خانواده وکیل فعالان نگرانی سن لیندرو تیراندازی پلیس

در پی تیراندازی مرگبار از a 33-year-old man, خود, خانواده, وکیل و از فعالان با صدور بیانیه های جداگانه سن لیندرو پلیس ماموران اقدامات و آالمدا کانتی دادستان منطقه نانسی اومالی رکورد به سوال.

در توییتی یکشنبه شب, San Leandro رئیس پلیس جف خانواده سلطنتی تودور به دنبال فشار به عقب در برابر آنچه او به عنوان شایعات در مورد تیراندازی.

“من متولد و بزرگ شده در سن لیندرو و من می دانم که این یک زمان دشوار است و جامعه ما است که صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر. حفاظت از حرمت زندگی بسیار مهم است و من می دانم که وجود دارد بسیاری از سوالات و نگرانی ها در مورد دیروز افسر-درگیر تیراندازی” خانواده سلطنتی تودور گفت: در بخش درخواست برای ساکنان و ناظران’ صبر و شکیبایی است.

“من می خواهم برای برطرف کردن برخی از شایعاتی که در حال گردش در رسانه های اجتماعی. ما افسر ترخيص سلاح خود را یک زمان قابل توجه این موضوع در مقابل بدن بالا. آن است که هنوز در اوایل در این تحقیق ما به شما اطلاعات بیشتر در آینده نزدیک و آن را به عنوان در دسترس می شود بنابراین ما می تواند به عنوان شفاف که ممکن است.”

پلیس صادر هیچ بیانیه جدید دوشنبه.

در رسانه های اجتماعی, San Leandro عضو شورای اد هرناندز گفت: در بخشی که شهر و شورای شهر را بررسی و همچنین اداره پلیس و دیگران.

“همانطور که با تمام افسر درگیر تیراندازی بخش خواهد بود انجام کامل چند سطح بررسی است. ماموران درگیر شد که به مرخصی اداری است که پروتکل استاندارد در هر افسر درگیر تیراندازی” هرناندز گفت. “این آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه نیز انجام تحقیقات مستقل از این حادثه به عنوان آنها را با همه افسر درگیر تیراندازی که منجر به آسیب یا مرگ.”

خانواده-ارائه عکس جمعه, مارس 20 سال 2020 نشان می دهد استیون تیلور 33 ساله به ضرب گلوله شنبه گذشته توسط San Leandro پلیس در داخل فروشگاه وال مارت. (حسن نیت ارائه میدهد S. Lee مریت Esq.)

در یک تماس تلفنی دوشنبه, وکیل, S. Lee مریت گفت که او تا به حال هیچ به روز رسانی پس از بیانیه خود را روز شنبه توصیف آنچه که او به نام افسران “بیش از حد و استفاده غیر قانونی از نیروی مرگبار” و روایت برخی از عناصر تصویری از تیراندازی که او گفت: نشان نداد کل تعامل است.

“ضبط دستگیر صدای خفاش clanging به طبقه پس از تجويز نوعی از استفاده از زور ما معتقدیم باید هر دو یک گلوله و یک تیزر. یک دنباله از خون نشان می دهد بدن قربانی شد به شدت سوراخ در طول ارز” مریت گفت: در بخش.

مریت هم فشرده بیشتر این ادعا که “[t]hese افسران نه تنها ضعیف آموزش دیده برای برخورد با افراد مبتلا به بهداشت روان در بحران خود عمدی و مکرر استفاده از نیروی با وجود عدم وجود یک تهدید اسیر در این ضبط شده است شواهد کافی برای مقامات به صدور حکم بازداشت برای عکسبرداری کردند. عدم شناسایی و دستگیری تیرانداز بی ارزش در معرض عموم به یک تهدید مرگبار است.”

جداگانه unsigned بیانیه روز دوشنبه توسط ضد پلیس پروژه ترور به نام تیلور تیراندازی یک اعدام.

“این افسر که به کشته شدن آقای تیلور تنها فرد نزدیک به او در آن زمان تا به حال تعدادی از گزینه های در لحظات منتهی به تیلور مرگ” که بیانیه خوانده شده در بخش. “اما آن است که کاملا روشن در فیلم های متعدد که افسر ندیدم استیون تیلور بشریت است. چرا که اگر افسر دیده بود استیون تیلور به عنوان یک انسان و آقای تیلور هنوز هم امروز در اینجا. او نیاز ندارد به مرگ است.”

در این بیانیه به نام اومالی با استناد به عبور از آب 392 بر لزوم استفاده از نیروی پلیس و خواستار او اقدام قبل از پیوند تیلور مرگ با یک کشنده 2014 عکسبرداری از گوادلوپ Manzo اوچوا: “ما می بینیم که بسیار تغییر کرده است در سن لیندرو. وقت آن است که این پلیس برگزار می شود مسئول سمی و مرگبار فرهنگ است که هزینه هر دو گوادلوپ اوچوا و استیون تیلور زندگی خود را.”

که در تیراندازی پلیس گفت: 27-year-old اتحادیه شهرستان بود رانندگی با کامیون است که گزارش شده بود به سرقت رفته و هنگامی که او سعی به رم یک افسر پلیس است. ماه بعد پلیس گفت: برخی از افسران دریافت کرده بود تهدید و گزارش شده بودن دم و stalked در ارتباط است.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>