FCC بی طرفی خالص Docket گرم…دوباره


FCC ارسال شده در بیش از 300 نظرات به شکستن رکورد بی طرفی خالص ثبت دعاوی حقوقی در روز گذشته است.

که می آید پس از این کمیسیون در اوایل این هفته در پی اظهار نظر در مورد مسائل مختلف شناسایی شده توسط دادگاه فدرال که تایید بازگرداندن آزادی اینترنت که حذف قوانین بی طرفی شبکه و طبقهبندی دسترسی به اینترنت به عنوان یک سرویس اطلاعات.

مرتبط با: FCC حل و فصل بی طرفی خالص ثبت دعاوی حقوقی کت و شلوار

در فوریه. 20 قبل از نظرات جدید آغاز شده و در حال ارسال نظر در مجموع در ایستاده بود 23,953,021. از بعد از ظهر جمعه, فوریه. 21 کل افزایش پیدا کرده 307 نظرات به 23,953,328.

یک بررسی سریع از یک زن و شوهر از ده ها نظر ثبت شده تا کنون هیچ کدام یافت متمرکز بر مسائل FCC خواست به شنیدن در مورد.

FCC است که به دنبال اظهار نظر در سه مسائل مربوط به آن بازگرداندن آزادی اینترنت (RIF) سفارش مسائل مربوط به دادگاه بازگردانده شدند بازگشت به آن برای اقدام بیشتر.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار تایید بخش عمده ای از FCC تصمیم به reclassify Isp ها به عنوان من اطلاعات ارائه دهندگان خدمات موضوع به عنوان دوم حامل مشترک regs و از بین بردن قوانین در برابر انسداد throttling, پرداخت, اولویت بندی و به طور کلی رفتار حکومت. اما دادگاه گفت: FCC مورد نیاز برای بهتر توضیح تاثیر این تصمیم بر ایمنی عمومی تنظیم قطب پیوست و آن تاسیسات پهنای باند/تلفن برنامه یارانه.

نظرات به نظر می رسد به طور کلی یک تداوم بی طرفی خالص طرفداران’ ناخشنودی با Pai FCC زدایی.

“نگه داشتن اینترنت باز است. Isp ها باید خدمت به مردم و هیچ نقش مهمی در کنترل و یا اولویت محتوا تنظیم سرعت و یا هر گونه دستکاری توان و یا محتوایی که اثرات منفی کاملا باز اینترنت” خواندن یک نظر.

“اینترنت باید آزاد و باز است. داشتن دروازه پاسداران تعیین خدمات و سطح خدمات من دریافت خواهید کرد از دیگر شرکت های اینترنتی است که مضحک است.”

FCC را بی طرفی خالص در نظر دفتر ثبت دعاوی حقوقی بوده و چیزی از flashpoint با توجه به تعداد ساختگی نظرات ثبت, چگونه FCC آنها را به کار گرفته و در دفتر ثبت دعاوی حقوقی نقش در یک کمپین توسط کمدین جان الیور آب گرفتگی FCC با ورودی.

در واقع یک دیدگاه به نام تلافی: “من امیدوارم که جان الیور می کند یکی دیگر از ویژه در این و شما [sic] نظر سیستم می شود بمباران دوباره برای نشان دادن این آژانس است که مردم در مورد این موضوع و شما باید غیر قابل جبرانی آسیب همه آنها را به طوری که چند گربه چربی می تواند پول بیشتری را.”

دفتر ثبت دعاوی حقوقی نیز موضوع خارج از تحقیقات از جمله نیویورک دولت دادستان عمومی و اف بی آی است.

مرتبط با: Rep. Pallone می گوید: اف بی آی در حال بررسی FCC نظر دفتر ثبت دعاوی حقوقی

Pai به اذعان وجود دارد فرصت برای فساد در دفتر ثبت دعاوی حقوقی—که در نهایت خود را آشکار در نظرات ساختگی از جمله آنهایی که از یک آدرس—اما او نشان داد که قیمت گمراهان در کنار شمول. اما چگونه بسیاری از آنها ثبت و چه FCC را روش برای حداقل تلاش به منظور بررسی صحت شد در حال انجام گفت و گو هر چند برخی از حزب دموکرات می گویند تک صدایی با FCC در اجرا به FCC دسامبر 2017 رای به عقب بی طرفی خالص regs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر