عضو هیات علمی نام College of St. Scholastica رئیس تنوع افسر

The College of St. Scholastica روز دوشنبه اعلام کرد که دیرین عضو هیات علمی امی Bergstrom شده و منجر به مدرسه تنوع و شمول تلاش.

Bergstrom در حال حاضر دانشیار و مدیر برنامه, برای کارشناسی ارشد آموزش در رشته برنامه شده است به نام کالج ارشد تنوع افسر. او برگزار شد تا نقش موقت در ظرفیت از ماه اوت.

“این St. Scholastica هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان پویا و من احترام و افتخار به انتخاب شده اند به خدمت در این ظرفیت های جدید. فراگیر تعالی حیاتی است که ما به عنوان یک جامعه و من نگاه به جلو به رهبری این تلاش های” Bergstrom در بیانیه ای گفت.

Bergstrom شده است St. Scholastica از سال 2010. او دارای یک دکتر آموزش و پرورش از دانشگاه مینه سوتا یک استاد از آموزش و پرورش و گواهی فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد و مدرک لیسانس در رشته هنرهای کاربردی مدرک از دانشگاه مینه سوتا دولوت. او یک عضو از دریاچه باند Ojibwe.

در نقش جدید Bergstrom خواهد بود مسئول پیشرو St. Scholastica فراگير تعالی اجرای برنامه و کار مشترک دانشگاهی با امور دانشجویی و امور منابع انسانی پیشرو در کالج تنوع و شمول تلاش و دستیابی به آن را شامل تعالی اهداف است. او خواهد شد در گزارش به رئیس جمهور باربارا مک دونالد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>