سرنوشت بایرون مدرسه منطقه سقوط سال تحصیلی به تصمیم جمعه

این بایرون اتحادیه مدرسه منطقه تصمیم خواهد گرفت که در روز جمعه چه سال تحصیلی آینده خواهد بود و زمانی که آن آغاز خواهد شد.

شرق دور کنترا کوستا, منطقه مدرسه با مدارس در بایرون و کشف خلیج تنظیم شده است برای باز کردن جولای 29 و در ادامه اصلاح سنتی برنامه. اما با افزایش اخیر در COVID-19 مواردی که ممکن است تغییر کند.

سرپرست ریس Gaun خواهد شد در حال حاضر مدرسه امنا با برنامه های جایگزین در یک جلسه ویژه در 3:30 بعد از ظهر امنا خواسته خواهد شد که به انتخاب از میان سه طرح: کامل-آموزش از راه دور; و A/B با برنامه دو روز در مدرسه سه آنلاین; یا AM/PM مدل با کلاس های حضوری چهار روز آنلاین یک روز در هر هفته.

منطقه درخواست صدور مجدد پدر و مادر نظرسنجی این هفته برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه تغییر در احساسات عمومی از اول در ماه ژوئن اما نتایج مشابه بود, به گفته مقامات منطقه. حدود 75 درصد از پاسخ دهندگان انتخاب برخی از فرم در کلاس های حضوری بیشتر ترجیح می دهند AM/PM ،

پاسخ دهندگان نیز به شدت مورد علاقه بعد سال تحصیلی شروع Aug. 10 همان آزادی جدید اتحادیه مدرسه منطقه تقویم.

“هدف من این است که به همکاری با Oakley, Brentwood, Knightsen و آزادی قبل از تصمیم نهایی ساخته شده است” Gauna گفت: در سال های اخیر ایمیل.

سرپرست گفت: این منطقه در حال کار با Contra Costa County, اداره آموزش و پرورش و شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی به مطمئن شوید که آن را طول می کشد “گام های مناسب است.” در طول دو ماه گذشته مدیران همراه با یک تیم از یک تیم با داوطلبان بحث شده است و در حال توسعه یک طرح بازگشایی, او گفت:.

در اوایل این هفته آزادی اتحادیه های منطقه مدرسه انتخاب ترکیبی آنلاین/حضوری برنامه با یک Aug. 10 بازگشایی. در ضمن برنتوود اتحادیه مدرسه Oakley اتحادیه و Knightsen مدرسه منطقه فیدر مدارس باید تصمیم گرفتند به صورت کامل-آموزش از راه دور در سقوط های مختلف باز تاریخ جولای 27 Aug. 3.

در نزدیکی انطاکیه Unified School District تحت فشار قرار دادند آن تاریخ شروع به سپتامبر. 1 با یک فاصله گزینه و یا ترکیبی حضوری/آنلاین گزینه اگر مقامات بهداشت اجازه می دهد آن را که در آن زمان. Pittsburg متحد — تنها منطقه دیگر در شرق شهرستان و در عین حال به تصمیم می گیرید — آزمایشی مجموعه به بازگشت Aug. 12 اما مقامات گفته اند که آن را خیلی زود به تصمیم گیری در تقویم و یا فرمت نشده است.

برای دیدن بایرون اتحادیه مدرسه برنامه رفتن به https://bit.ly/2ZeDMAi.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>