‘کشاورز جان’ کار می کند برای کمک به حیوانات ag و ag اد در هائیتی

“آنها به شما بگویم به شماره خود را به ایمیل خود را از آنجا که آنها در حال رفتن به تماس با شما و وعده پول و مسائل” او توضیح می دهد.

اما تصمیم به برخی از پول و اطلاعات تماس به یک مترجم به پایان رسید تا تغییر Draxton زندگی و او امیدوار است آن را می تواند در نهایت تغییر هائیتی کشاورزی است.

مترجم Josue سزار مطالعه زراعت در دانشگاه هائیتی پس از آن مدرک کارشناسی ارشد در, قرضه های کوچک در بروکسل بلژیک و تا به حال یک پیشنهاد کار در کانادا.

اما هنگامی که سزار به دقت فرار از مرگ در ژانویه 2010 زلزله آن را ویران کرد کشور او می خواست به ماندن و کمک به مردم خود.

Draxton توافق برای کمک به کسر شروع بین المللی کشاورزان سازمان برای توسعه پایدار — IFOSuD. و Draxton تشکیل دوستان IFOSuD به جمع آوری پول در ایالات متحده به حمایت از سازمان های غیر انتفاعی.

اما هنگامی که طوفان متی ویران برخی از IFOSuD جوامع Draxton مجبور شد به انجام بیشتر.

“من اعتقاد دارم که در آن به اندازه کافی به فروش همه چیز من تا به حال به فروش کسب و کار و رفتن به هائیتی به سعی کنید به فشار آن را سخت تر به آن را به کار,” او می گوید.

در هائیتی Draxton آغاز کشاورز جان به عنوان یک مثال از کشاورزی پایدار و حمایت از IFOSuD.

آنچه که تبدیل شدن به یک قصاب فروشگاه — آیا آنچه که او برنامه ریزی شده است. اما موفقیت او دیده می شود با سرمایه گذاری او و IFOSuD به دنبال شروع یک سازمان جدید برای آموزش کشاورزی مهارت به کودکان هائیتی و به آنها ابزار برای تغذیه کشور خود را دارند.

Draxton رشد در نرتهوود N. D., و تا به حال گاو به عنوان یک فرد بالغ جوان.

اما در سال های بین نشست کسر و آغاز IFOSuD, Draxton آغاز شده یک شرکت حمل و نقل در ویللیستن N. D., طول, ارتفاع غرب داکوتای شمالی و روغن بوم. او هنوز هم تا به حال گاو هنگامی که سزار از او خواست برای کمک به شروع IFOSuD او شک و تردید او را بدست درگیر در IFOSuD.

اما از آنجا که زمان درست بود او قادر به دیدن چگونه IFOSud می تواند کمک به جوامع است. اول IFOSuD معنوی مشاوران فراموش “orality آموزش” — آموزش تا حد زیادی بی سواد کشاورزان به حفظ و تلاوت داستان های کتاب مقدس در Creole به جای در اغلب صحبت در کلیساها که آنها لزوما درک. کار می کنند برای برطرف کردن اعتقادات در افسون ساخته شده است که برخی از کشاورزان معتقدند محصولات خود را شکست خورده به دلیل لعنت به جای فقیر زراعی شیوه های.

International Farmers Organization for Sustainable Development provides Haitian farmers with lessons in Biblical teachings and agronomic teachings before providing small loans to expand farms, ranches and small businesses. (Contributed photo)

بین المللی کشاورزان سازمان برای توسعه پایدار فراهم می کند هائیتی کشاورزان با درس در آموزه های کتاب مقدس و آموزه های زراعی قبل از ارائه وام های کوچک به گسترش مزارع, مزارع و کسب و کارهای کوچک. (عکس کمک)

پس از چند ماه معنوی شاگردی IFOSuD را آموزش کشاورزی اصول در کشاورزی, دامداری و کشاورزی. سپس افرادی که در گیر با آموزش دریافت 1000 دلار وام به حرکت خود مزرعه, دام عملیات و یا کسب و کار کوچک رو به جلو است. Draxton می گوید این برنامه دیده می شود حدود 85 درصد بازپرداخت وام.

وید Bruns یک Oriska N. D. ذرت و سویا کشاورز و دوستان IFOSuD عضو هیئت مدیره می گوید IFOSuD کار برای تلفن های موبایل “تقریبا بیش از حد خوب درست باشد” اما او بازدید هائیتی به دیدن آن برای خود.

