FCC می گوید: شکاف دیجیتال است که در ادامه به نزدیک و پیشرفته ارتباطات از راه دور همچنان به اعزام به همه آمریکایی ها در مناسب و به موقع بر اساس.

که با توجه به FCC آخرین ثانیه. 706 گزارش* سالانه پهنای باند استقرار گزارش گزارش صادر جمعه 24). کمیسیون رای به صدور گزارش 3-2 با دموکرات ها مخالف.

مرتبط با: FCC راه اندازی آخرین پهنای باند استقرار گزارش

استقرار به همه آمریکایی ها به طور فزاینده مهم در زمان COVID-19.

این گزارش حاکی از ادامه کاهش در تعداد افراد فاقد ثابت زمینی پهنای باند حداقل 25 مگابیت در ثانیه پایین دست/3 بالادست فعلی با سرعت بالا معیار پایین 14% بین 2017 و 2018.

در تلفن همراه طرف تعداد زیادی از مردم بدون دسترسی به 4G LTE تلفن همراه باند پهن از حداقل 10/3 مگابیت در ثانیه بود پایین عظیم 54% بین 2017 و 2018.

FCC همچنین گفت که اکثریت قریب به اتفاق (85%) از آمریکایی ها دسترسی به ثابت زمینی پهنای باند از 250/25 به عنوان 2018 بود که تا 47 درصد از سال 2017 با دسترسی روستایی به 250/25 بیش از سه برابر.

“تحت رهبری من FCC اولویت است برای بستن شکاف دیجیتال و من با افتخار از پیشرفت است که ما را ساخته اند” گفت: FCC رئیس Ajit Pai.

“با توجه به شواهد قانع کننده این گزارش می یابد برای سومین سال متوالی است که پیشرفته ارتباطات از راه دور قابلیت است که مستقر در معقول و به موقع بر اساس” کمیسیون به این نتیجه رسیدند.

به طور سنتی دموکرات در کمیسیون استدلال کرده اند که این گزارش نباید نتیجه گرفت که پهنای باند در حال اعزام به همه آمریکایی ها در مناسب و به موقع تا زمانی که همه آمریکایی ها دسترسی داشته باشند. اگر FCC نتیجه آن است که معقول و منطقی و به موقع آن است که قدرت برای تنظیم آن را به طوری.

تحت Pai, نتیجه گیری شده است که در حالی که ماموریت انجام شده اعزام شده است مناسب و به موقع.

یک نکته به اعداد است که هر دو FCC و کنگره معتقدند که FCC نیاز به جمع آوری بهتر اطلاعات در استقرار که این کمیسیون در حال انجام است.

“از سال 2016 تا 2018 تعداد آمریکایی بدون دسترسی به 25/3 مگابیت در ثانیه پهنای باند ثابت سرویس کاهش بیش از 30%. و در سال 2018 و 2019 در ایالات متحده مجموعه ای متوالی رکورد جدید برای استقرار فیبر با تعداد خانه های تصویب شده توسط فیبر افزایش 5.9 میلیون و 6.5 میلیون بود,” او گفت:. “پس از رشد در روستایی کانزاس من یک تعهد عمیق به گسترش پهنای باند به تمام گوشه و کنار کشور است. همین دلیل است که ما گرفته ایم تهاجمی مراحل را برای حذف موانع قانونی به پهنای باند استقرار و اصلاحات ما صندوق خدمات جهانی برنامه. اما با وجود این دستاوردهای این کار انجام می شود—ادامه خواهیم داد کار ما تا زمانی که همه آمریکایی ها باید دسترسی به دیجیتال فرصت است. به طور خاص, من مشتاقانه منتظر شروع فاز ما روستایی دیجیتال فرصت صندوق حراج در ماه اکتبر که به باند پهن با سرعت بالا به میلیونها نفر در حال حاضر unserved آمریکایی است.”

کمیسر جسیکا Rosenwocel در مخالفت ساخته شده است که نقطه روشن است.

“ما در میانه یک بیماری همه گیر. خیلی از زندگی مدرن مهاجرت آنلاین. به عنوان یک نتیجه, آن را تبدیل به دردناکی روشن وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در ایالات متحده که عدم دسترسی به پهنای باند.

“در واقع اگر این بحران نشان داده است هر چیزی آن است که حقیقت سخت است که شکاف دیجیتال است که بسیار واقعی و بسیار بزرگ است. اما شما هیچ مدرکی تایید کرد که امروز در پهنای باند پیشرفت گزارش از کمیسیون ارتباطات فدرال. به جای آن شما پیدا کردن یک درخشان ارزیابی که همه به خوبی. با توجه به این گلگون گزارش ملت باند پهن تلاش ها همه خوب است. آنها اقدام مناسب و به موقع مد و آنها در حال رسیدن به همه آمریکایی ها. این فقط درست نیست.”

جمهوری خواه کمیسر Michael O’Rielly نمی بینم این گزارش در کاملا به عنوان گلگون رنگ به عنوان رئیس. “پیدا کردن در این سال گزارش—که پیشرفته ارتباطات از راه دور قابلیت در حال اعزام به همه آمریکایی ها در مناسب و به موقع مد—بدون شک دقیق است. با اینحال, این خرس تکرار (برای سومین سال در یک ردیف) که این یافته نشان می دهد نیست که ما را موفق ماموریت ما به پهنای باند دسترسی به تمام آمریکایی ها و من شخصا نمی خواهد استراحت تا زمانی که کار انجام شده است.”

“می گویند که پیشرفته خدمات باند پهن در حال اعزام به همه آمریکایی ها در ‘مناسب و به موقع بر اساس” به چشم پوشی از به سرعت در حال تغییر واقعیت چگونه آمریکایی ها کار می کنند, زندگی می کنند, یادگیری, معاشرت و دریافت مراقبت های بهداشتی — همه در منزل از طریق ارتباطات باند پهن گفت:” بنتون ارشد Jonathan Sallet. “FCC را تجزیه و تحلیل محزون می خوانی ناکافی: این تعداد باند پهن به عنوان در حال حاضر که در آن FCC می داند که آن را در حال حاضر; آن را به رسمیت می شناسد به زودی-به-بود-منسوخ 25/3 شبکه به عنوان “پیشرفته” زمانی که آنها نیست; و نتواند آن را در نظر بگیرید که آمریکایی ها در زمان بحران را به طور چشمگیری تغییر اهمیت خانه اتصالات پهن باند (از جمله کفایت بالادست سرعت در یک لحظه از videoconferences بسیار). در حال حاضر زمان برای FCC به صورت به آنچه در این کشور در حال حاضر می داند که: هر کس در ایالات متحده نیاز به قادر به استفاده از عملکرد بالا و پهنای باند.

“این گزارش از تماس با آنچه اتفاق می افتد در امریکا گفت:” جاش كارآموزي باليني ارشد مشاوره در جدید امریکا باز موسسه فن آوری. “جریان همه گیر گذاشته لخت, واقعیت تلخ: میلیون ها نفر از مردم ندارد و قابل اعتماد و یا مقرون به صرفه دسترسی به اینترنت است. این مشکل به طور فعال به تضعیف تلاش های ما برای مبارزه با COVID-19 از جمله اقامت در خانه سفارشات که به اشتباه فرض کنیم مردم در خانه دسترسی به خدمات آنلاین.”

* Sec. 706b از ارتباطات از راه دور عمل به سالانه “آغاز اطلاع از پرس و جو در مورد در دسترس بودن پیشرفته ارتباطات از راه دور قابلیت برای همه آمریکایی ها (از جمله ویژه ابتدایی و متوسطه در مدارس و کلاس های درس)” برای تعیین “آیا پیشرفته ارتباطات از راه دور قابلیت در حال اعزام به همه آمریکایی ها در معقول و مد به موقع.” اگر آن نمی FCC “باید اقدام فوری برای سرعت بخشیدن به استقرار چنین قابلیت از بین بردن موانع سرمایه گذاری های زیربنایی و ترویج رقابت در بازار ارتباطات راه دور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im