مزرعه کمک & AXS TV شریک برای پخش & جریان ‘در خانه با کمک’ روز شنبه, مارس 11 در 8 pm ET

مزرعه کمک هایغیر انتفاعی است که ماموریت است که برای ساخت یک پر جنب و جوش, مزرعه خانواده-محور سیستم کشاورزی در امریکا و AXS TV, برتر, آمریکا, کابل, کانال موزیک,برنامه نویسی, هدیه ویژه پخش در صفحه اصلی با کمکاین برنامه شامل اجراهای تحسین هنرمندان و مزرعه کمک اعضای هیئت مدیره Willie Nelson, John Mellencamp, Neil جوان و دیو ماتیوزدر روز شنبه, آوریل 11 شروع 8 p. m. و/5 p. m. PT.

ساعت-زنده رویداد reunites مزرعه کمک رئیس جمهور ویلی نلسون پیوست توسط پسرانش Lukas و میکابا همکار موسیقی افسانه و مزرعه کمک اعضای هیئت مدیره Mellencamp جوان و متیوز برای صمیمی عملکرد به جمع آوری پول و آگاهی برای کشاورزان نهفته اثرات COVID-19 بیماری همه گیر. این کنسرت منحصر به فرد قطاری کوارتت به عنوان آنها هر اتصال از خانه های خود و استودیو به ارائه یک شب فراموش نشدنی از موسیقی است که بینندگان را نمی خواهید به دست است. در خانه با کمک پخش به عنوان بخشی از AXS TV جدید “@Home و اجتماعی” ابتکار—یک سری در حال انجام دادن هنرمندان یک پلت فرم برای پخش اجرای زنده از خانه های خود و استودیو به طور مستقیم به طرفداران خود را با درآمد حاصل از حمایت از کسانی که در نیاز به عنوان یک نتیجه از coronavirus. بینندگان می توانید لذت بردن از پخش می در AXS TV و در www.farmaid.org و همچنین به عنوان در سراسر شبکه های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

برای بیش از سه دهه مزرعه کمک کرده مجدانه برای ساخت یک پویا مزرعه خانواده-محور کشاورزی سیستم با بهره گیری مزارع هر دو بزرگ و کوچک. در حال حاضر با COVID-19 ارائه کشاورزان در سراسر کشور با یک مجموعه جدید از چالش ها برای غلبه بر, مزرعه کمک بلافاصله در پاسخ به سرمایه گذاری در کشاورز-led راه حل برای COVID-19 بحران; را اضطراری کمک های بلاعوض به کشاورزان و دامداران نیاز به ایجاد جامع منابع برای کشاورزان; اتصال کشاورزان به, حقوقی, مالی و سلامت روان منابع پشتیبانی; پشتیبانی محلی و ایالتی و ملی مزرعه سازمان; و حمایت COVID-19 بازیابی وجوه و منابع را از دولت فدرال برای کوتاه مدت امداد و بلند مدت انعطاف پذیری است. به کمک مالی به طوری که در مزرعه کمک می تواند به تقویت و حمایت از کشاورزان ما مراجعه کنید www.farmaid.org/donate.

“Coronavirus است مختل ما کل کشور است و یک قبر تهدید برای همه ما است. یکی از بسیاری از آن آثار این است که به ما کمک کرد تا بهتر ببینید ارزش ضروری مردم مانند بهداشت و درمان کارگران فروشگاه مواد غذایی کارمندان تحویل رانندگان کامیون و کشاورزان و دامداران گفت:” مزرعه کمک رئیس جمهور Willie Nelson. “مزرعه کمک کرده 35 سال برای ساخت یک مزرعه خانواده محور, سیستم های کشاورزی و ما در اینجا در حال حاضر برای حمایت از کشاورزان و دامداران در این بحران بدون آنها ما نمی تواند غذا خوردن. زمان برای ساخت انعطاف پذیر, خانواده, مزرعه, سیستم غذایی در حال حاضر!”

“کشاورزان داده اند بسیار به امریکا گفت:” سارا Weidman, سر, از, اصلی, برنامه نویسی, توسعه و چند پلت فرم و محتوا برای AXS TV. “با COVID-19 قرار دادن صنعت کشاورزی به آزمون نهایی آن را به نوبه خود ما را به عقب. AXS TV افتخار ادامه همکاری ما با مزرعه کمک به ما بینندگان این رویداد باور نکردنی, میزبانی چهار سنگ کشور و عامیانه تاثیر گذار ترین آیکون ها. ما امیدواریم که آن را ارائه بسیار مورد نیاز سرگرمی در طول این زمان نیز اطلاع رسانی به مردم در همه جا از بحران تأثیر ما کشاورزان خدمات ضروری کشاورزان را ما و مردم چه می توانید انجام دهید برای کمک به.”

علاوه بر این بینندگان می توانید بطور منظم احساس نیروگاه اجرای برنامه از نلسون Mellencamp جوان متیوز و بیشتر زمانی که AXS TV ارائه بهترین مزرعه کمک 2019 در یکشنبه 12 آوریل در 8 p. m. و/5 p. m. PT. Two-and-a-half-ساعت خاص کامپایل فیلم از AXS TV پخش زنده از 2019, جشنواره, دادن بینندگان بهترین صندلی در خانه برای ضربه بسته بندی شده مجموعه از ناتانیل Rateliff و شبانه, تانیا تاکر, Margo قیمت, Yola و Lukas Nelson & وعده واقعی, در میان دیگران, و همچنین با Bonnie Raitt‘s قبلا unaired عملکرد “شیطان کردم من زن”—دیده می شود در حال حاضر برای اولین بار در تلویزیون.

توییتر دسته:

@axstv

@FarmAid

@WillieNelson

@DaveMatthewsBND

@NeilYoungNYA

@JohnMellencamp

به دنبال رسانه های اجتماعی گفتگو با استفاده از #FarmAidatHome.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>