FCC FTC اقلیت کمیسیون برنامه 5G زمینه شنوایی

گفت: این مهم است که به نگاهی به تاثیر فناوری بزرگ در حقوق مدنی

دموکراتیک FCC کمیسیون جفری Starks و دموکراتیک فدرال تجارت کمیسیون ربکا کلی کشتار را تا مارس شنوایی در 5G بزرگ داده ها و حریم خصوصی هوش مصنوعی و تاثیر آنها بر حقوق مدنی و جوامع به حاشیه رانده شده.

هر دو کمیسیون در حال اقلیت اعضای مربوطه اکثریت جمهوری خواه کمیسیون.

مارس 16 شنوایی خواهد بود 16 مارس در دیترویت و ویژگی های تشکر. برندا لارنس (D-Mich.), با توجه به Starks’ ،

“وعده های سطح بی سابقه ای از اتصال با استقرار 5G و الگوریتم های پیچیده است که استفاده از مقادیر عظیم داده ها به احتمال زیاد برای تبدیل راه ما زندگی می کنند, کار و بازی” Starks دفتر در بیانیه ای گفت. “بالاترین سطح اتصال نمی تواند و نباید این سایت متعلق به چند; مزایای 5G تکنولوژی باید نیازهای همه آمریکایی ها از جمله افراد کم درآمد مردم از رنگ مردم زندگی با معلولیت و افراد ساکن در مناطق روستایی در کودکان و راه های بسیاری که در آن کسانی که از هویت یکدیگر را قطع میکنند.”

آنها گفتند که اتصال نیمی از نبرد است. “هنگامی که این آمریکایی ها متصل هستند ما باید به طور همزمان کار برای به حداقل رساندن حریم خصوصی مضرات و داده های دیگر سوء استفاده هایی که ممکن است به طور نامتناسبی سقوط در جوامع به حاشیه رانده شده و به خصوص جمعیت های آسیب پذیر مانند کودکان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>