FCC سیگنال باز بودن به همه گیر رانده چشم پوشی از مالکیت Regs

در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس FCC رسانه اداره به نشانه های آن را نگاه مطلوب در درخواست برای چشم پوشی از آن محدودیت در مقدار برنامه نویسی “میانجیگری” ایستگاه می تواند هوا را از یک پخش شریک و نه نقض تلویزیون محلی مالکیت و قوانین.

“این کمیسیون را به رسمیت می شناسد که رسانههای نقش مهمی در کمک به آمریکایی ها ایمن ماندن و آگاهانه در طول COVID-19 شیوع” اداره گفت.

در حال حاضر FCC محدودیت های برنامه نویسی است که یک ایستگاه عرضه می تواند به یکی دیگر از میانجیگری ایستگاه از طریق یک سرویس مشترک توافق یا محلی بازاریابی توافق به 15% هفتگی برنامه نویسی ساعت. اما FCC چهارشنبه (25 مارس) صادر شده و “ارشاد” برای ایستگاه های تلویزیونی هستند که به چنین موجود های توافق نامه.

مربوط به: ویروس, بحران آوردن بینندگان جوان به محلی پخش

“[W]e درک است که ایستگاه های پخش تلویزیونی ممکن است تمایل به خدمت به منافع عمومی با ارائه اضافی پوشش محلی از اطلاعات است که ممکن است مربوط به تست تریاژ و/یا محلی دیگر COVID-19 مسائل جامعه نگرانی” FCC را رسانه ای اداره گفت.

به عنوان یک نتیجه از آن گفت: فردی مجوز می توانید درخواست چشم پوشی اگر چنین پوشش اضافه شده می تواند اجرا گرفتار مالکیت و قوانین و حتی می توانید این کار را با ایمیل برای تسریع در روند اداره گفت: با شکستن فرایند سنتی و نشانه ای روشن از آن است که تمایل به اعطای این معافیت در طول همه گیر هر چند این اداره گفته است که هنوز هم یک واقعیت خاص مورد روند.

همچنین با اشاره به این که چشم پوشی خواهد فقط تاریخ و زمان آخرین تا زمانی که این بیماری همه گیر “باقی مانده ملی اضطراری است.”

این اداره همچنین گفت که مجوز به دنبال چشم پوشی “باید توضیح اضافی پوشش خواهد کمک به جامعه ارائه اطلاعات خاص در مورد COVID-19 و چگونه چنین خواهد بود بهتر ملاقات اجازه می دهد برای تولید اضافی اخبار و/یا اطلاعاتی برنامه نویسی با مبادله ایستگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>