Facebook تحریم: مشاهده لیست شرکت های کشیدن تبلیغات

توسط آلن Kim, Brian علم | سی ان ان کسب و کار

یک لیست در حال رشد از شرکت های در حال کشیدن تبلیغات از Facebook. برای بسیاری از آنها آن را بخشی از یک تبلیغ تحریم در اعتراض به آنچه آنها می گویند در حال سایت را شکست برای جلوگیری از گسترش نفرت.

یک حقوق مدنی ائتلاف که شامل ضد افترا لیگ (ADL) و NAACP راه اندازی #StopHateforProfit مبارزات انتخاباتی هفته گذشته هنگامی که آن را به نام شرکت های بزرگ برای قرار دادن مکث در تبلیغات در Facebook به نقل از شرکت “شکست های مکرر به معنی آدرس وسیع گسترش نفرت در آن سیستم عامل است.”

در روز هوای خرده فروشان اری شمالی و پاتاگونیا گفت: آنها در. شرکت های دیگر از جمله Upwork و Dashlane باید پیوست بیش از حد.

استارباکس ششم-بزرگترین تبلیغ در Facebook نیز گفت: توقف تمام تبلیغات رسانه های اجتماعی هر چند آن را به صراحت لینک اقدام به #StopHateForProfit.

شرکت های دیگر از جمله آدیداس و Clorox — در حال کشیدن, تبلیغات, هر چند گفته اند آنها به طور رسمی از پیوستن به کمپین.

در بیانیه ای به سی ان ان روز جمعه کارولین Everson, معاون رئیس جمهور, از Facebook جهانی گروه کسب و کار در پاسخ گفت: “ما عمیقا احترام هر نام تجاری را به تصمیم گیری باقی می ماند و با تمرکز بر کارهای مهم و از بین بردن نفرت سخنرانی و ارائه بحرانی رای گیری اطلاعات است. گفتگوهای ما با بازاریابان و سازمانهای مدافع حقوق مدنی در مورد چگونه ما می تواند یک نیروی خوب است.”

آدیداس

ورزشی شرکت آدیداس روز دوشنبه گفت: این توقف تبلیغات در Facebook و Instagram بر مبنای جهانی شدن در عین حال یکی دیگر از نام تجاری عمده برای تحت فشار قرار دادن رسانه های اجتماعی ،

“نژادپرستانه و تبعیض آمیز و نفرت انگیز محتوای آنلاین را در نام تجاری ما و یا در جامعه” این شرکت در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما تمرکز بر روی شیوه های بهتر در شرکت ما و جوامع برای اطمینان از تغییر پایدار در مبارزه با نژادپرستی آدیداس و نایک نیز توقف تبلیغات در Facebook و Instagram در سطح جهانی در طول ماه ژوئیه است.”

آدیداس که همچنین صاحب Reebok افزود: “بیش از 30 روز آینده ما توسعه معیارهای خودمان را نگه دارید و هر یک از همکاران ما پاسخگو برای ایجاد و حفظ محیط امن.”

شرکت نکرد این بود که به طور رسمی از پیوستن به #StopHateForProfit تبلیغ تحریم شده است که سازمان های حقوق مدنی.

Arc’teryx

“بلافاصله موثر ما خواهد بود متوقف جهانی ما تبلیغات با @Facebook & @instagram حداقل تا پایان ماه ژوئیه در حمایت از #stophateforprofit کمپین” arc’teryx گفت: در یک صدای جیر جیر در ژوئن 23.

فضای پوشاک مارک اضافه شده است که از آن خواهد شد اهدای پول آن را صرف در Facebook و Instagram تبلیغات نسبت به “ساختمان فراگیر تر در خارج از منزل.”

Ben & jerry’s

بستنی شرکت با صدور بیانیه ای در تاریخ 23 ژوئن گفت: این پشتیبانی از NAACP رنگ تغییر ADL “و تمام کسانی که خواستار Facebook را قوی تر اقدام به متوقف کردن آن از سیستم عامل استفاده می شود برای تقسیم ما ملت سرکوب رای دهندگان دامن زدن و فن شعله های آتش از نژادپرستی و خشونت و تضعیف دموکراسی ما.”

“را به عنوان از 1 ژوئیه ما مکث همه تبلیغات پرداخت در Facebook و Instagram در ایالات متحده به عنوان بخشی از #StopHateForProfit کمپین” به آن اضافه شده است.

