FCC را تشویق می کند ایستگاه های تلویزیونی را به هوا مذهبی خدمات به عنوان خدمات عمومی

FCC تشویق ایستگاه های تلویزیون برای نگه داشتن ایمان به معنای واقعی کلمه در طول زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

این کمیسیون است که اجازه می دهد کسانی که در ایستگاه به پیشدستی آموزشی و اطلاعاتی کودکان, برنامه نویسی, برای, مذهبی, برنامه نویسی بدون نیاز به برنا مه ریزی مجدد آن, اما تنها در طول سه هفته بعد. FCC صندلی Ajit Pai نشانه های چنین پیشدستی برای مذهبی خدمات خواهد بود و خدمات عمومی.

مرتبط با: FCC را فراهم می کند KidVid ارشاد به ایستگاه های کوچکتر

FCC را رسانه ای اداره صادر کرده است به طور موقت محدود چشم پوشی به طوری که در طول عید فصح و عید پاک فصول با بسیاری از مؤمنان داشتن به حضور در کلیسا از راه دور بر روی اینترنت و یا تلویزیون پخش می هوایی زنده و یا ضبط همان روز خدمات مذهبی به جای E/I کودکان برنامه نویسی آنها نیاز به انجام–حداقل سه ساعت در هفته است.

“این انعطاف پذیری اجازه می دهد پخش برای تشویق اجتماعی فاصله در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با پخش مهم جامعه برنامه نویسی است که می تواند جایگزین مناسبی برای زندگی فرد حضور و غیاب در حوادث مانند خدمات مذهبی عید پاک یا عید فصح seders گفت:” FCC.

مرتبط با: پوشش کامل از Coronavirus تاثیر بر صنعت

“رسانههای محلی می تواند منحصر به فرد سهم کشور ما در این زمان دشوار” گفت: Pai. “از یک طرف و اجتماعی فاصله یک فاکتور بسیار مهم در امکان کاهش گسترش coronavirus. از سوی دیگر ما در این میان مهم روزهای مقدس برای بسیاری از آمریکایی ها. ساخت آن را آسان تر برای ایستگاه های تلویزیونی محلی به پخش مراسم مذهبی و آداب و رسوم به مؤمنان در خانه های خود ما را قادر می سازد هر دو اجتماعی فاصله و رعایت. من با تشکر از رسانههای محلی برای همکاری با ما در این زمینه و همه آرزو امن و با برکت فصل تعطیلات است.”

این اداره گفت: ایستگاه های مورد نیاز برای اطلاع رسانی به بینندگان که به کودکان برنامه نویسی شده است preempted و آنها را تشویق به برنامه ریزی مجدد آن اما به آن نیاز دارد.

چشم پوشی به گسترش مارس 30.

کمیسر Michael O’Rielly تحسین چشم پوشی.

“کودکان برنامه نویسی است که به عنوان مهم تا کنون در این دوره از جرم جداسازی اما این محدود چشم پوشی می تواند کمک به ایستگاه های خدمت به جوامع خود را در راه است که واقعا ممکن است صرفه جویی در زندگی می کند” او در بیانیه ای گفت. “این کار از رسانههای محلی که مسائل را مانند این به ما توجه از جمله خاکستری تلویزیون در این مثال شده است فوق العاده ارزشمند به عنوان کمیسیون همچنان به انجام بخشی از ما را برای مبارزه با COVID-19.”

“در این بی سابقه ای در برابر ناب و پشتیبانی منحصر به فرد برنامه نویسی انعطاف پذیری FCC ارائه پخش برای بهترین خدمت ما ده ها میلیون نفر از محلی شنوندگان و بینندگان گفت:” National Association of Broadcasters سخنگوی دنیس وارتون.

“NRB صمیمانه تحسین FCC تصمیم به طور موقت به حالت تعلیق برخی از برنامه های تلویزیونی قوانین به منظور تسهیل در پخش برنامه های مذهبی در طول عید پاک و عید فصح به خصوص در طول این فصل از سرایت” گفت: ملی مذهبی رسانههای ارتباط مشاور عمومی کریگ Parshall. “به همان اندازه مهم است که این کمیسیون به رسمیت شناختن حیاتی منافع عمومی خدمت توسط ایمان مبتنی بر رادیو و تلویزیون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>