FCC به دنبال اظهار نظر در ATSC 3.0 سیگنال فرمت

NAB APTS پیشنهاد اجازه می دهد برای رسیدن به گسترده تر

FCC رای دادند به اتفاق آرا به اتخاذ اطلاع از پیشنهاد Rulemaking به دنبال اظهار نظر در مورد یک پیشنهاد به اجازه پخش انعطاف پذیری بیشتری در استفاده از توزیع سیستم های انتقال (DTS) برای تحویل جدید ATSC 3.0 سیگنال.

FCC گفت و رسانههای موافق است که اجازه می دهد که انعطاف پذیری با پیشرفته جدید تلویزیون پخش استاندارد خواهد شد کسانی که سیگنال به سخت برای رسیدن به بینندگان بهبود داخلی دریافت می شود کارآمد تر با طیف یک اولویت برای, FCC.

FCC را پیشنهاد پاسخگو است به دادخواست توسط انجمن ملی رسانههای آمریکا را در ایستگاه های تلویزیونی عمومی برای تغییر زمان DTS قوانین که به تصویب رسید و طی انتقال دریا تغییر–به دیجیتال اجازه می دهد تا برای تک فرکانس شبکه های (DTS سیستم شامل “دو یا بیشتر از انتقال سایت های واقع در اطراف یک ایستگاه خدمات منطقه با استفاده از همان کانال RF).

مورد تایید سه شنبه (31 مارس) به دنبال اظهار نظر در مورد اینکه آیا و چگونه اجازه می دهد تا سیگنال به بیش از یک ایستگاه تلویزیونی منطقه خدمات بیش از این زمان ده minimus (حداقل) ، FCC همچنین می خواهد در ورودی این تاثیر ممکن است گسترش سیگنال در استفاده های دیگر از جمله کم قدرت تلویزیونی و این که آیا به گسترش سیگنال های زمان ATSC 1.0 سیگنال به عنوان به خوبی. پخش در حال حاضر استفاده از مترجمان برای تقویت سیگنال های خود را در حاشیه این سرویس در منطقه و در مناطق دیگر که در آن زمین تضعیف یک سیگنال اما مترجمان معمولا با استفاده از کانال های مختلف در حالی که DTS استفاده از همان کانال است.

شرکت های کامپیوتری مهمترین مایکروسافت استدلال کرده اند در برابر این قانون تغییر کرد و گفت از آن می تواند “فاجعه بار” به آن روستایی پهنای باند rollout و استدلال رسانههای می تواند دریافت آنچه آنها می خواهند از طریق قوانین موجود. مایکروسافت با استفاده از “فضای سفید” بین سیگنال های تلویزیون برای تحویل آن.

“NAB تحسین کمیسیون پیشنهاد استقرار تک فرکانس شبکه اجازه می دهد پخش برای خدمت بهتر به بینندگان در حالی که حفظ تعهد ما به localism” گفت: ناب رئيس جمهور گوردون اسمیت. “این SFNs می تواند به بهبود خدمات در طول یک ایستگاه را تحت پوشش منطقه و به ویژه در نزدیکی لبه منطقه تحت پوشش. SFNs همچنین می تواند بهبود پذیرش همراه و اجازه استفاده کارآمد تر از پخش طیف. FCC کارکنان است به تقدیر می شود برای حرکت این مورد به سرعت و ما مشتاقانه منتظر به ایجاد نهایی قوانین است.”

“امریکا عمومی تلویزیون ایستگاه های تحسین اقدام امروز توسط FCC خوش آمدید حمایت از تغییرات در قوانین فعلی است که اجازه می دهد تا ایستگاه های پخش تلویزیونی برای باز کردن مزایای نسل بعدی تلویزیون از طریق DTS عملیات که بهتر خدمت بینندگان خود را در حالی که حفظ تعهد خود را به localism و اجتناب از تداخل مسائل” گفت: APTS جمهور پاتریک باتلر. “این تغییرات کوچک را بهبود پوشش در سراسر محلی و ایستگاه های تلویزیونی عمومی’ مناطق خدمات و بهبود توانایی خود را برای ارائه کاملترین خدمات تلفن همراه. آن را نیز افزایش طیف بهره وری از طریق کاهش نیاز به تلویزیون مترجمان عامل برکنار شده کانال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>