Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ برگ نژادی عدالت رهبر نا امید پس از تماس

توسط جف سبز | ایسنا

Facebook, Inc. مدیر ارشد اجرایی مارک زوکربرگ میزبانی نزدیک به یک ساعته تماس تصویری با آمریکا رهبران حقوق مدني به بحث مداوم مسائل اطراف خود را از سیاست های شرکت به عنوان آنها مربوط به نژاد و انتخابات و دیگر موضوعات. اما شرکت کنندگان باقی مانده بودند نا امید با توجه به رنگ از تغییر رئیس جمهور رشاد رابینسون که به این نتیجه رسیدند که زوکربرگ نمی تواند به طور کامل درک تغییر آنها به دنبال.

در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ بلافاصله پس از تماس رابینسون گفت که “مشکل با من در حال انجام گفتگو با علامت این است که من احساس می کنم مثل من صرف مقدار زیادی از زمان و همکاران من زمان زیادی را صرف توضیح به او چرا این کارها مشکل هستند و من فکر می کنم او فقط خیلی فاقد توانایی درک آن است.”

این نظرات آمده در زمانی که ایالات متحده آمریکا است roiled روزانه تظاهرات برای عدالت نژادی باعث مرگ جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. Facebook آمده است در انتقاد از درون صفوف خود را با یک upswell از ترس در میان کارکنان پس از مدیر عامل به تصویب رسید و یک دست کردن رویکرد به پیام های ارسال شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به نظر می رسید به تهدید و خشونت با کلمات “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

“کارکنان خود را در حال خشم گفت:” رابینسون. “من رو کمک رسانی از برخی از آنها. گفت: Black Lives Matter گفت: من قصد دارم به پول اما داشتن سیاست های خود را در واقع صدمه سیاه مردم می دانید تفاوت.” برخی از شرکت کارکنان ارشد گرفته اند به توییتر خود را نارضایتی عمومی است.

Facebook نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. در بیانیه ای ارسال به Axios, Facebook گفت “ممنون که رهبران در حقوق مدنی جامعه در زمان زمان برای به اشتراک گذاشتن وب کم انتقادات و پیشنهادات صادقانه.” این شرکت افزود که “این یک لحظه مهم برای گوش دادن و ما مشتاقانه منتظر ادامه این گفتگو.”

رابینسون همچنین به تازگی صحبت کرد تا در Facebook سهامدار نشست و گفت: او تا به حال صرف شام در زوکربرگ خانه شده است و در سایر تماس با مدیر عامل به بحث در مورد موضوعات مشابه. پیوستن شنبه تماس گرفت Facebook افسر ارشد عامل شریل سندبرگ. همه این تلاش ها از Facebook اجرایی تیم نشان می دهد این شرکت جدی است حداقل در مورد آوردن حقوق مدنی رهبران در کنار آن, اما, رابینسون ابراز سرخوردگی بیشتر از امید.

“او در ادامه به انجام کارها و تصمیم گیری است که صدمه دیده جوامع و قرار دادن مردم در معرض خطر است و نه مسئول آن گفت:” رابینسون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید