FCC می گوید LPTVs باید E-Mail کالسکه انتخابات


FCC رای دادند در یک گزارش و سفارش (تصمیم نهایی) به ایجاد تغییرات به کالسکه انتخابات متوجه قوانین برای کم قدرت تلویزیونی و مترجمان.

کمیسیون به این نتیجه رسیدند که LPTVs که واجد شرایط باید برای ارسال اعلامیه های مربوط به MVPDs از طریق ایمیل اگر آنها خود را تغییر دهید کالسکه انتخابات وضعیت فقط به عنوان FCC است که نیاز به قدرت تلویزیون.

FCC در ماه جولای به اتفاق آرا رای داده اجازه می دهد تا ایستگاه های تلویزیون برای انتقال اطلاعیه خود را به MVPDs خود حمل انتخابات-باید-حمل و یا retrans–به ایمیل و همچنین نیاز آنها را به ارسال آنها را بر روی خود فایل های عمومی.

اما بر خلاف تمام قدرت آن LPTVs و غیرتجاری آموزشی مترجم ایستگاه که واجد شرایط باید همین حالا باید به کسانی که کالسکه انتخابات در دسترس برای بازرسی.

اما همه واجد شرایط LPTVs و NCE مترجمان را به ارسال “تک ‘پایه’ اطلاع از طریق ایمیل به تمام MVPDs که در آن آنها خواهد شد به دنبال حمل و نقل در 2021-2023 چرخه حمل و نقل, حتی اگر آنها در حال ساخت هیچ تغییری در خود انتخابات ،

آن پخش باید آن اطلاعیه ها ایمیل به MVPDs توسط Oct. 1, 2020, و باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس خود را دقیق در ژوئیه 31. چرا که FCC همچنین گفت که اگر یک MVPD مخاطبین یک ایستگاه با نگرانی در مورد حمل و نقل این نگرانی را به خطاب “به عنوان به زودی به عنوان ممکن است منطقی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر