منفی کاذب تست می تواند منجر به احساس امنیت کاذب هشدار مایو کلینیک پزشکان

روچستر, Minn. — با رشد تعداد COVID-19 آزمون آینده را منفی یک تیم از مایو کلینیک پزشکان هشدار علیه استفاده از نتایج آزمون به عنوان بهانه ای برای سهولت در اجتماعی فاصله.

تشخیصی حساسیت اولیه آزمون جدید کروناویروس — احتمال یک آزمون را با دقت شناسایی این ویروس به طور کامل شناخته شده است. یک منفی کاذب تست می تواند باعث شود افراد آلوده به COVID-19 اما نه نشان دادن علائم به بازگشت به کار و گسترش این بیماری با توجه به مقاله منتشر شده در پنج شنبه, مه 9 در مجله کارشناسی Mayo Clinic Proceedings.

یک مطالعه از چین ذکر شده در این مقاله قرار داده و حساسیت رونوشت معکوس–polymerase chain reaction یا RT-PCR و تست به عنوان کم که 71 درصد. حتی با حساسیت از 90 درصد است که میانگین 2 میلیون و انتظار کاذب-نتایج منفی به عنوان مثال اگر تست جامع انجام شد در کالیفرنیا 40 میلیون نفر.

‘RT-PCR تست مفید ترین زمانی که آن را مثبت” به گفته دکتر پریا Sampathkumar یک مایو کلینیک بیماری های عفونی متخصص و همکاری نویسنده این مقاله است. “آن است که کمتر مفید در حاکم کردن COVID-19. یک تست منفی اغلب به این معنا نیست که فرد ندارد این بیماری و نتایج آزمون نیاز به در نظر گرفته شود در این زمینه از مشخصات بیمار و قرار گرفتن در معرض.”

نویسندگان بیشتر هشدار داد کاذب-نتایج منفی برای پرسنل بهداشت و درمان. فرض کنید یک کم توپ عفونت نرخ 10 درصد برای این کشور 4 میلیون نفر از کارگران ارائه مستقیم مراقبت از بیمار تست هر ارائه دهنده این امر را در بیش از 40 ، 000 منفی کاذب تست با توجه به مقاله.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل های تماس برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مشکوک به COVID-19 به بازگشت به کار خود را اگر آنها آزمایش منفی و بدون علامت هستند. منفی کاذب تست می تواند خطر دهنده گسترش بیماری های تنفسی پزشک کلینیک مایو و همکاری نویسنده دکتر کالین غرب گفت: در انتشار اخبار.

نویسندگان طرح چهار توصیه هایی در مورد COVID-19 و پتانسیل منفی کاذب تست:

  • ادامه سخت اجتماعی فاصله دست شستن و ضد عفونی اقدامات بدون در نظر گرفتن COVID-19 عوامل خطر و علائم و یا نتایج آزمون.

  • ارزیابی بیمار در معرض خطر در سطح COVID-19 قبل از آزمایش و مشاهده و آزمایش منفی, با احتیاط.

  • ایجاد پروتکل برای مدیریت نتایج منفی از قبیل تاخیر در بازگشت به کار برای افراد در معرض خطر و مراقبت های بهداشتی کارگران حتی زمانی که بدون علامت.

  • توسعه تست حساس تر و یا ترکیبی از آزمون به حداقل رساندن کاذب-نتایج منفی.

RT-PCR آزمایش تنها یکی از عوامل کلینیک مایو استفاده برای تعیین اگر یک بیمار معیارهای COVID-19, Sampathkumar گفت. اگر نتایج آزمایش منفی هستند اما قفسه سینه اسکن نشان می دهد اختلالات یا فرد شناخته شده در تماس با یک مورد تایید شده, توصیه برای مراقبت از بیمار به عنوان اگر آنها به این بیماری است.

دولت ادارات بهداشت ارائه شده به روز شده تست شماره COVID-19 روز پنج شنبه. مقامات اشاره کرد نه همه موارد مشکوک از COVID-19 تست شده هستند و بنابراین نتایج نشان نمی تعداد کل افراد آلوده.

  • در ایالت مینه سوتا: 1,242 موارد مثبت از 32,294 اتمام آزمون

  • ویسکانسین: 2,885 موارد مثبت از 34,309 اتمام آزمون

  • داکوتای شمالی: 269 موارد مثبت از 8,990 اتمام آزمون

  • داکوتای جنوبی: 447 موارد مثبت از 7,147 اتمام آزمون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>