“ما تماس بگیرید Facebook, Inc. به روشنی و بدون ابهام اقدامات به نام کمپین برای جلوگیری از پلت فرم آن از استفاده می شود برای گسترش و تقویت نژاد پرستی و نفرت است.”

پرتو Suntory

پرتو Suntory — شرکت در پشت جیم پرتو ساز خوانده شده را علامت و دیگر ارواح — گفت: در ژوئن 28 که آن را تاریخ #StopHateForProfit تحریم Facebook.

در بیانیه ای پرتو Suntory گفت: آن را به توقف تمام Facebook و Instagram تبلیغات برای ماه جولای — و اشاره به آن می تواند طولانی تر آخرین.

“ما به ایستادن برای آنچه درست است و ما در کنار همه کسانی که متعهد به مبارزه با تبعیض نژاد پرستی و تعصب” بیانیه ای گفت:. “ما امیدواریم که این اقدام جمعی کمک می کند تا تسریع تغییر مثبت و پاسخگویی و ما را ارزیابی ما تبلیغات رویکرد فراتر از تاریخ به عنوان ما در انتظار Facebook پاسخ.”

Birchbox

Birchbox ماهانه زیبایی جعبه اشتراک گفت: در ژوئن 26, آن است که پیوستن به تبلیغات تحریم علیه Facebook.

این شرکت گفت که به جای هزینه کردن بر روی Facebook و Instagram در ماه جولای خواهد بود جابجایی آن آگهی دلار نسبت به “سیستم عامل های دیگر و به حمایت بیشتر فردی سازندگان محتوا.”

“ما می خواهیم Facebook به اذعان این تقاضا برای تغییر و متعهد به ایجاد تغییرات لازم پیشنهاد StopHateforProfit.org” شرکت گفت: در یک Instagram post.

بطری آبی رنگ قهوه

بطری آبی, قهوه, که در آن یک شرکت نستله صاحب اکثریت سهام گفت: در یک پست وبلاگ دوشنبه بود که پیوستن به #StopHateForProfit تحریم و توقف همه تبلیغات پرداخت در Facebook و Instagram در ماه جولای.

“ما ایستاده با ضد افترا لیگ NAACP رنگ را تغییر دهید و بسیاری از سازمان ها و برندها به تماس در Facebook و سیستم عامل خود را به انجام بیشتر برای جلوگیری از سخنرانی نفرت تحریک و اطلاعات غلط” این شرکت اعلام کرد. “در حالی که رهبری Facebook ساخته شده برخی از تغییرات ما از توقف نفرت برای سود است ادامه داد: اقدام توسط مارک زوکربرگ برای دیدار با تمام خواسته های کمپین.”

Blue Shield of California

Blue Shield of California گفت: این امر پیوستن به کمپین سازمان های حقوق مدنی و کمک خواهد کرد استفاده نشده پول به یک عدالت اجتماعی غیر انتفاعی.

“Blue Shield of California, می ایستد در برابر بی عدالتی می ایستد و برای صاحبان سهام است. ما متعهد به استفاده از صدای ما نفوذ و قدرت برای تغییر الهام بخش است. و این است یکی از راه های ما می توانید انجام دهید که” Blue Shield of California, در بیانیه ای گفت: به کارکنان آن نیز ارسال شده به وب سایت خود را.

Chobani

ماست ساز Chobani روز دوشنبه گفت این است که پیوستن به #StopHateForProfit آگهی تحریم Facebook و توقف همه پرداخت می شود تبلیغات در رسانه های اجتماعی.

“اقدام بیش از تبلیغات” شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر. “ما همیشه ایستاده در برابر نفرت & تعصب و این وظیفه ما برای کمک به تغییر این سیستم عامل است.”

Clorox

Clorox گفت: آن را به توقف تبلیغات در Facebook و Instagram را از طریق پایان سال است.

در بیانیه ای در وب سایت خود Clorox پیش بینی افزایش در بیان نفرت “از طریق تعادل از سال است.”

Clorox که برندها شامل کاج-سل خوشحالم Tilex و دیگر تمیز کردن و محصولات خانگی گفت: این امر reallocate آگهی خود را صرف به رسانه های دیگر.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت و دوباره موقعیت خود را به عنوان مورد نیاز است ، “در عین حال ما خواهد شد ما استانداردها و دستورالعمل ها برای پیشرفت برای تمامی سیستم عامل ها و ناشران به ما منعکس افزایش انتظارات برای مسئولیت بیشتر به این کانال در ادامه برای تبدیل شدن به یک مهم تر بخشی از زندگی مردم است.”