سازمان او توضیح می دهد که عمل کارآمد و بر خلاف بسیاری از سازمان ها انجام نمی دهد بسیار در این راه از دست ناشران. آن را فراهم می کند آموزش و پرورش حمایت و وام.

بسیاری از ماموریت های بشردوستانه و سازمان های ارائه رایگان همه چیز و یا انجام کار برای مردم هائیتی Draxton توضیح می دهد. این تلاش ها در حالی که به خوبی معنی فراهم نیست, تغییر پایدار است. آنها گاهی اوقات ارائه دانه برای حسادت و رقابت میان مردم است.

“که شب و روز تفاوت” از IFOSuD, Bruns می گوید.

دوستان IFOSuD هیئت مدیره ساخته شده است از اهالی داکوتای شمالی تا حد زیادی به کشاورزان و دامداران. Bruns می گوید: هیئت مدیره است که به جمع آوری پول برای IFOSuD و به “نور آتش از شور و شوق برای آنچه اتفاق می افتد وجود دارد در هائیتی.”

زمانی که او به هائیتی Draxton اولین برنامه ای بود برای رفتن به گاو و کسب و کار.

“من یک بچه هستم, من یک کشیش, من نمی دانم آنچه که من بود. من فقط گفت: من می دانم که چگونه به انجام این است که گاو فربه. این همه من تا کنون انجام,” او می گوید.

بنابراین او خریداری پنج جوان بولز در هائیتی. او اخته آنها قرار داده و آنها را در یک feedlot و آنها را تغذیه علوفه ساخته شده از نیشکر و ذرت و ساقه و ملاس. زمانی که آنها چاق بودند او شگفت زده برای یادگیری وجود دارد نبود یک قصاب فروشگاه به کشتار آنها را به طوری که او می تواند فروش گوشت به پشتیبانی IFOSuD.

اما یکی دیگر از ماموریت عشق یک کودک به حال ساخته شده است یک پاک, تهویه مطبوع ساختمان که در آن مردم می تواند قصاب حیوانات خود را. او در زمان هدایت وجود دارد و butchered آنها. و یکی دیگر از بچه دادند و کشاورزی و FFA مشاور در غرب ویرجینیا متقاعد او را به باز کردن یک قصاب فروشگاه.

John Draxton says he's still learning the craft of butchering after opening Farmer John's in Haiti. Contributed photo

جان Draxton می گوید او هنوز هم یادگیری این هنر و صنعت از سلاخی پس از باز کردن کشاورز جان در هائیتی. عکس کمک

پاک کردن گوشت Draxton توضیح می دهد که کمبود در هائیتی. فروشگاه های مواد غذایی ممکن است فروش گوشت حیوانات یافت شده در خیابان.

Draxton حمل تجهیزات از ایالات متحده شروع به کشاورز جان. کسب و کار در حال حاضر قصابان گوشت گاو و بز و خوک و جوجه به فروش می رساند و ماهی از دیگر سازمان است. Draxton می گوید چندین کشاورزان بالا بردن خوک ها به شیوه ای مشابه به چگونه “مرتع خوک” مطرح شده در ایالات متحده گاو بسیار متفاوت اما مردم هائیتی آموخته کشاورز جان خرید fattest گاو. آنها خط تا روزانه به تلاش برای فروش به او.

“ما نمی خواهیم یک 8 سال گاو” Draxton می گوید.

“من نمی خرید خوک از خوردن زباله و من نمی خرید گاو خوردن زباله در خیابان در Port-au-Prince,” او می گوید.

Draxton استخدام استفانی Andressos بومی هائیتی که به مطالعه کشاورزی در کاستاریکا و زندانی در کالیفرنیا به مدیریت کشاورز جان. او توضیح می دهد که مردم هائیتی شده اند عادت کرده اند به خرید گوشت است که در گرما و مگس.

“اما در اینجا در قصاب فروشگاه ما در حال ساخت یک تفاوت با نشان دادن افرادی که گوشت قرار نیست اداره می شود مانند این که” او می گوید.

کسب و کار تا به حال هیچ مشکل پیدا کردن مشتریان فروش به مبلغان و همچنین فروشگاه های مواد غذایی و هتل ها مانند ماریوت. کشاورز جان درآمد حاصل از بودجه برخی از IFOSuD پروژه اما Draxton می بیند چیزهای بزرگ در آینده است. او را به ساخت یک مرغ مرکز پردازش است که می تواند به کاهش مقدار گوشت خارجی که می آید به هائیتی. و او می خواهد برای ساخت یک کنسروسازی به طوری که کنسرو گوشت می تواند فروخته شده به مردم بدون تبرید.

