly ترتیب در طول شکستن پوشش خبری.

این بیماری همه گیر در حال انجام داستان بلکه در اصل یک نورد اخبار داستان و همچنین, بنابراین FCC فقط می خواستم برای روشن است که کسانی که در جریان پوشش ترتیبات معاف بودند از گزارش مورد نیاز است.

“به عنوان یک نتیجه از مایع و به چالش کشیدن ماهیت پوشش شیوع بیماری های تنفسی ناشی از یک رمان coronavirus (COVID-19) ما را در درک که پخش ایستگاه ممکن است درگیر شدن در به اشتراک گذاری اخبار و اخبار جمع آوری منابع به منظور پوشش اضطراری اخبار, رویداد” FCC گفت. کسانی که سقوط “مستقیما” درون معافیت FCC گفت.

اما آن را نیز توصیه شده است که اگر چنین ترتیبات تمدید “پس از فوریت موسى” آنها را باید در نوشتن و در فایل های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>