ایمان جنکینز است قاضی جدید در فاکس جانباز دادگاه نشان می دهد طلاق در دادگاهگفت: Stephen Brown, اجرایی, معاونت, برنامه نویسی, برای روباه ایستگاه های تلویزیونی در روز پنج شنبه.

جنکینز که قبلا ستاره دار در Trifecta را قاضی ایمان از 2014-18 شروع می شود, نقش جدید خود در ماه جولای. او موفق Judge Lynn Toler که ترک نشان می دهد پس از خدمت به عنوان قاضی از سال 2006 تا سال 2019 و قاضی Mablean Ephriam بود که با نشان دادن از خود را راه اندازی مجدد در سال 1999 تا 2006.

“من شروع به تماشای طلاق دادگاه در دانشکده حقوق به طوری که در حال حاضر به پیوستن به نشان می دهد کاملا سورئال” جنکینز در بیانیه ای گفت. “من حقوقی تخصص همراه با تجربه زندگی شخصی من – از جمله سال قدمت در جهان از رسانه های اجتماعی و تکنولوژی – فراهم می کند یک چشم انداز منحصر به فرد خواهد شد که به اطلاع من همدلی و قضاوت برای بسیاری از مسائل مربوط به زوج ها افزایش نشان می دهد.”

در هفته پایان Feb. 23, طلاق دادگاه به طور متوسط 0.7 زندگی می کنند به علاوه همان روز ملی خانواده, رتبه بندی, با توجه به Nielsen Media Research, a 17 درصد افزایش از قبل هفته.

مرتبط با: پیوند رتبه: بدون اسکار ستاره مجلات سقوط به زمین

در آن 21st, نجومی, نشان می دهد نقل مکان کرد تولید به گرجستان عمومی استودیو پخش در آتلانتا پس از تولید در Tyler Perry Studios برای دو سال گذشته است. قبل از آن, طلاق, دادگاه, شد, تولید در لس آنجلس.

طلاق دادگاه در اصل راه اندازی شد در سال 1957 با استفاده از بازیگران به reenact واقعی طلاق برای تلویزیون و پخش برای 12 سال قبل از رفتن هوا. آن را آورده بود از سال 1985 از طریق 1992 و دوباره در سال 1999 شده است و در هوا بوده است. نشان می دهد که تولید شده توسط لینکلنوود تولید و توزیع شده توسط فاکس اولین اجرا. Sonja Solomun به عنوان اجرایی مسئول است.

قبل از تبدیل شدن به یک تلویزیون قاضی جنکینز در خدمت به عنوان یک حقوقی تحلیلگر و مفسر برای Fox News, CNN و MSNBC اظهار نظر در چنین بالا-پروفایل موارد به عنوان جورج زیمرمن مورد در فلوریدا.

پس از گرفتن مدرک حقوق از جنوب دانشکده حقوق دانشگاه و فارغ التحصیلی برای اولین بار در کلاس خود جنکینز کار کرده و به مدت پنج سال به عنوان یک litigator زمان در شهر نیویورک شرکت حقوقی Sidley Austin. او سپس به عنوان دستیار دادستان منطقه برای دادستان منطقه منهتن ، زودتر او را از دست لوئیزیانا که رفت به نام اولین runner-up در امریکا از دست 2001 رقابت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im