Clorox نمی گویند آن را به طور رسمی از پیوستن به #StopHateForProfit مبارزات انتخاباتی.

کوکا کولا

کوکا کولا است که توقف تمام تبلیغات رسانه های اجتماعی نه فقط در Facebook “برای حداقل 30 روز” در ابتدای ماه جولای این شرکت گفت: در ژوئن 26.

“ما را در این زمان به ارزیابی مجدد ما تبلیغات استانداردها و سیاست های برای تعیین اینکه آیا بازنگری مورد نیاز داخلی و چه بیشتر ما باید انتظار از رسانه های اجتماعی ما همکاران به خلاص شدن از شر این سیستم عامل از نفرت و خشونت و محتوای نامناسب” شرکت در بیانیه ای گفت. “ما اجازه دهید آنها را می دانم که ما انتظار پاسخگویی بیشتر اکشن و شفافیت از آنها.”

Dashlane

Dashlane است که یک برنامه مدیریت رمز عبور است متعهد به کشیدن تبلیغات حداقل تا ماه جولای, شادی, Howard, شرکت CMO گفت: در یک پست وبلاگ از طریق وب سایت این شرکت در ژوئن 22.

هوارد اشاره کرد که تحریم ها می تواند به گسترش فراتر از آن.

“این روشن است که Facebook است و تمام بحث و نمی خواهد مسئولیت نقش خود را در نظارت سرمایه داری از حس اخلاقی وظیفه” هوارد نوشت. “آنها فقط می گویند آنچه باعث می شود پول آنها را می گویند. آن زمان برای ما برای قرار دادن پول ما را که در آن دهان خود را است.”

Howard شده در CMOs از دیگر شرکت های فن آوری برای پیوستن به تحریم.

Denny’s

Denny’s, محبوب, کسی که شام میخورد به سبک رستوران های زنجیره ای گفت: در تاریخ 29 ژوئن که آن را نیز به پیوستن به تحریم و توقف همه تبلیغات پرداخت در Facebook شروع ژوئیه 1.

“به امریکا است, کسی که شام میخورد ما فراگیر و محیطی که در آن همه مردم می توانند لذت بردن از یک وعده غذایی خوب و ما به شدت مخالف سخنرانی نفرت از هر نوع. آن است که باور ما این است که Facebook انجام داده است و نه به اندازه کافی برای رسیدگی به این مسئله مهم در آن پلت فرم است و ما خواستار Facebook برای ایجاد تغییرات مثبت به روند آن برای مبارزه با سخنرانی نفرت و دروغ,” دنی در بیانیه ای گفت.

همانطور که در حال حاضر دنی را توقف تبلیغات در Facebook برای کل ماه ژوئیه یک سخنگوی شرکت سی ان ان گفت.

Diageo

Diageo, نوشیدنی های غول پیکر پشت بیش از 200 مارک های از جمله Smirnoff, Tanqueray و Johnnie Walker, will مکث جهانی تبلیغات بر روی تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی شروع 1 ژوئیه این شرکت اعلام کرد در یک صدای جیر جیر در ژوئن 27.

“ما همچنان به بحث با همکاران رسانه ای چگونه آنها را در برخورد با غیر قابل قبول مطالب” توییت گفت.

Eddie Bauer

Eddie Bauer, یک, هوای آزاد, پوشاک, برند, در بیانیه ای گفت در توییتر که این امر توقف پرداخت تبلیغات در Facebook و Instagram را از طریق پایان ماه ژوئیه.

این شرکت را نشان نمی دهد, به عنوان برخی دیگر باید, آیا خود را تعلیق می تواند طولانی تر آخرین.

Eileen Fisher

لباس شرکت گفت: در 24 ژوئن آن را به توقف پرداخت تبلیغات در Facebook و Instagram در ماه جولای.

“خودداری ما تبلیغات دلار با هم ما می خواست که Facebook را معنی دار مراحل را برای ایجاد یک پلت فرم است که امن تر برای همه جوامع” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

فورد

فورد روز دوشنبه گفت: این مساله “همه ملی رسانه های اجتماعی تبلیغات برای 30 روز آینده” در میان گسترده تر تبلیغ واکنش در برابر Facebook.

