FCC را رد کرده است یک درخواست توسط تایلر ایالت تگزاس به تغییر ماهواره بازارهای پنج ایستگاه تلویزیون, اما دعوت آن به اکنون می توانید این درخواست با حمایت از مواد.

این ایستگاه در موضوع KLTV Tyler; KETK-تلویزیون جکسون; KFXK-تلویزیون مارشال; KYTX ناکودوچز; و KTVT فورت ورث.

بازار تغییرات اجازه می دهد FCC به افزایش یا کاهش اندازه بازار شامل جوامع جدید و بینندگان که پس از آن مجاز به دریافت ایستگاه های در این بازار از طریق ماهواره (یا کابل در مورد کابل بازار mods) “اگر ایستگاه نشان داده شده است به محلی ارتباط است که جامعه بر اساس یک تجزیه و تحلیل از پنج قانونی عوامل است.”

FCC گفت: این شهرستان تا به حال عرضه نمی شود به اندازه کافی شواهد و مدارک با استناد به آن حکم در آن لا پلتا تصمیم که از جمله حمایت از مواد بسیار مهم است.

تیتوس را با ارائه برخی از نقشه ها و دیگر مواد اما FCC گفت: آن کافی نیست از جمله ارائه نمی “هیچ گونه شواهد تاریخی در دسترس بودن ایستگاه ها در شهرستان ها است.”

FCC را تکذیب کرد تیتوس دادخواست و بدون تعصب به معنی آن است که برای جمع آوری است که شواهد و اکنون می توانید درخواست.

لا پلاتا اولین بار بود که FCC رسانه دفتر زیر جهت کنگره تمدید کابل بازار تغییرات ماهواره و گفت: FCC می تواند کمک مالی درخواست از مقامات دولتی–مانند تیتوس شهرستان–به تغییر ماهواره ای بازار. اما این اداره تا به حال در این روند چشم پوشی مدارک مورد نیاز. کامل کمیسیون را تایید کرد که بازار mod اما گفت که برای آینده درخواست ندامتگاه نیاز نمی تواند چشم پوشی است.

در اصل FCC گفت: تیتوس آن را به حال انجام آن تکالیف اما گفت که این به نوبه خود می تواند آن را در و هنوز هم اعتبار. “پیدا کنیم که شواهد ارائه شده توسط تیتوس رعایت نمی کنند به مدارک استانداردهای تعیین شده در کمیسیون قوانین و که در آن درخواست چشم پوشی نیست همراه با شواهدی از حسن نیت و تلاش برای به دست آوردن از دست رفته شواهد” رسانه ها اداره گفت. “تیتوس باید آدرس این کمبود در جهت کمیسیون به طور کامل انجام تجزیه و تحلیل خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر