طرفداران و همکاران پرداخت جهات به اواخر ایتالیایی کمیک نویسنده جیووانی Romanini

جیووانی Romanini موتور سواری. عکس: یک فریم از فیلم مستند “مگنوس – Il segno دلم viandante” توسط TSW فیلم کارگردانی شده توسط جیووانی eccher را. با اجازه استفاده می شود.

ایتالیایی, کمیک نویسنده جیووانی Romanini درگذشت در 75 در مارس 20, 2020, در بولونیا شهر از تولد او از آنوریسم مغز است. یک مراسم تشییع جنازه خواهد بود برنامه ریزی شده پس از پایان COVID-19 قرنطینه در ایتالیا.

همکاران که محبت او را به نام “استاد بزرگ” و یا به سادگی Giò تحسین Romanini برای دامنه گسترده ای از استعداد خود را به عنوان یک طنز هنرمند که شامل قلم رسم نوشتن با نقاشی و خط نوشتن.

ادای احترام به جیووانی Romanini و مگنوس به تصویر می کشد آنها را به عنوان شخصیت های این شرکت از پای چوبه دار: minstrel و slinger Bertrano و شوالیه آقا میله های اهنی. کارتون توسط تصویرگر جیانی Tacconella مورد استفاده با اجازه.

در میهن خود Romanini بود و تحسین به عنوان یک زندگی طولانی همکار از اواخر کمیک افسانه مگنوس قلم نام روبرتو Raviola (1939-1996). این روزنامه ایتالیایی La Stampa به نام Romanini “Raviola را همراهی کردن” در یک اگهی در گذشت.

همکاری خود را آغاز کرد و در دهه شصت با سری “Kriminal” و کتاب “Satanik” هر دو کلاسیک این fumetti neri (سیاه و سفید”کمیک”) نوع—سیاه-و-سفید جرم پلیسی با عناصر وحشت و جنس.

کار مشترک خود را ادامه داد و با “آلن فورد” یک چیز عجیب و غریب, تقلید مسخره امیز از نوع جاسوسی ایجاد شده توسط نویسنده حداکثر پناهگاه و مگنوس که Romanini کمک کرد نشان می دهد. سری تحسین شده در جشن سالگرد 50 آن در سال 2019 به دست داشتن وضعیت فرقه ای در سراسر یوگسلاوی سابق (هنوز چاپ در هر دو کشور ایتالیا و صربستان).

پس از Romanini مرگ برخی از رسانه ها در بالکان انتشار اعلامیه توصیف او به عنوان “تصویرگر از ‘آلن فورد”,” دلالت او انجام آن را در خود. او در واقع یکی از چندین تصویرگران از این سری و در واقع تنها اعتبار به عنوان چنین در مسائل 114, 121 و 124.

در اواخر دهه 1970 Romanini همکاری با مگنوس دوباره به تولید “این شرکت از چوبه دار” ترکیبی از حماسه فانتزی و طنز در یک قالب شبیه به آلن فورد.

متشکل از 20 شماره از 120 صفحات هر یک از این داستان حول محور یک ragtag گروه از رنسانس مزدوران و خود را misadventures در اروپا و آسیای جنوب شرقی با الهام از برداشت از نویسندگان واقعی سفر به آن مکان.

“این شرکت از پای چوبه دار” (یا “La Compagnia دلا Forca” در آن عنوان اصلی) است که به عنوان Romanini و مگنوس’ شاهکار.

در 1980s Romanini مصور “اردک دونالد” برای Topolinoیک مجله ایتالیایی که منتشر شده دیزنی کمیک. در موازی که در آن زمان Romanini کار با لوسیو Filippucci در یک طنز در مورد Cicciolina مجارستان متولد انجمن ستاره که شد یک عضو پارلمان در ایتالیا در سال 1987.

“شرکت از چوبه دار” (“Družina od vješala”) در زبان کرواتی منتشر شده در یوگسلاوی در سال 1986. عکس توسط Filip Stojanovski CC BY.

بسیاری از یوگسلاوی طرفداران Romanini کار فقط شنیده ام در مورد او در سال 1986 هنگامی که یک کرواتی ترجمه “این شرکت از پای چوبه دار” بیرون آمد. که چون یوگسلاوی ناشران دارای مجوز کمیک حذف نام برخی از همکاران مثال تنها “ستاره” مانند مگنوس و پناهگاه. بود که در مورد دیزنی کمیک که بسیار محبوب در یوگسلاوی در آن زمان آنها نیز امضا به عنوان “والت دیزنی” حتی اگر دیزنی خودش مرده بود دهه قبل است.

در طول هفت سال قبل از مرگ توسط سرطان در سال 1996 مگنوس کار با کلودیو Nizzi در یک پروژه خاص شامل تک Willer شخصیت اصلی از نفوذ ایتالیایی وسترن سری کمیک های “ام.”

در رمان گرافیکی “Tex: دره از ترور” بیمار کمال مگنوس ached به انجام عدالت به شخصیت محبوب و صرف چهار سال گذشته, اصلی, انتشار, مهلت دفن شده در محل کار. و زمانی که او تصمیم گرفت او راضی نیست با کیفیت از اسب نقاشی های او رسیده Romanini برای کمک به.

ویدیو زیر نشان می دهد Romanini مهارت در طراحی و نوشتن با کیت کارسون یک شخصیت نمادین از “Tex” داستان است.

Giò به پایان رسید تا رسم همه اما چهار پانل با اسب در رمان گرافیکی نیز کمک کرد تا با نوشتن. سهم خود را به رسمیت شناخته شده بود در این معرفی از تمام نسخه های این کتاب که در ایتالیا در سال 1996 در کرواسی در سال 2013 و در صربستان در سال 2014.

رمان گرافیکی توسط Nizzi و مگنوس “Texone: دره از ترور” 2013 کرواتی نسخه توسط نوار عامل برگزار شد در مقابل یک آینه نمایش را پوشش می دهد در پس زمینه و یک پنل با اسب کشیده شده توسط Romanini در پیش زمینه. عکس توسط Filip Stojanovski CC-BY.

Romani کار در Tex منجر به طولانی مدت رابطه کار با سرجیو Bonelli Editore, بزرگترین, ایتالیایی, کمیک ناشر که در جنوب اروپا نقش یک نقش مشابه که از مارول در ایالات متحده است.

طول نهایی دهه Romanini مصور 30 مسائل از “مارتین Mystère” از جمله به یاد ماندنی آنهایی که مانند “خدایان گرگ و میش”. این سری کمیک لذت می برد محبوبیت قابل توجهی در ایتالیا و سراسر یوگسلاوی سابق و منتشر شده است در کشورهای دیگر. آن را سودآور حق رای دادن بیش از حد تخم ریزی یک سری انیمیشن و بازی های ویدئویی.

بسیاری از Romanini همکاران به یاد Romanini زندگی در رسانه های اجتماعی اغلب نمایش عکس از لحظات مشترک تلاش است که آیا مطابق با کلیشه درونگرا geek معمولا همراه با طنز سازندگان در ایالات متحده است.

مثلا, طنز, نویسنده و فیلمساز جیووانی eccher را که در سال 2007 به کارگردانی یک فیلم مستند در مورد مگنوس ارسال شده یک عکس از Romanini سوار یک موتور سیکلت در سرعت کامل با عنوان: “این جیووانی Romanini برای من است.”

در واقع, بسیاری, ایتالیایی, طنز, هنرمندان منجر شود بسیار رنگارنگ زندگی پر از ماجراهای که رقیب آن خود داستانی chararacters. یکی از کسانی که بزرگتر از زندگی ارقام است هوگو پرات (1927-1995) که صرف بخش هایی از زندگی خود را در اتیوپی آرژانتین و کودکان در برزیل.

بسیاری از طنز نویسندگان که مشغول به کار با Romanini نیز متناسب با این لایحه. به پیکنیک برای کارکنان از جیان لوئیجی Bonelli (1908-2001) خالق Tex Willer شامل کرجی سوارکاری و تیراندازی قوطی با کلت-45 revolvers. او پسر سرجیو Bonelli (1932-2011) کاوش در جنگل های بارانی آمازون که تبدیل به تنظیمات خود را برای “آقای هیچ” سری.

Romanini خود نوشته است در وب سایت خود:

سازمان ملل متحد personaggio che non فا مای errori e si comporta sempre in modo impeccabile non è affatto interessante.

یک شخصیت است که هرگز اشتباه می کند و همیشه با خود حمل impeccably است نه یک شخصیت جالب در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>