“وجود محتوا که شامل سخنرانی نفرت و خشونت نژادی و بی عدالتی در سیستم عامل های اجتماعی نیاز به ریشه کن” فورد در بیانیه ای گفت شنبه. “ما به طور فعال درگیر با صنعت طرح های led توسط انجمن ملی تبلیغ به درایو بیشتر پاسخگویی و شفافیت و اعتماد اندازه گیری برای تمیز کردن دیجیتال و رسانه های اجتماعی اکوسیستم.”

این نشانه دوم عمده خودروساز به جلو و عقب در تبلیغات دیجیتال در ژوئن زیر هوندا را با ما تقسیم تصمیم روز جمعه گذشته.

هرشی

آب نبات شرکت اعلام کرد در ماه ژوئن 26, آن است که پیوستن به تحریم ها حتی پس از Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل در زمان به یک livestream که روز به دیدار با واکنش شدید عمومی.

در علاوه بر این به پیوستن به monthlong مکث در ماه جولای از Facebook تبلیغات این شرکت گفت: آن را “کاهش هزینه های ما را در Facebook و سیستم عامل خود را از جمله Instagram توسط یک سوم باقی مانده از سال است.”

“ما باور نمی کنیم که Facebook به طور موثر مدیریت خشونت و تفرقه سخنرانی خود را در پلت فرم” این شرکت اعلام کرد. “با وجود تکرار اظهارات توسط Facebook به اقدام ما را دیده اند و نه تغییر معنی دار. در اوایل این ماه به ما ابلاغ به Facebook که ما ناراضی بودند با موضع خود را در بیان نفرت. … ما امیدواریم که Facebook اقدام خواهد کرد و آن را به یک فضای امن برای مصرف کنندگان ما برای برقراری ارتباط و جمع آوری شده است. به عنوان یک شرکت ما برای ایستادن ارزش با هم بودن و شمول و ما مصمم در تعهد ما برای ایجاد اختلاف و بخشی از تغییر مثبت است.”

هوندا

خودروساز ما بخش گفت: در تاریخ 26 ژوئن آن را به پیوستن به تحریم کشیدن بازاریابی خود از Facebook و Instagram.

تصمیم علائم اولین تولید کننده خودرو برای ثبت نام بر روی مبارزات انتخاباتی.

“برای ماه جولای آمریکایی هوندا خواهد آن خودداری تبلیغات در Facebook و Instagram انتخاب به ایستادگی مردم ایران در برابر نفرت و نژادپرستی” این شرکت در بیانیه ای گفت. “این است که در تراز با شرکت ما ارزش است که ریشه در انسان احترام بگذارند.”

HP

فن آوری های غول پیکر HP روز دوشنبه گفت: این تعلیق آن تبلیغات در Facebook و هشدار داد که دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی می تواند به زودی ببینید مشابه تصمیم گیری.

در یک بیانیه HP گفت که انتظار دارد تمام سیستم عامل آن را تبلیغ بر روی به “مسئول سیاست” است که به جلوگیری از تبلیغات خود را از “ظاهر می شود در کنار محتوای قابل اعتراض است.”

“ما ابراز نگرانی به Facebook و توقف ایالات متحده تبلیغات بر روی پلت فرم تا زمانی که ما قوی تر پادمان در محل” این شرکت اعلام کرد. “ما همچنین در حال بررسی ما استراتژی رسانه های اجتماعی در تمام بازارها و سیستم عامل و ما را به اقدامات اضافی به عنوان مورد نیاز برای حفاظت از نام تجاری ما و مبارزه با نفرت محتوا.”

HP بود, Facebook 80-بزرگترین تبلیغ در سال گذشته با توجه به Pathmatics یک اطلاعات بازار شرکت است. این شرکت با صرف حدود 24.7 میلیون دلار در Facebook تبلیغات در سال 2019 به تنهایی.

HP را نشان نمی دهد آن را به پیوستن به #StopHateForProfit مبارزات انتخاباتی.

JanSport

شناخته شده برای آن یاد تجاری, کوله پشتی, JanSport اعلام کرد در ژوئن 26 این امر دیگر تبلیغات با Facebook و Instagram برای ماه جولای.

این دومین نام تجاری متعلق به VF Corp. برای ثبت نام بر روی #StopHateForProfit کمپین یک هفته پس از شمالی همچنین اعلام کرد این امر جلو و تبلیغات از Facebook و Instagram.

