Facilis به اولین نسخه 8 خود را به اشتراک گذاشته ذخیره سازی سیستم و نسخه 3.5 از FastTracker مام در NAB 2020


هادسون MA (فوریه 6 2020)در NAB سال 2020 در غرفه SL9613, Facilis پیشرو تامین کننده بین المللی از مقرون به صرفه با کارایی بالا در ذخیره سازی مشترک راه حل های مشترک برای تولید رسانه ای شبکه های اولین نسخه 8 از Facilis مشترک ذخیره سازی سیستم نسخه 3.5 از آن FastTracker رسانه ای نرم افزار مدیریت دارایی و شی جدید ابر هماهنگ سازی ویژگی های.

یکی از قانع کننده ترین نسخه به نسخه 8 شامل منحصر به فرد نرم افزار-تعریف پهنای باند اولویت SSD Tiering و چند دیسک برابری:

· پهنای باند اولویت ارائه تمام توان به تمام ایستگاه های کاری در طول عملیات عادی اما اولویت کاری برای حفظ بیشتر توان زمانی که سرور وارد یک بار بالا بیماری است. این اولویت تنظیم پویا است و می تواند بر مشتری عملکرد در عرض چند ثانیه با استفاده از.

· SSD و HDD tiering توسعه داده شد به ارائه اختصاص داده شده سرعت برای پروژه نیاز به SSD-سطح عملکرد در حالی که حفظ دائمی HDD مبتنی بر آینه.

· نرم افزار-تعریف چند دیسک برابری را می توان فعال برای 4 تا درایو شکست در هر درایو گروه مجازی, دوره-بر اساس. این تکنولوژی اجازه می دهد تا صاحبان پیری سیستم بهتر است برای محافظت از دارایی های خود را از دست دادن داده ها با توجه به شکست درایو.

Facilis FastTracker رسانه ای نرم افزار مدیریت دارایی در ادامه به پیشرفت با فایل جنبش پروفایل تکراری فایل گزارش و امن فهرست رابط. FastTracker هم اکنون می توانید خیط و پیت کردن و قبل از واکشی فایل ها و پوشه ها از ابر و LTO مکان از طریق شی ابر ویژگی های در حالی که گزارش وضعیت آرشیو رسانه ها. Facilis شی Cloud را معرفی چند سایت همگام سازی از ویژگی های است که می تواند با هم گروه ویراستاران در همان فایل سیستم در سراسر مکان های مختلف. با استفاده از ذخیره سازی ابری همراه با ویژگی های پروژه ها می توان به اشتراک گذاشته و مرتبط در کنترل از راه دور ایستگاه های کاری که به آسانی به عنوان اتصال به یک درایو محلی است.

“ما بسیار هیجان زده به ما نشان می دهد آخرین تحولات این سال در NAB گفت:” جیم مک کنا افسر ارشد بازاریابی در Facilis فن آوری است. “ما به اشتراک گذاشته شده فایل سیستم ذخیره سازی و معماری در ادامه به بهترین در کسب و کار اجازه می دهد محتوای سازندگان در سراسر جهان می شود کارآمد تر و مشارکتی. در این سال ما در حال رسیدن به خارج از مرکز و همچنین به فعال کردن دسترسی امن از راه دور و کارگروه ها تولید کنندگان و ذینفعان به در-تسهیلات دارایی از طریق ابر گردش است که به عنوان ساده به عنوان آنها قدرتمند هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید