Facebook فروشنده پوشیدن ‘لباس’ به اتهام پورنوگرافی در کامبوج

Vann Rachana همراهی می کردند توسط پلیس بعد از دستگیری او. Global Voices به فارسی تاری عکس مظنون است. منبع: Facebook صفحه از پنوم پن پلیس شهری.

کامبوج و پلیس در زمینه پورنوگرافی اتهامات عنوان شده علیه یک زن 39 ساله Facebook کاربر برای فروش محصولات در حالی که با پوشیدن لباس است که به گفته تضعیف خمر ارزش ها و فرهنگ است.

در 17 فوریه سال 2020 نخست وزیر کامبوج با حضور در نشست سالانه کامبوج شورای ملی برای زنان که در آن او در مورد نیاز به پروب و جلوگیری از فروش محصولات در Facebook در حالی که با پوشیدن لباس است که بر خلاف اخلاق اجتماعی یا “خمر زنان ارزش خمر و فرهنگ”.

دو روز بعد پلیس ارسال شده در رسانه های اجتماعی که آنها احضار Vann Rachana (شناخته شده به عنوان تایلندی Srey Neang در Facebook) برای بازجویی و آموزش و پرورش در مورد او Facebook صفحه شامل محصولات مانند زنان لباس زیر و لوازم آرایشی. او به نظر می رسد در یک ویدیو جذاب برای بخشش و قول داد برای جلوگیری از پوشیدن ‘آشکار پوشاک’ در Facebook صفحه.

I am sorry. من امیدوارم که رهبر و مرا ببخش.

لطفا دیگر فروشندگان آنلاین را به توجه داشته باشید در مورد من. این باعث شده است که مردم به نفرت من و تحت تاثیر افتخار و اخلاق زنان است.

در 21 فوریه پلیس گفت: Rachana نقض او تعهد با ارسال یکی دیگر از ‘سکسی’ عکس در Facebook صفحه. او دستگیر شد و به اتهام پورنوگرافی برای نقض کامبوج قانون در برابر قاچاق انسان و بهره کشی جنسی. اگر گناهکار او می تواند در زندان برای 15 ماه.

در یک بیانیه مشترک چند گروه زنان در کامبوج انتقاد نخست وزیر ترکیه از اظهارات و اقدامات پلیس است. آنها خاطر نشان کرد مقامات این است که هیچ سند قانونی تعریف “زنان ارزش خمر و ارزش های اجتماعی/فرهنگ” در کشور است. آنها اضافه شده است که “مجازات زنان برای انتخاب خود را از لباس است که بخشی از علت ریشه خشونت به جای درمان آن است و باید رد کرد.” آنها اضافه شده:

شواهد زیادی وجود دارد که بر اساس تحقیقات نشان می دهد که خشونت علیه زنان ناشی از تبعیض جنسیتی کلیشه و یک قربانی-سرزنش فرهنگ – که هر دو عمیقا ریشه در کامبوج جامعه و همچنین ضعف در اجرای قانون و در نتیجه فرهنگ مصونیت از مجازات است و نه مبتنی بر زنان لباس ظاهر فیزیکی و یا اقدامات.

Eng Chandy حمایت و شبکه های, مدیر برنامه, برای, جنسیت و توسعه در کامبوج و شانس دو برابر استاندارد از مجریان قانون:

آنچه در مورد مردان, فروش محصولات آنلاین است ؟ و بسیاری از خوانندگان محبوب نیز پوشیدن لباس سکسی زمانی که آنها انجام. نمی آنها ایجاد احساس تحریک جنسی? آیا کسی شکایت علیه آنها ؟ آیا کسی می گویند که آنها آسیب دیده کامبوج فرهنگ ؟

این قانون نوشته شده بود توسط مردان و تفسیر توسط مردان و تصویب شده توسط مردان و مردان به اجرای قانون است.

سازمان عفو بین الملل با صدور بیانیه ای رد پورنوگرافی اتهامات علیه Rachana:

این اتهامات استراحت در سوء استفاده نادرست از یک قانون بود که ظاهرا در نظر گرفته شده برای مبارزه با قاچاق انسان, اما به جای آن است که استفاده می شود برای سرکوب زنان است.

Bunn Rachana مدیر اجرایی زنان در پیشرفت سازمان Klahaan از دولت خواست به سرب در اتخاذ اصلاحات که واقعا توانمند سازی زنان به جای خشونت را قادر می سازد:

آن را تقریبا مانند [مقامات] توانمند سازی عاملان به اقدامات که نقض زنان و دختران است.

آن را ممکن است برای رفع [یک جامعه مردسالار] اگر رهبری این کشور ترویج استانداردهای حقوق بشر و…طول می کشد تا تمام اقدامات لازم را برای اصلاح ناعادلانه هنجارهای اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>