واقعیت را بررسی کنید: رئیس جمهور تهمت تلاش برای پاک کردن حافظه او را کم اهمیت جلوه دادن coronavirus

تجزیه و تحلیل توسط Daniel دیل | ایسنا

یادآوری جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی با مته سوراخ شباهت کمی به تهمت بود که بی وقفه بازی کردن coronavirus بیش از گذشته دو ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بود روز شنبه خود را در مورد تغییر در لحن. او در پاسخ به این ادعا که تن او تا به حال تغییر زیادی در تمام.

“منظورم این است که من را دیده اند که در آن مردم در واقع آن را دوست داشت. اما من احساس نمی های مختلف,” او گفت: “کاخ سفید در نشست خبری. “من همیشه شناخته شده است, این واقعی است, این واقعی است — این است که یک بیماری همه گیر. من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر. همه شما تا به حال انجام بود نگاهی به کشورهای دیگر…هیچ من همیشه آن را به عنوان بسیار جدی است. این بود که هیچ تفاوت دیروز از روز قبل. من احساس می کنم تن است اما برخی از افراد گفت: از آن نبود.”

این یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن بی پروایی نشان دادن تلاش برای بازنویسی تاریخ است که بازی کردن در نمایش عمومی.

واقعیت اول: از ژانویه تا هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم به حداقل برسد خطر coronavirus مطرح شده به کشور است. او ادعا کرد که ویروس تحت “کنترل” است که تعدادی از ما موارد را “پایین, نیست,” که این ویروس ممکن است “ناپدید” از طریق “معجزه” و یا چیزی از مرتب کردن بر اساس است که این ویروس ممکن است به خوبی محو شده توسط مارس با آب و هوای گرم تر است که رسانه ها و دموکرات ها بودند overhyping این وضعیت و این که “این خود جدید جعل,”خروج از آن معلوم نیست که آیا او در تماس با ویروس خود را یک جعل است. (او بعدها گفت که او صحبت کردن در مورد دموکراتها coronavirus مرتبط با انتقاد نه ویروس.)

روز دوشنبه تهمت اذعان کرد که وضعیت “بد” که ویروس نیست و تحت کنترل است که این کشور ممکن است به خوبی به عنوان یک رکود اقتصادی که در آمریکا زندگی نمی خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی برای ماه می باشد. او تا به حال ساخته نشده چنین اظهاراتی قبل از.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و با اشاره به او در اواخر ماه ژانویه تصمیم به محدود کردن سفر از چین به عنوان شواهدی وجود دارد که او تا به حال همیشه در نظر گرفته وضعیت “فوری است.” اما او قطعا به حال به وضوح ابلاغ شده است که او چنین احساس ضرورت.

قبل از سازمان بهداشت جهانی رسمی همه گیر اعلامیه در مارس 11, تهمت هرگز گفت: آمریکایی ها که او با مشاهده این وضعیت به عنوان یک پتانسیل همه گیر. هنگامی که از او پرسیده شد که توسط CNBC در مصاحبه ای که پخش ژانویه 22 اگر وجود دارد نگرانی در مورد یک بیماری همه گیر او پاسخ داد: “نه. نه در همه. و — ما — ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

در مارس 9, تهمت توییتی “تا سال گذشته 37,000 آمریکایی از شایع آنفولانزا. آن به طور متوسط بین 27,000 و از 70 ، 000 در سال است. هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!” در مارس 10 روز قبل از این که بیماری همه گیر اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال آماده شده و ما در حال انجام یک کار بزرگ با آن است. و آن را دور خواهد رفت. فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت.”

وی افزود: “این واقعا کار کردن. و بسیاری از چیزهای خوب می رویم به اتفاق می افتد.”

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>