FCC آشنایی یافتیم 5.9 GHz طیف برای همه گیر-ترافیک محور

FCC اعطا کرده است تقریبا سه ده زمینی بی سیم ارائه دهندگان خدمات اینترنت (حلقه) وام از 5.9 GHz طیف.

60 روز گرنت ویژه اداره موقت (STA) برای استفاده از کاهش 45 مگاهرتز از باند 33 دسته هایی است که برای کمک به آنها را در خدمت جوامع روستایی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

FCC گفت: کمک های مالی کمک خواهد کرد که با پزشکی از راه دور آموزش از راه دور آموزش و telework در جوامع روستایی در آریزونا و کالیفرنیا کلرادو, فلوریدا, آیداهو, ایلینوی, ایندیانا, کانزاس, کنتاکی, ماساچوست, مریلند, مین, میشیگان, مینه سوتا, Missouri, مونتانا, نبراسکا, New Hampshire, New Mexico, اوهایو, اوکلاهما, اورگان, پنسیلوانیا, تگزاس, ویرجینیا, ورمونت, Washington, Wisconsin, و, West Virginia.

STA نوع خشک اجرا در FCC این طرح رایگان است که کاهش 45 مگاهرتز برای بی سیم پهن باند.

FCC به اتفاق آرا رای داده Dec. 12, 2019, برای به اشتراک گذاشتن که 5.9 GHz band با تقسیم آن است. پیشنهاد این است که برای آزاد کردن کاهش 45 مگاهرتز به طور انحصاری برای بدون مجوز استفاده و برای حفظ بالای 30 مگاهرتز برای ارتباطات V2V از جمله 20 مگاهرتز است که برای C-V2X.

“مانند هر کس دیگری روستایی آمریکایی ها رو به افزایش نیاز به خدمات پهن باند به عنوان بیشتر و بیشتر کارگران و دانشجویان و خانواده ها در خانه بمانند و در طول این ملی اضطراری” گفت: FCC رئیس Ajit Pai, در بیانیه ای. “ثابت بی سیم پهن باند از ارائه دهندگان ارائه این سرویس برای بسیاری از جوامع به ویژه کسانی که سخت ترین برای ارائه دهندگان دیگر برای رسیدن به. به آنها دسترسی به 5.9 GHz band به آنها کمک خواهد کرد دیدار با نیازهای مشتریان خود را در طول این زمان به چالش کشیدن.”

FCC صادر متعدد STAs برای افزایش پهنای باند با استفاده از آن طیف پرسشنامه و طیف وام از شرکت های مختلف از جمله غذا و Comcast.

“این بیماری همه گیر را shut-در سفارشات را واقعا افزایش تقاضا در این کشور شبکه گفت:” کلود ایکن, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت WISPA. “این شده است به خصوص در مناطق روستایی آمریکایی ها و اثرات آن تنها تقویت شده توسط فقیر دسترسی به باند پهن در مرکزی امریکا است.”

او با اشاره به این که حامل در حال حاضر استفاده از 5 GHZ طیف هستند “مجموعه به سرعت توسعه و ارائه جدید با سرعت بالا و پهنای باند ارائه شده است.

“این ظرفیت های جدید اجازه خواهد داد که کمتر شبکه اختلالات تسهیل جدید با استفاده از دینامیک آورده همه گیر پاسخ مانند افزایش telework آموزش از راه دور و تله سلامت با استفاده از” ایکن گفت. “اعضای ما در حال دیدن بیش از 35% دست انداز در ترافیک در ساعات اوج با 90% از آنها درخواست مشتری برای اضافه کردن سرعت بیشتر برنامه های خود را. بیشتر از ظرفیت آنها می تواند به سرعت قرار داده و به خدمات بیشتر غنی جوامع خود هستند در برابر چالش های COVID-19.” ایکن اضافه شده: “ما واقعا قدردانی از کار سخت و فداکاری از کمیسیون و کارکنان برای کمک به اعضای ما دسترسی به این ظرفیت مورد نیاز. آن را به مشتریان این WISPs خدمت امن تر و کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>