Facebook را مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مورد کودکان, COVID-19

توسط باربارا Ortutay | آسوشیتد پرس

Facebook حذف پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار گفت: آن را نقض سیاست خود را در برابر گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس.

این پست در سوال شامل یک لینک به یک فاکس نیوز تصویری که در آن تهمت می گوید کودکان “عملا ایمنی بدن” به ویروس.

با توجه به واشنگتن پست مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی کلیپ و توییتر گفت: آن نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن به حذف آن پست منع او از به tweeting تا زمانی که او می کند ،

Facebook گفت: “تصویری شامل غلط ادعا می کند که یک گروه از مردم است که ایمنی بدن را از COVID-19 است که تخطی از سیاست های ما در اطراف مضر COVID اطلاعات غلط.”

این اولین بار است که Facebook حذف یک پست از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل به جای برچسب زدن به آن را به عنوان آن را در گذشته انجام داده است.

مطالعات متعدد نشان می دهد اما نمی ثابت کند که کودکان کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به آلوده تر از بزرگسالان و بیشتر احتمال دارد که فقط علائم خفیف. اما این همان است که به عنوان “عملا ایمنی بدن” به ویروس.

یک CDC مطالعه شامل 2,500 کودکان منتشر شده در مارس یافت که حدود 1 در 5 آلوده در بیمارستان بستری شد در مقابل 1 3 در بزرگسالان; سه فرزند درگذشت. مطالعه فاقد اطلاعات کامل در تمام موارد, اما آن را نیز نشان می دهد که بسیاری از کودکان آلوده بدون علائم است که می تواند اجازه می دهد آنها را به گسترش این ویروس به دیگران است.

آسوشیتد پرس نویسنده آماندا Seitz کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر