FBI چک های پس زمینه باقی می ماند بالا در طول همه گیر

توسط جاش کمپبل | ایسنا

FBI انجام شده نزدیک به 3 میلیون چک پس زمینه در ارتباط با فروش و انتقال و یا اجازه از سلاح گرم در مارس و آن را جایگاه چهارم ماه برای چک های پس زمینه از اداره شروع به نگه داشتن آمار در سال 1998 با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده توسط آژانس.

آمار و ارقام از مه شد از رکورد شکنانه سنبله از 3.7 میلیون FBI چک پس زمینه در مارس سال 2020 اما هنوز هم بالاتر از چک های انجام شده در دو ماه اول از سال است.

کشورهای با بیشترین تعداد چک های پس زمینه انجام شد ایلینوی, کنتاکی, تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا.

بر اساس قوانین ایالات متحده فدرال مجاز اسلحه نمایندگی مجاز و فروش باید اجرا چک در هر خریدار اعم از خرید ساخته شده است در فروشگاه و یا در یک تفنگ را نشان می دهد. خریدار ارائه خود را و یا او را شناسایی و به فروشنده پر کردن یک فرم از دفتر ایالات متحده از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره (ع) که لیست خریدار سن و آدرس و نژاد و هر گونه سابقه کیفری و سپس فروشنده تسلیم اطلاعات به اف بی آی برای چک در برابر پایگاه داده به منظور اطمینان از سابقه کیفری می کند مانع از خرید.

افزایش اسلحه گرم چک های پس زمینه از ابتدای سال تا حد زیادی منطبق با کشنده coronavirus همه گیر است که در نتیجه صدها هزار نفر از مرگ و میر در سراسر جهان و انواع اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط فدرال و دولت های ایالتی و شهری.

آن را غیر معمول نیست برای تعداد زیاد از FBI اسلحه گرم چک های پس زمینه به دنبال حوادث فاجعه ملی. در سال 2012 فدرال اجرای قانون اشاره کرد 39% سنبله در اسلحه گرم انتقال چک پس زمینه در طول ماه های مرگبار تیراندازی در دبستان ” سندی هوک در ایالت کانکتیکات نسبت به ماه قبل است. اف بی آی به طور مشابه دیدم 48 درصد افزایش چک های پس زمینه در ماه 2015 حمله تروریستی در سان برناردینو کالیفرنیا که نسبت به ماه قبل است.

پس از ضبط-تنظیم آمار و ارقام در ماه مارس یک مقام رسمی از انجمن ملی تفنگ — یکی از بزرگترین کشور تفنگ-سازمان های حقوق — سی ان ان گفت نگرانی در مورد امنیت شخصی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به احتمال زیاد کلید رانندگان در افزایش FBI چک های پس زمینه.

“فروش اسلحه گرم در زمان عدم قطعیت از آنجا که آمریکایی ها می دانند که خود ایمنی است که در نهایت در دست خود گفت:” NRA سخنگوی امی شکارچی در بیانیه ای به سی ان ان.

او افزود: “سرفصل به ما یادآوری در مورد زندانی بودن furloughed اولین پاسخ دهندگان گفته بودن به صورت انتخابی اجرای قوانین و یا اینکه در دقیقه دور زمانی که تعداد ثانیه. در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که خانواده ها باید توانایی و ابزار آنها نیاز به احساس امنیت و قادر به دفاع از خود.”

کسانی که در حمایت از کنترل اسلحه مخالف است.

“این قابل درک است که بسیاری از آمریکایی ها در حال ترس و به دنبال امنیت در زمان Covid همه گیر” گفت: کریس براون رئیس جمهور بردی, یک سازمان است که طرفداران برای تفنگ پیشگیری از خشونت. “ما می دانیم که شعارهای مطرح شده توسط NRA و تفنگ صنعت که خرید یک اسلحه است که ریسک به معنی امن, ایمنی, نادرست است و منجر به نتایج غم انگیز هر روز.”

گروه دیگری با هدف از کار نسبت کمتر اسلحه در ایالات متحده می گوید: جدید FBI داده است به خصوص stark که یکی بر مقایسه ماهانه آمار و ارقام در ارتباط با واقعی جدید فروش اسلحه از طریق فدرال مجوز سلاح گرم و سازمان های دولتی.

“ما در بر داشت FBI زد 71 درصد فروش بیشتر مربوط به چک پس زمینه در مارس سال 2020 در مقایسه با آوریل 2019 گفت:” ایگور Volsky مدیر اجرایی اسلحه پایین امریکا اشاره کرد که دولت آمار منعکس 1,596,519 چک های پس زمینه برای فروش تفنگ انجام شد ماه گذشته در مقابل 931,494 همان زمان در سال گذشته است.

Volsky گفت: اسلحه گرم خرید تمایل به فصلی در طبیعت, ساخت سال به سال مقایسه مفید در تعیین اینکه آیا تفنگ فروش موج در خارج از هنجار. سازمان خود را که آهنگ در روند تفنگ چک های پس زمینه و خرید نیز می گوید: آنها احساس خطر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افغان از ترس در طول شیوع کروناویروس.

“این دولت بارها و بارها کار به گسترش دسترسی به اسلحه در طول یک ملی همه گیر و تشویق مردمی را به سلاح و ارعاب خود فرمانداران به بازگشایی دولت” Volsky گفت.

پس از اعتراض در میشیگان در کنگره در هفته گذشته در برابر دولت stay-at-home سفارشات مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر به طرف تظاهرکنندگان که برخی از آنها مسلح بودند.

“فرماندار میشیگان باید کمی قرار داده و از آتش” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت! آنها را ببینید و صحبت کردن با آنها را به یک معامله.”

در مورد خواسته رئيس جمهور در حمایت از معترضان و تصاویر نشان تظاهرکنندگان تطبیق با قانون اجرای مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kaleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی حمایت از متمم اول قانون اساسی حق اعتراض و معترضان معتقد است باید به دنبال قانون است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>