“تعداد ما @Facebook. ما ایستاده با @NAACP & @ADL به #StopHateforProfit,” با نام تجاری گفت: در یک صدای جیر جیر. “JanSport متوقف خواهد شد تبلیغات در @Facebook & @instagram برای ماه جولای و پیوستن به مبارزه برای سیاست های سختگیرانه تر که حفظ نژادپرستانه و خشونت & نفرت محتوا از تکثیر در این سیستم عامل است.”

لوی استروس

این شرکت پوشاک پشت لوی و کامیون برندها اعلام ژوئن 26 این امر مکث همه تبلیغات در Facebook و Instagram به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی.

“ما در حال ابراز نگرانی ما در مورد Facebook شکست برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط و تبعیض در آن پلت فرم” لوی اشتراوس در بیانیه ای گفت. “ما اعتقاد داریم که این انفعال سوخت نژادپرستی و خشونت و همچنین به طور بالقوه برای تهدید ما دموکراسی و یکپارچگی ما در انتخابات است.”

ماگنولیا تصاویر

ماگنولیا تصاویر تبدیل شدن به اولین استودیو هالیوود برای پیوستن به تحریم ها علیه Facebook در ژوئن 23.

استودیو پشت فیلم هایی مانند “مواد غذایی, Inc.” و “مرد روی سیم” گفت: این امر توقف تبلیغات در Facebook و Instagram بلافاصله از طریق حداقل در پایان ماه ژوئیه.

“ما به دنبال تغییر معنی دار در Facebook و پایان دادن به خود را تقویت نفرت سخنرانی” این شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر.

MassMutual

شرکت بیمه MassMutual گفت در توییتر آن را مکث “همه ما آلی و پرداخت Facebook و Instagram بازاریابی برای ماه جولای.”

“هر چیزی کمتر خواهد بود مغایر با ارزش های ما و هدف به عنوان یک شرکت گفت:” جنیفر Halloran این شرکت از بازاریابی است.

مایکروسافت

مایکروسافت متوقف تبلیغات خود در Facebook و Instagram در ماه مه و پس از آن گسترش یافته است که مهلت قانونی شامل Facebook سیستم عامل در سراسر جهان با توجه به بالا اجرایی است.

وحی نشان می دهد که چگونه Facebook را از دست داد یکی از بزرگترین تبلیغ هفته قبل از تحریم ها آغاز شد.

در 2019, مایکروسافت Facebook سومین تبلیغ پس از انبار خانه و خارج صرف حدود 116 میلیون دلار بر روی پلت فرم با توجه به Pathmatics یک اطلاعات بازار شرکت است.

Chris Capossela مایکروسافت افسر ارشد بازاریابی نوشت: اخیرا در یک پیام داخلی نوشته است که در حالی که این شرکت عقب نشینی از Facebook است نه بخشی از هر گونه تحریم ابتکار عمل مایکروسافت تصمیم می تواند “از طریق ادامه اوت.”

“بر اساس نگرانی های ما تا به حال در ما ممکن است به حالت تعلیق در تمام رسانه های هزینه در Facebook/Instagram در ما و ما پس از آن به حالت تعلیق در تمام هزینه های Facebook/Instagram در سراسر جهان” Capossela نوشت.

Capossela پست اول گزارش Axios و تایید شده توسط مایکروسافت سخنگوی صحبت خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد ارتباطات داخلی.

با توجه به Capossela پست تصمیم مایکروسافت است که هدایت می شود با نام تجاری و نگرانی های ایمنی در مورد آن تبلیغات نمایش در کنار محتوا مانند سخنرانی نفرت و تروریستی مواد. سی ان ان گزارش کرده است که با نام تجاری مسائل ایمنی هستند به احتمال زیاد عامل در بسیاری از مارک های’ تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به تعلیق تبلیغات در سیستم عامل های اجتماعی مانند Facebook.

پاتاگونیا

Patagonia, دیگر, هوای آزاد, پوشاک, برند, کشیده, تبلیغات در Facebook و Instagram در 21 ژوئن به عنوان بخشی از تحریم.

“از امن انتخابات به جهانی همه گیر به نژادی عدالت ریسک بیش از حد بالا به نظاره نشست و اجازه شرکت در ادامه به همدستی در گسترش دروغ و دامن زدن به ترس و نفرت,” پاتاگونیا گفت: در یک سری از توییت.

