FCC افزایش بدون مجوز استفاده از تلویزیون طیف


ترویج آن را به عنوان افزایش به روستایی پهنای باند

FCC خود مبنی بر اطلاع از پیشنهاد Rulemaking آزاد کردن بیشتر “فضای سفید” طیف بین کانال های تلویزیون به صورت بی سیم پهن باند اجازه می دهد برای بلندتر برج و قدرت بالاتر برای تلفن همراه و ثابت بی سیم تا سیگنال می تواند رسیدن به دورتر و بیش تر زمین دشوار است.

شرکت های رایانه–مهمترین مایکروسافت–شده اند با استفاده از فضاهای سفید طیف روستایی با سرعت بالا پهنای باند و IoT برنامه شده بود هل دادن FCC برای باز کردن بیشتر از آن طیف از جمله در کانال بلافاصله در مجاورت کانال های تلویزیون.

مرتبط با: Pai هل تلویزیون سفید فضاهای قانون

FCC نمی تواند که تا کنون در جهت هر چند آن را به دنبال اظهار نظر در مورد اینکه آیا کسانی که برای اولین بار در مجاورت کانال می تواند مورد استفاده قرار گیرد بدون بی دخالت نیست.

در سال 2018 Pai گفت: این تپه که FCC را آزاد خواهد بود تا تلویزیون بیشتر گروه سفید فضاهای روستایی پهنای باند “اگر حقایق حکم و قانون آن را اجازه می دهد.”

و در حالی که رسانههای همواره نگران تداخل آنها می آیند برای برخی از نشست ذهن با مایکروسافت–در خواست FCC-در چهار پنج امتیاز اصلی پنجمین بودن این موضوع از قدرت بالاتر در مجاورت کانال.

FCC صندلی Ajit Pai گفت که امیدوار است مورد می زنند انقلاب در اتصال. او گفت که بدون مجوز استفاده از فضای سفید می تواند یک تعویض بازی در گرفتن پهنای باند به زمین ناهموار و با موانع کم برای ورود از آن است که بدون مجوز طیف.

وی با تمجید از انجمن ملی پخش برای کار با FCC و تصریح کرد که رسانههای اولویت قرار دارند بیش از این طیف و FCC نمی خواهد قرار داده و سیگنال های خود را در معرض خطر.

کمیسر برندان Carr گفت: این مهم به گسترش فضاهای سفید فرصت به دلیل آن اجازه خواهد داد که FCC را “حتی پیشرفت بیشتری نسبت به بسته شدن شکاف دیجیتال در حالی که توانمند سازی جوامع روستایی از طریق سرعت بالا اتصالات. یک دلیل بزرگ ما امروز در اینجا است چرا که سهامداران رو با هم مصالحه و شناسایی یک مسیر رو به جلو” او گفت:. Carr گفت: به همین دلیل آنها وجود دارد رای گیری در مورد این بود که سهامداران کردم و با هم به خطر بیافتد.

“من به پشتیبانی این مورد به دلیل این پیشنهاد اقدامات است که اگر به تصویب رسید که افزایش گزینه های ما برای حصول اطمینان از در دسترس بودن داده های پهنای باند و سایر خدمات در مناطق روستایی و امریکا گفت:” کمیسیون جفری Starks. او آن را به نام یک فرصت ارزشمند برای افزایش ظرفیت پهنای باند و استفاده از طیف بیشتر کارآمد و موثر است.

کمیسر جسیکا Rosenworcel گفت: ایالات متحده بوده است آهسته در فضاهای سفید جذب به طوری که او خوشحال بود با FCC عمل به عنوان یک راه برای کمک به این کشور دریافت آن سفید فضاهای موجو بازگشت. “ویژگی های این تغییرات می تواند باز کردن فرصت های جدید برای استفاده از این امواج رادیو و تلویزیون به قدرت اینترنت از همه چیز و گسترش رسیدن به باند پهن شبکه” گفت. “این پیشرفت است.” اما او همچنین گفت: کارهای بیشتری باید انجام شود از جمله حل و فصل برجسته دادخواست تجدید نظر در برخورد با فضای سفید.

کمیسر Michael O’Rielly به نام مورد یک “زمان کار و عشق.” او گفت: آن حس مشترک برای ایجاد طیف های موجود برای عدم تداخل خدمات بی سیم و که آن را در حال حاضر ممکن است برای شناسایی طیف قابل استفاده است که نمی خواهد از تداخل با تمام قدرت تلویزیون. او گفت: وجود دارد در ادامه مسائل مانند استفاده از ch. 37 و FCC باید همچنان به کاوش که با استفاده از.

“این [مورد] حیاتی برای پیشبرد رهبری آمریکا در 5G و حصول اطمینان روستایی و حومه جوامع بهره مندی از نسل بعدی شبکه های به همین دلیل است که آن را به حمایت گسترده از یک آرایه متنوع از ذینفعان از جمله امنیت ملی کارشناسان”گفت: Pai مشاور سیاست اوان Swarztrauber در ایمیل قبل از رای گیری.

در واقع رئیس دفتر قرار داده و از “آنچه آنها می گویند در مورد رئیس Pai پیشنهاد برای گسترش اتصال پهن باند در مناطق روستایی آمریکا از طریق تلویزیون فضاهای سفید” انتشار پیش از آن در هفته ارائه یک میزبان از نقل قول در حمایت از سفید فضاهای مورد از جمله از جورج تاون قانون موسسه فن آوری و سیاست برجسته همکار و مکرر Pai FCC منتقد جی جی Sohn سابق مشاور FCC صندلی تام ویلر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>