Draxton می گوید IFOSuD بعدی پروژه خواهد شد راه اندازی یک, کشاورزی, آموزش و پرورش برنامه در هائیتی که آنها خواستار آینده کشاورزان از هائیتی است. این برنامه خواهد شد در مدارس و سازمان دهندگان آن را می خواهم شبیه به FFA در ایالات متحده, اما, Draxton می گوید: بسیاری هائیتی آموزان بعد از کلاس ششم بنابراین این برنامه تمرکز بر چهارم از طریق کلاس هفتم.

سازمان در حال ترجمه متحده ag آموزش و پرورش برنامه درسی و تنظیم آن برای دانش آموزان جوان. Draxton می گوید آنها می خواهند دانش آموزان به انجام پروژه های در حال رشد سبزیجات است. سپس کشاورز جان کمک خواهد کرد که بازار تولید و مدارس خواهد بود قادر به استفاده از پول در چیزهایی مانند پروتئین حیوانی برای تغذیه دانش آموزان و به صندوق FFH. این برنامه همچنین یک احیای جنگل جزء.

“اگر ما می تواند تاثیر کودکان و تغییر قلب خود را وجود دارد می تواند تاثیر” Draxton می گوید.

Draxton معتقد است این برنامه موفق خواهد شد که دیگران شکست خورده اند با بستن مشارکت به کلاس های مدرسه و با ساخت آن تا حدودی خود حمایت می کنند.

John Draxton visits Friends of IFOSuD board member Wade Bruns' home on Feb. 25, 2020, in Oriska, N.D. (Jenny Schlecht / Agweek)

جان Draxton بازديد دوستان IFOSuD عضو هیئت مدیره وید Bruns’ خانه on Feb. 25, 2020, در Oriska N. D. (جنی Schlecht / Agweek)

Draxton همچنان به کار به سمت آوردن جدید گاو ژنتیک به هائیتی و گسترش کشاورز جان. اما این واقعیت را نمی توان نادیده گرفت. هائیتی شده است در تحول سیاسی که منجر به شورش و بلوک های جاده. دو بار Draxton منتقل شده همسرش کتی و شش فرزند خود را به هائیتی تنها به تخلیه آنها را به داکوتای شمالی زمانی که شرایط شد بی قراری. در حالی که Draxton بازگشت به هائیتی برای ماه در یک زمان کتی و کودکان در حال زندگی در نرتهوود.

در حالی که Draxton احساس امنیت در قصاب فروشگاه و پشتیبانی توسط جامعه او به ضرب گلوله کشته شده است و او شده است تخلیه توسط هلیکوپتر. او دیده می شود با موانعی که برای ماه ها نگهداری کارکنان خود را از ساخت و تحویل. فروش کاهش یافته و حدود 70 درصد در اکتبر و نوامبر که بسیاری از مبلغان کشیده خارج از کشور است. اما فروش را افزایش داده اند و او می گوید که احساس می کند مانند کشاورز جان را می توانید تفاوت را.

“من می دانم بدون شک من قرار بود با وجود همه این ارتباطات در آینده هم با این برخی از سازمان ها و مردم و این پروژه جدید هیجان انگیز” برای شروع در آینده کشاورزان از هائیتی, او می گوید.

به علاوه او می بیند خود را کسب و کار پایدار بودن و توانست به راحتی اجرا توسط کارکنان او را استخدام کرده است را حتی بدون او. Draxton استخدام 15 نفر در کشاورز جان قصاب مغازه و 18 از طریق مرتبط با رستوران است که تمام ویژگی های-شما-می-خوردن دنده ها. برنامه ریزی شده مرغ گیاهی و کنسروسازی استخدام و حتی بیشتر. Draxton محلی با استفاده از نیروی کار برای پروژه های ساختمانی. و کسب و کار مردم داده اند با دام یک بازار برای حیوانات خود را.

Draxton بیداد کار خود را مدیر Andressos. او می گوید: او را با افتخار بدست آموزش و پرورش و بازگشت به کار در کشاورز جان.

“من معتقدم که اگر ما حق دارند دارایی و اگر ما حق مردم, حق, منابع انسانی, ما می توانیم چیزهای بزرگ در هائیتی. و سپس ما می توانیم یک قصاب فروشگاه مانند آن. و پس از آن ما مجبور به واردات از کشورهای دیگر تمام وقت,” او می گوید. “من امیدوارم که من می تواند در آن موفق باشد.”

(کار رایلی Slivka از Agristudios کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>