“به عنوان شرکت در سراسر کشور کار سخت برای اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها برای دسترسی به انتخابات آزاد و عادلانه این سقوط ما نمی تواند ایستاده و کمک منابع به شرکت هایی که به این مشکل کمک.”

این شرکت گفت: این غرفه با کمپین و شبکه رسانه های اجتماعی سود است هرگز “ارزش ترویج نفرت و تعصب و نژاد پرستی و یهود ستیزی و خشونت است.”

Patreon

این وب سایت crowdfunding Patreon گفت: در ژوئن 29, آن است که پیوستن به یک تبلیغات تحریم Facebook.

این شرکت که پلت فرم را افزایش می دهد پول برای محتوای آنلاین سازندگان گفت: در یک صدای جیر جیر آن را به توقف همه تبلیغات در Facebook و Instagram “بلافاصله موثر.”

“در Patreon ما معتقدیم در ساختمان امن جوامع برای سازندگان و طرفداران خود را که بدان معنی است که ما نمی تحمل تبعیض از هر نوع” Patreon گفت: در یک صدای جیر جیر. “ما را تشویق صنعت ما هم به انجام همان توقف کسب درآمد از نفرت بر اساس نژاد و قومیت ، ملیت ، مذهب ، جنسیت ، هویت جنسی, گرایش جنسی, سن, شرایط پزشکی و یا ناتوانی است.”

فایزر

شرکت گزارش روز دوشنبه گفت این است که پیوستن به #StopHateForProfit کمپین تحریم Facebook پلت فرم تبلیغاتی.

شرکت داروسازی گفت: آن را به حالت تعلیق در Facebook و Instagram تبلیغات در ماه جولای.

“امروز ما می خواهیم Facebook به اقدامات پیشگیرانه برای اطمینان از سیستم عامل خود را در حال امن و مورد اعتماد فضاهای برای همه” فایزر در بیانیه ای گفت. “ما خواستار در Facebook به ادامه گوش دادن به نگرانی #StopHateForProfit حرکت و اقدام در مورد محصول خود را توصیه.”

این شرکت برای اولین بار اعلام کرد و موقعیت خود را در یک صدای جیر جیر.

پوما

پوشاک برند پوما در حال پیوستن به تبلیغ شورش علیه Facebook.

“ما مفتخریم برای پیوستن به #StopHateforProfit تحریم” پوما گفت: در یک توییت در روز دوشنبه. “ما متوقف خواهد شد همه تبلیغات در Facebook و Instagram در طول ماه ژوئیه است.”

شمال صورت

عمومی, پوشاک با نام تجاری شمال صورت عمده بود شرکت برای پیوستن به تحریم ها علیه Facebook.

“ما هستیم” در توییتی در ژوئن 19. “ما در حال کردن @Facebook #StopHateForProfit.”

شمال صورت تعهد امر تبلیغات در Facebook و Facebook متعلق به Instagram نام تجاری در بیانیه ای گفت: هر چند آن را ادامه خواهد داد برای ایجاد محتوای آلی در Instagram.

کریگ هاجز سخنگوی شمالی را پدر و مادر VF پارسیان گفت: تعدادی از مارک های دیگر در این شرکت در پرتفوی “با توجه به” پس در صورت شمال را قدم به قدم. VF پارسیان نیز صاحب Dickies, وانت, Timberland و Smartwool, در میان دیگران. برای این سال که 31 مارس به پایان رسید VF پارسیان صرف $756 میلیون در تبلیغات.

“شمال صورت توقف همه فعالیت و ایالات متحده پرداخت می شود تبلیغات با Facebook تا زمانی که سیاست های سختگیرانه تر در محل قرار داده برای جلوگیری نژادپرستانه و خشونت یا نفرت محتوا و اطلاعات غلط از گردش بر روی پلت فرم” بیانیه ای گفت:.

REI

تجهیزات خرده فروش اری پیوست شمالی در مدت کوتاهی پس از اعلام آن در تحریم Facebook.

“برای 82 سال, ما باید مردم را بیش از سود” این شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر. “ما تمام Facebook/Instagram تبلیغات برای ماه جولای.”

استارباکس

از قهوه خانه های زنجیره ای در بیانیه ای گفت: این طرح به مکث “در تمام رسانه های اجتماعی” تبلیغات است.

این تصمیم به احتمال زیاد برای نشان دادن یک ضربه به Facebook, که در آن استارباکس ششم بود-بزرگترین تبلیغ بر روی پلت فرم در سال 2019 با توجه به برآورد توسط Pathmatics یک اطلاعات بازار شرکت است. استارباکس صرف حدود 94.8 میلیون در Facebook تبلیغات در سال گذشته است.

استارباکس نیست سیگنال است که آن را به طور رسمی از پیوستن به #StopHateForProfit آگهی تحریم. این شرکت گفت: مهلت خواهد همزمان با داخلی, بحث در مورد توقف سخنرانی نفرت و همچنین گفت و گو با شرکای تبلیغاتی و سازمانهای مدافع حقوق مدنی.

“ما اعتقاد داریم در آوردن جوامع با هم هر دو در فرد و آنلاین و ما ایستادگی در برابر سخنرانی نفرت” استارباکس در بیانیه ای گفت:. “ما باور داریم که بیشتر باید انجام شود برای ایجاد استقبال و فراگیر جوامع آنلاین و به اعتقاد ما هر دو کسب و کار رهبران و سیاست گذاران نیاز به گرد هم می آیند به تاثیر واقعی تغییر دهید.”

Upwork

Upwork است که در استخدام شرکت به دنبال در قدم به قدم از شمال و پاتاگونیا در ژوئن 19.

“Upwork است که هدف قرار دادن مکث در نفرت با هیچ Facebook تبلیغات در ماه جولای. #StopHateForProfit” شرکت توییتی.

Unilever

Unilever گفت: آن را با ما تبلیغات از Facebook, Instagram and Twitter بیش از نگرانی از “تفرقه و نفرت گفتار.”

تعهد برگزار خواهد شد از طریق حداقل تا پایان سال 2020 این شرکت گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

“در ادامه به تبلیغات در این سیستم عامل در این زمان نمی خواهد اضافه کردن ارزش به مردم و جامعه” در بیانیه ای گفت:. آن افزود: “پیچیدگی های کنونی چشم انداز فرهنگی قرار داده اند تمدید مسئولیت در مارک های به یاد پاسخگویی و عمل به درایو قابل اعتماد و امن دیجیتال اکوسیستم.”

Unilever که برندها شامل کبوتر Breyers, Hellmann s Knorr و Lipton, در میان دیگران گفت: این امر تغییر مسیر آن آگهی دلار به “دیگر رسانه ها” در ایالات متحده است.

در بیانیه ای در پاسخ به Unilever تصمیم توییتر گفته است که “احترام” از تصمیم گیری توسط تبلیغ کنندگان.

وانت

کفش کتانی و لباس ساز کامیون های توییتی دوشنبه شب بود که پیوستن به #StopHateForProfit کمپین و خواهد بکشد آگهی دلار از Facebook و Instagram در طول ماه ژوئیه.

این شرکت گفت: این امر با استفاده از این بودجه برای “پشتیبانی سیاه جوامع از طریق توانمندسازی و برنامه های آموزش و پرورش و گسترش حمایت ما از برابری نژادی و دسترسی ابتکارات.”

Verizon

مخابرات غول Verizon گفت: در ژوئن 25, آن است که کشیدن آن تبلیغات از Facebook در آنچه ممکن است بزرگترین نام تجاری هنوز برای پیوستن به #StopHateForProfit تحریم.

“ما در حال توقف تبلیغات ما تا زمانی Facebook می توانید ایجاد یک راه حل قابل قبول است که باعث می شود ما راحت و سازگار با ما انجام داده ایم با یوتیوب و دیگر همکاران گفت: Nitti رئیس رسانه افسر برای ورایزون در بیانیه ای به سی ان ان.

Verizon قبلا yanked آن تبلیغات از یوتیوب بیش از سخنرانی نفرت با استناد به Verizon با نام تجاری استانداردهای ایمنی.

Verizon اعلام روز شنبه نشان می دهد که آن را تحریم می تواند بسیار طولانی تر از شرکت های دیگر که عضو کمپین سازمان های حقوق مدنی.

راس

Vertex Pharmaceuticals گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه شب که مخفف آن توسط “سازمان است که در حال شرکت در #StopHateForProfit کمپین.”

“برای تشویق Facebook, Inc. به اقدام واقعی در برابر گسترش نفرت و اطلاعات غلط در سیستم عامل خود ما خواهد بود توقف همه تبلیغات در Facebook و Instagram” شرکت توییتی.

این لیست به روز خواهد شد.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>